Skocz do zawartości

Starocie


Rekomendowane odpowiedzi

cze 

jest to prosty temat nie poświęcony wymianie zdań a raczej archiwizacji,

mianowicie chodzi o to by w tym temacie ludzie któryż już nie zajmują się swoimi projektami, grami itp. i snują się na dysku bezczynnie, by je tu zamieścić i udostępnić innym

wiem że wielu uzna pomysł za kiepski, poco dawać swoje prace innych ale wiem też że już parę ludzi dawało paczki swoich prac i niestety przepadły w odmętach czasu i na próżno ich teraz szukać w jakimś temacie 1 na 1000x.... 

 

zasady są proste tworzymy 1 rar'a lub zip'a z zbiorem starych nie potrzebnych już plików gm5, gm6 gmk itp.

to może być wszystko, projekty, nie udane testy, nawet źródła gier jeśli ktoś chcę.

 

A i jeśli tworzymy nową paczkę to nie piszemy nowego posta a edytujemy stary

i zamieniamy link tak by się bałagan nie zrobił.

 

a więc ja zacznę a zacznę tak że jak niektórzy mogli się domyślać, a nieliczni wiedzą, mój prawdziwy nick to lionx dagger (:P co poradzę chciałem odejść ale forum działa na mnie jak magnes :P) a Xarfron to grupa której jestem liderem i przedstawicielem na tym forum.

 

Nom to by było na tyle a teraz paczuszka, moich wszystkich (prawie niektóre pliki mi przepadły) prac w gm, projektów, testów, enginów nawet gier itp. wszystkie w plikach gm6

>>download rar.part1<< Rozmiar : 18.4MB

>>download rar.part2<< Rozmiar : 13.4MB

 

PS. rozmawiałem jednym z modów jeśli temat się przyjmie to zostanie przypięty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałem zrobić taki temat trylion dni temu ale nie bo po co.

 

To moja paczka są tylko pliki gm6

https://gmclan.org/up539_4_huderlord_paczka_przyk_ad_w.html

rozmiar 10MB

 

Paczka zawiera U3D które nie jest oczywiście mojego autrostwa, ale gra jest moja ( trudno pnazwać to coś grą :P bo można tylko chodzić po górach i zmieniać cykl dnia )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...