Skocz do zawartości

Gothic na YouTube


Dragon

Rekomendowane odpowiedzi

No... lepiej napisy, ale powiec komu od 10-16 lat, chcę się czytać tongue2.gif ?

Mi.

I nie wiem, od kiedy er0l18 jest "NAJWIĘKSZYM REŻYSEREM W GOTHICU". Znam gościa z gadu-gadu, czasem mu podłożę jakiś głos, ale jego filmiki, tak jak cała reszta gotikowców mnie w ogóle nie śmieszy, a Ivona jeszcze je bardziej psuje. Doszedłem do wniosku, że po Człowieku-Wodzie więcej gotikowych 'maczinimowców' zaczęło używać swojego głosu.

I git.

 

A, mallo - człowiek-woda łamał prawa autorskie, ale jak na razie nie usunęli mi dźwięku (w epizodzie trzecim leci Mr. Bungle i Fiath No More)

 

Tiger, niech ci tata głos nagra i będzie git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż postanowiłem że se porobię parę śmiesznych filmików z Gothic i Gothic II (oryginały), i chciałbym je umieścić na YouTube, kłopot w tym że tata mi nie pozwolił z tego względu że będę łamał prawa autorskie, a ze sto użytkowników kręci filmy z Gothic :angry: , więc co mam zrobić żeby przekonać tatę żeby zmienił zdanie? To znaczy chcę wiedzieć czy naprawdę łamię prawa autorskie, ale to będą darmowe filmy, więc chyba nie....

 

Pozdr.

Po kiego grzyba pytałeś tatusia o zgodę? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Fajny ojciec i w ogóle lolzor z tego co piszesz. Zapytaj się go czy możesz wchodzić na gmclan, bo ci tu piractwo i niełamiące prawa hackerstwo doradzają.

 

@progio! - lol największy polski reżyser filmowy (i nie tylko) gothica (erol18 polecam jego filmy a szczególnie całej prawdy ciąg dalszy, gdzie vatras opowiada o bogach cudnej mertany ) używa ivony, praktycznie wszyscy używają ivony, cały śiwta używa ivony, a ty masz pretensje do niej? ile masz lat i śmiałości że podskakujesz innym? może masz więcej niż 10 lat i wyśmiewasz się ze starszych? a może poniżasz młodszych? odwal się!

 

EPIC FAIL

największy polski reżyser filmowy XD

Taa, cały świat używa IVONY, a myślałem, że tylko polskie noobki w wieku 8-15 lat. Jak można mieć pretensje do programu?? o.O

 

ile masz lat i śmiałości że podskakujesz innym? może masz więcej niż 10 lat i wyśmiewasz się ze starszych? a może poniżasz młodszych? odwal się!

A to mnie najbardziej rozwaliło, już pomijając, że to "może masz więcej niż 10 lat i wyśmiewasz się ze starszych" w ogóle nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Jakby twoim ojcem był Marek Pęczak, czy Wawrzyniec Tarka to by ci powiedzieli co to jest sponsor. A jak na serio chcesz wiedziec to obejrzyj galerianki :P Na yt jest krótkometrażowy, a w kinach full. ;)

Szukasz sponsora? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez polską młodzież w wieku 10-16 lat

O! O! Ja mam 10 lat!

 

A, mallo - człowiek-woda łamał prawa autorskie, ale jak na razie nie usunęli mi dźwięku (w epizodzie trzecim leci Mr. Bungle i Fiath No More)

Przecież sam to zrobiłeś... A czy To-Do list łamie prawa? NIE! Ale skoro łamie, to skasuj!

PS. Robię stronę, blog, gry i jestem adminem forum. WSZYSTKO O SpongeBobie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Gdyby ludzie kupowali normalną wersję, lub przynajmniej ściągali cracki i nie byłoby słychać "korwa" albo "choj" to już nie byłoby tak śmiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ta mówiona brzmi tak kalecznie, że aż śmiesznie, ale na dłuższą metę ten program chrzani filmiki.
Co poradzisz, twórcy spodziewali się, że soft będzie używany do innych celów :P "Oferta wygaśnie 25 maja" i "proszę wcisnąć jeden" brzmią już o wiele lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tfurcy programu ivona tfoszyli go w zamysile. rze bendźe wykozystyfany nie do wilmikuf na yt tylko jako lektor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...