Skocz do zawartości

Neonazim?


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien kłopot z jednym buraczyskiem na YouTube, otóż przeglądając dzisiaj filmiki natknąłem się na podkład muzyczny hymnu naszego kraju, niby nic w tym takiego, ale przeglądając komentarze, kilkukrotnie natknąłem się na komenty jednego użytkownika, który pisząc je podżegał do nienawiści i gadał teksty w stylu tu cytuję

Mnie wykszatalcono wlasnie poto zeby takie polskie bydla jak ty gnoic i pokazywac glupim polaki gdzie jest ich miejsce, handlowac wami jak muzyny
Jest takich komentarzy dużo dużo więcej, koleś pokazuje że nas nienawidzi, czy taki prostactwo można gdzieś zgłosić, aby władze YouTube ukrańcowały takiego pajaca ? Sytuacja martwi mnie o tyle, że ten debil mówi po polsku, a to przykre że "polak" namawia do nienawiści i kaleczy dobre imię polaków. Ten koleś zostawił mi w profilu taki komentarz :
Twoje prostackie zachowanie nie rozczarowuje nikogo bo powszechnie wiadomo ze 60% Polaki to bydle, prostaki, tluki, zlodzije, pijaki.... a twoje chamstwo jest tylko tego potwierdzeniem ze wlasnie takimi intelektualnie ograniczonym polskim wulgarnym scierwem jestes... zrób prostaku najpierw mature, wladaj kilkoma jezykami obcymi zdobadz dyplpm akademicki i know how zycia jaki i savoir-vivre to moze przestaniesz byc prostakiem...

Zauważyłem że jego kanał jest totalnie antypolski, czy jego zachowanie może być przejawem neonazizmu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie, raczej dysmózgii. Faciowi się nudzi i próbuje zrobić sensację.

 

Albo też to ktoś, komu dopiekli prawdziwi antypolscy szowiniści i postanowił ich sparodiować, tyle tylko, że mu nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto się zniżać do poziomu tego kogoś lub "czegoś", w moim odczuciu jest to zachowanie antypolskie, jednak on sam jest polakiem gdyż używając naszego ojczystego języka poniekąd uważa go podświadomie za język wyższy, godny uwagi, widać tu hipokryzje. Jeżeli ta osoba godzi w twoje uczucia, poglądy, obraża twój naród, ojczyznę to masz prawo bronić swojego. Na twoim miejscu zgłosiłbym ten fakt "władzą" YouTube, najwyżej powiedzą że nic nie mogą zrobić, ale jeżeli kolo łamie prawo to będą zmuszeni coś z tym zrobić, jeżeli zaś chcesz wystąpić osobiście na drogę prawną to lepiej popytaj się na forach prawnych. Szkoda, że nie dałeś nam linka do tych "komentarzy" bo trudno się do czegoś ustosunkować nie mając źródła jedynie subiektywne komentarze i cytaty (tylko z zaufania wierze tobie że są prawdziwe).

Tej osobie można zadać tylko jedno pytanie: "Kto go tak zranił??", Kto go tak zranił że mówi takie rzeczy??

Nikt nie rodzi się z nienawiścią.

Pamiętaj jeszcze, że leżącego najłatwiej kopnąć, dobić, lecz najtrudniej jest podać mu pomocną dłoń i wyrwać z tego bagna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc na początku puściły mi nerwy po przeczytaniu jego komentarzy i puściłem mu kilka niepochlebnych słówek, ale potem napisałem do niego jak o tak zwanego człowieka, a on znów zwyzywał mnie od polskiego ścierwa.

 

W tym filmie są te komentarze, ten koleś napisał ich sporo w różnych językach.

 

 

@edit próbowałem z nim gadać normalnie na PW, ale on zwyzywał mnie od najgorszych, no i oczywiście mój naród

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę tu jeden plus: LolikZabijaka ma tylko 15 lat a już jest gotowy bronić swojej ojczyzny, narodowości :P Dla mnie jako patrioty-nacjonalisty (chyba nim jestem trudno jest się określić ) to miód dla uszu. Trochę tą osobę pojechałeś, więc lepiej nie wytaczać mu procesu. Ale lepiej zgłoś to władzą YouTube, będziesz miał może bardziej spokojne sumienie patrioty.

Podkreślę to jego dusza jest zraniona. A ty zadałeś mu kolejny cios, naturalne jest to że się broni, poprzez atak, z kolei twój atak też był obronną, lepiej nie nakręcaj tego koła dalej, bo to nic dobrego nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wykszatalcono wlasnie poto zeby takie polskie bydla jak ty gnoic i pokazywac glupim polaki gdzie jest ich miejsce, handlowac wami jak muzyny

jeśli chcesz bawić się w "dyskusję"/dokopywanie temu kolesiowi/karmienie trolla, piszesz mu, że też jest "polskim bydłem", raportujesz tło profilu lub jego filmy, blokujesz i po problemie.

i zastanów się, o co chodziło z tymi muzynami i jak go wyksztalacono.

 

btw. a jak mu odpisałeś, to już nie przytoczyłeś. czyżby bluzgi? =D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

handlowac wami jak muzyny

 

O ten urwysyn jeden(Urwiesz mi od internetu...:D) Nikt nie będzie mnie nazywał i innych murzynami. Stara go nie wychowała bo pewnie ma dwóch ojców i się wyżywa na polakach.

 

Wiem poniosło mnie :) Trzeba to zgłosić na YT.

 

BTW. Daj mi link do jego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska =/= Polska wladza

 

@Bass, Vader - Lol, patrioci sie znalezli. Sami wyzywacie ludzi od dresiarzy, emo, bucow, debili itp itd. i sie dziwicie ze dla was nikt nie jest mily ; )

 

Emo są złe, bo się tną. Nie lubie emo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emo są złe, bo się tną. Nie lubie emo :twisted:

 

Przedtem napisałeś coś takiego:

 

O ten urwysyn jeden Nikt nie będzie mnie nazywał i innych murzynami. Stara go nie wychowała bo pewnie ma dwóch ojców i się wyżywa na polakach.

 

Moralność Kalego? Sam nie tolerujesz emosów. (Po za tym jesteś rasista bo uważasz że nazwanie kogoś murzynem to obraza!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jeżeli coś mu nie pasuje i się podnieca i denerwuje, czuje głęboki niepokój, to jak komuś to zgłosi (tu YouTube) to pomyśli że po problemie. Ludzix ja nie zakładam z góry co zrobi YouTube (ich sprawa), a żaden donos nie jest ograniczaniem wolności słowa!!!

 

Edit 1. LolikZabijaka donosi!!? :P (ja tyż)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...