Skocz do zawartości

Nowy rok szkolny!


Krajowa Rada Stolarzy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 214
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

My od wf'u mamy nauczyciela takiego że bogu dziękować... Niby miły jak przychodzi dzwonek na lekcje KOSZMAR!!!!! Kazał nam robisz ponad 100 pompek (przy 50 przestałem liczyć) za to że źle się ustawiliśmy... Teraz mam takie zakwasy że...
Wiek: 13

Kłamiesz ; ] nie zrobiłbyś 20. Ja biegałem całe dwie godziny i nie płaczę.

BTW. to się nazywa w-f a nie jakieś granie w piłkę nożną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w 3 gim z nowym nauczycielem mieliśmy na pierwszej takie szmaty, że głowa mała :)

Weszliśmy za wcześnie na salę, gość się zdenerwował za brak dyscypliny i kazał każdemu wymyślić ćwiczenie, które powtórzymy kilka razy (jakieś 15 osóB), jeśli nie wymyśli jakiegoś sensownego, to robimy 20 pompek i 20 przysiadów (za 1 osobę). Jakiś idiota powiedział "no to może żabki (to co się kuca z rękoma na karku i hopsa, co wykańcza łydki, a akurat byłem zwichnięciu kostki, ale na lekcję nie wziąłem zwolnienia ;p), jakieś 4 osoby wymyśliły inne ćwiczenia, a reszta osób nie wymyśliła nic, przez co robiliśmy ogromną ilość pompek i przysiadów.

I się bardzo z tego powodu cieszę, bo przecież jakaś dyscyplina musi być.

 

Ale jutro będę miał hardkor, bo ponoć nasz wuefista daje ostry wycisk. I to dosłownie, na jego zajęciach nie jedno złamanie czy skręcenie było ;f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym po prostu takiemu powiedział, że nie jestem jego niewolnikiem i nie będę wykonywał wszystkiego o co prosi. Co posłał by mnie do dyrektora/dyrektorki ? Obniży ocenę ? Przypieprzył mi ?

 

Trzeba się umieć stawić, jak mi to nie pasuje mówię to mu prosto w ryja, że nie zrobię tego bo nie jestem w stanie/nie czuję się na siłach/mam zły dzień i mi się nie chcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się umieć stawić, jak mi to nie pasuje mówię to mu prosto w ryja, że nie zrobię tego bo nie jestem w stanie/nie czuję się na siłach/mam zły dzień i mi się nie chcę.

Powodzenia w szkole ponadgimnazjalnej. Wtedy od razu wzięliby cię za szczeniaka i miałbyś piękny rok, tudzież półrocze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jak będziesz się wydurniał cały czas i dostaniesz karę, i nagle powiesz, że się źle czujesz itd. to coś jest w tym nie tak.

 

Trzeba się umieć stawić, jak mi to nie pasuje mówię to mu prosto w ryja, że nie zrobię tego bo nie jestem w stanie/nie czuję się na siłach/mam zły dzień i mi się nie chcę.

Haha, powodzenia :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Kurde, wy to się macie z tymi wuefistami. U mnie karą jest po prostu nie granie w nogę i daje to efekty lepsze niż serie pompek, bo piłkę każdy tu kocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 13

 

Kłamiesz ; ] nie zrobiłbyś 20.

Wait, what? Nawet w przedszkolu dowolna liczba pompek jest kwestią ćwiczeń.
Trzeba się umieć stawić, jak mi to nie pasuje mówię to mu prosto w ryja, że nie zrobię tego bo nie jestem w stanie/nie czuję się na siłach/mam zły dzień i mi się nie chcę.
Obstawiam, że masz całoroczne zwolnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ma do rzeczy ;p ? Też średnio przepadam za wf, szczególnie jak jest siatkówka albo ręczna (a że jest pełnowymiarowa hala przy szkole, to niestety często są te dwie gry)... Bo jak kosz czy noga to jeszcze można pograć, ale ćwiczenia to już niezbyt mi się chce robić :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gdy bylem w polsce mialem fajnego Wuefiste. On mi wbil do glowy ze wysilek fizyczny jest potrzebny aby w ogole zyc. Wiec chodze jogguje codziennie od 4 aby mnie nikt nie widzial lol. Pierw zawsze nas rozgrzewal na poczatku roku tak po 20 przysiadow, okrozen w okol hali, i brzuszkow, potem w polowie roku bylo po 50 i na koncu po 100 robilismy bez wiekszego wysilku. Nienawidzilem go tylko ze te ze mi kazal rzucac pilka za kare jak np zapomne stroju czy cos, znal mnie za dobrze, a w rzucaniu to ja jestem naprawde kiepski. Jak juz to pchniecie kula albo rzut dyskiem ale pilka? eh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Bo żeby cie zatrudnili noobsie klasowy nie potrzebna jest większość wiedzy, że szkoły, nie wiem czy do pracy w biurze potrzebna ci chemia/geografia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...