Skocz do zawartości

WarFog


Wojzax

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde włączyłem tą grę małe okienko myślałem że to ekran ładowania ale potem czytam resztę postów, że to gra no dobra mówię, gram. Gram ruszam się do tyłu do przodu wciskam "S" spacje i nic wciskam "control" a to mnie rzuca na początkową pozycję. No dobra mówię pewnie to reset potem czytam instrukcję jak się strzela a tu control pisze wciskam prawy i to samo to control to strzał czy reset w końcu... Ale jazda czołgiem fajna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Nie wiem czy kilku panów nade mną zauważyło, ale gra z linka która dałem to drugi warfog, nie mający nic wspólnego z tym starym z pierwszego posta. : /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna. Estetyczna grafika, ciekawe efekty, muzyka w intro też bardzo fajna.. Ale jakoś tak.. Nie umiem sterować dwoma rzeczami na raz.. No ale w gruncie rzeczy 5/5 według mnie się należy :)

 

Btw. Patrząc na awatar Wojzaxa, przypomina mi się awatar CTRLa... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

No super wojzax wspaniałe, prawie jak forest.

Jakieś wieżyczki we mnie strzelają cały czas, chociaż nie mogą mnie zniszczyc, ja ich również. Nie wiem do czego można użyc strzałki w górę i tej w doł (chociaż na obrazku napisałeś, że do poruszania się), grę ratuje rozdzielczośc full hd.

Nie oceniam, żebyś się nie wsciekal (a w sumie to twoje kółko różańcowe (poxi, japan, osiem itd.)), ale nad tym pracujesz 4 miesiące? o.O

 

 

Z tym avkiem to może i będziesz miał więcej fanów niż yxe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

jakiś tydzień. Ale logo zrobiłem dawno, rzeczywiście. Nie mówcie ciągle że wieżyczki nie są skończone, tylko mówcie co byście chcieli widzieć w takiej grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...