Skocz do zawartości

Xbox 360 Elite pod stary telewizor?


GladiusX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... Prawdopodobnie za kilka dni dostane Xboxa na urodziny... Jednak mam pytanie? Czy Xbox 360 Elite wejdzie mi pod 6 letni telewizor który ma wejścia (Żółty, Czerwony, Biały) i port na słuchawki? i coś tam jeszcze z tyłu pod DVD. Proszę o odpowiedzi... Jeżeli nie wejdzie to proszę o linki do MONITORÓW z HDMI do 1200 zł... Bo słyszałem że można podłączyć Xboxa i Palystation z Monitorem od komputera poprzez HDMI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaklub ja tu mówie, że chce Xboxa bo dal mnie Playstation nie jest stworzony!!! Moim Zdaniem Śmierdzi!!! W konsolach jestem zielonya ale wiem ze do Elite dają słuchawki :rolleyes: :sp_ike:

 

PS: Poxi jeżeli chodzi o to http://img.tomshardware.com/us/2005/11/23/...art-stecker.jpg to mam pewność bo taki kable mam do DVD...

 

EDIT: A czy będę musiał jakieś kable dokupywać?

 

EDIT: aha i jeszcze co do tego monitora... Też da się grac na monitorze samym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra rozumie (hhuraa!!!!!!) a co do tego monitora to da się? bo również potrzebuje nowy monitor bo mój się już jara że tak to nazwę... Czy da się go podłączyć do konsoli i grać... I czy komputer musi być włączony i czy za 1200zł kupie sobie jakiś dobry monitor z HDMI i protokołem HDCP czy jakoś tak ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaklub ja tu mówie, że chce Xboxa bo dal mnie Playstation nie jest stworzony!!! Moim Zdaniem Śmierdzi!!! W konsolach jestem zielonya ale wiem ze do Elite dają słuchawki

niezależnie od tego, czy preferujesz PS3 czy Xboxa 360, monitory zwykle nie mają głośników.

 

parę miesięcy temu podpiąłem do PS3 słuchawki, dźwięku z gry/menu nie było (wydaje mi się, że one są tylko do rozmawiania z innymi graczami przez mikrofon). może za mało grzebałem w ustawieniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

DO Xboxa dodawany jest kabel Component Euro (posiada wyjście YPbPr/Video + Audio L/R - łącznie 6 chinchy). Do zwykłego telewizora używasz tylko Video + Audio (żółty + biały + czerwony ). Do telewizora LCD można używać Componenta (YPbPr czyli zielony + niebieski + czerwony compo), ale lepszy jest kabel HDMI który trzeba dokupić.

 

To nie są słuchawki, to headset do rozmów głosowych, do tego bardzo tandetny. Ponieważ w polsce oficlanie nie ma Xbox Live, to do niczego się nie przydaje (chyba, że objedziesz zabezpieczenia i założysz konto na inny kraj, wtedy możesz grać Online, ale trzeba wykupić chyba abonament). I tutaj PlayStation ma przewagę, bo gra przez sieć jest darmowa nieważne z jakiego kraju :)

 

A jak już wytaczasz wojnę konsolową to: PS3 nie rysuje płyt, nie przegrzewa się, nie wydaje odgłosów jak startujący odrzutowiec, nie ma czerwonych kręgów śmierci po których przestaje działać, natomiast jest o wiele trudniejsza w programowaniu i część gier przez to wychodzi w nieco słabszej oprawie (ale to wina niechęci producentów, a nie mocy konsoli). Gry które najpierw programuje się na PS3 są jednak tak samo dobre na obu konsolach. Miałem do czynienia z obiema konsolami i śmiało powiem, że obie są równie dobre :) Kwestia gier jakie lubisz (chociaż gier exclusive coraz mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są słuchawki, to headset do rozmów głosowych, do tego bardzo tandetny

i problem jest w tym, że KAŻDE słuchawki z mikrofonem PS3 (nie wiem, jak Xbox 360, ale chyba podobnie) traktuje jako headset (co dla mnie jest wadą - gram bez dźwięku, jeśli gram).

a jeśli znacie jakąś konfigurację, by to zmienić, podajcie w tym temacie =P

nie ma czerwonych kręgów śmierci po których przestaje działać

są ich odpowiedniki. najmniej awaryjne jest Wii, bo toż to tylko podrasowany GC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...