Skocz do zawartości

singleplayer


Grygorz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Gra robiona na szybkiego i warto chyba ją ściągnąć tylko dla muzyki. Przecież przeciwnik strzela taką serią, że tego się nie da ominąć i jedyny sposób, to wyjść za planszę by pokazać się z innej strony. Zmniejsz trochę częstotliwość kul, zwiększ ich szybkość, no i przydało by się, aby od czasu do czasu przeciwnik poszedł dokładnie w twoją stronę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra robiona na szybkiego i warto chyba ją ściągnąć tylko dla muzyki. Przecież przeciwnik strzela taką serią, że tego się nie da ominąć i jedyny sposób, to wyjść za planszę by pokazać się z innej strony. Zmniejsz trochę częstotliwość kul, zwiększ ich szybkość, no i przydało by się, aby od czasu do czasu przeciwnik poszedł dokładnie w twoją stronę. :)

no własnie jak zrobic move in direction of point to jakis obejct??

 

ps. jaka była by zabawa przy równych szansach:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudne ! Ale wygrałem 30 do 27 . Przynajmniej duży plus za to ze gra już nie jest multiplayer i można grać :) +++++++ . Mega plusik :P

szykuje jush kolejnego bota:D ten jeszcze gorszy bo cały czas łazi za nami ale za to bardzo rzadko strzela po informuje jak wklepie na serwer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nadal nie działają gry grygorza ... ta zacina się zaraz podczas planszy z napisem naciśnij spacje ... ale autor pomimo moich apelów zbytnio się tym nie przejmuje, więc to już ostatnia gra jakąś ściągnąłem tego autora ...

 

Co do pocisków to można wykorzystać funkcje lenghtdir_x i lenghtdir_y ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nadal nie działają gry grygorza ... ta zacina się zaraz podczas planszy z napisem naciśnij spacje ... ale autor pomimo moich apelów zbytnio się tym nie przejmuje, więc to już ostatnia gra jakąś ściągnąłem tego autora ...

 

Co do pocisków to można wykorzystać funkcje lenghtdir_x i lenghtdir_y ...

wysyłałem ci cs w gm6 jak go skompilowałes to chodził

???

nie wiem co moze nie tak byc zamieszcze wersje bez muzy jak chcesz bo muza jest w mp3 i dlatego moze cos sie chrzanic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...