Skocz do zawartości

Zablokowane Ping Pong w kilka osób.


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

chciałbym się Was spytać czy znacie jakieś że tak powiem, rodzaje gier co by można grać przy stole od ping ponga (jakieś od 4 do 7 osóB)

 

ja znam jedną 'goniec', np. 3 osoby po jednej stronie, 3 po drugiej stronie, po odbiciu piłki trzeba lecieć na drugą strone stołu i tak każdy pokolei, aż do finału gdzie zostają dwie osoby.

 

znacie inne?

 

jest mi to potrzebne bo szykuje się długie granie w ping ponga, a ta jedna gra może się znudzić ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszych kilku postów : goniec, bieganiec, wariat u mnie to się zwało karuzela :D

 

a co do tematu to raczej nic nie wymyślisz, za małe pole do popisu - chyba, że byś chciał już coś całkiem kretyńskiego ( z resztą sam widzisz po postach :) ), choć nawet ta karuzela mi pod to podchodzi. Singiel, debel i git, nic więcej.

---

możesz zrobić w sumie grę na dwa stoły, ustawiasz jeden obok drugiego i można przebijać na ten po prawej i po lewej. Więcej biegania, ale łatwo można punkty zdobywać. Za łatwo. Trzeba ustalic, że nie można grać krótkich piłek - i wtedy nawet można sobie pograć. No i trzeba stać zdecydowanie dalej od stołu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...