Skocz do zawartości

39dll nie działa :)


Danielus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zmienił ten cały system ID po za tym nie masz nieskończonej pętli while przy odbieraniu. gdzieś widziałem litrówkę napisałeś id z małych liter i wysyłałeś id instancji zamiast numeru gracza. W cliencie też zauważyłem błąd w create z nie zdefiniawaną globalną zmienną przy nie możności połączenia się.

 

ze 20 minut analizowałem te pliki i seryjnie nie wiem co nawala bo nie działa mimo że sobie naprawiłem w/w błędy.

Jak na coś wpadnę to w edicie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z tym bawiłem nie raz, i nigdy mi nie działało, dlatego zrobiłem dziś na szybko to co podałem wyżej w nadzieji że wy znajdziecie błąd, czyli jeżeli byly tam jakies male bledy to raczej nie mialy one znaczenia dla tego problemu :)

Na dodatek próbowalem tego na różnych wersjach dll-a i choc dzialaja mi przyklady to jak pisze sobie to od zera to nie dziala oO

 

Jaklub: Już nie raz dawalem na forum kody i nikt nie umial pomoc to teraz dalem pliki ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dll jest na 100% prawidłowy bo podmieniłem go z moją grą i wszystko ładnie mi łączy. Jutro dam poprawioną wersję teraz mi się nie chce już w gm siedzieć, chyba że ktoś mnie wyprzedzi. :P

 

EDIT: dobra poddaję się nie wiem co jest nie tak.

tylko tyle zrobiłem ale to moim sposobem serv/client nie jest dokończone nie chciało mi się bugów poprawiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...