Skocz do zawartości

Zablokowane New Planet 2 3D


art22pl

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:New Planet 2

Gatunek:Akcja

 

Opis: Pełna gra New Planet 2 2009 !! tą grę można zaliczyć także do przygodowych

ale z tego powodu że więcej strzelania do gier akcji , kilka rodzajów broni , kontynuacja 1 części New Planet

uwaga na kolczaste miny i wściekłych przeciwników nie daj się zmylić korytarzom

szukaj przełączników do otwierania drzwi ! gra zrobiona na moim nowym silniku graficznym dużo efektów świetlnych i innych gra najlepiej działa z kartą NVidia zalecane 256mb grafiki i 512 ram na słabszych może źle rysować modele 3d ;(

Działa na XP , Viście i Windows 7

 

Download: www.gmclan.org/up5287_4_New_Planet_2.html

 

 

Rozmiar pliku:16,2 mb

 

 

Autorzy:Art22pl

Programowanie:Art22pl

Fabuła:Art22pl

Grafika:Art22pl

Muzyka:Art22pl,free sounds

Screeny:

3_186.jpg

 

2_481.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do trudności to masz rację i sorry za screeny wrzuciłem tylko miałem źle w kodach napisane :rolleyes: a kody są na tej stronie chociaż dla mnie ta gra jest łatwa wystarczy się chować KODY a i co do tego samo napełniającego się życia dobry pomysł ale trudno zastosuję to w mojej nowej grze , ale niektórym graczom się to nie podoba mi to obojętne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem długo nie pograłem ale 1 znacznie bardziej przypadła mi do gustu

może dlatego ze była grą fabularną

 

w każdym razie

jak na szczelanke to kolizja nie za dobra oprawa graficzna też nic specjalnego

może tylko te modele 3D są o takie w marę choć lepszy by był już wróg 2D ale z pełną animacją

 

dziwnie się przeładowywać

i ciężko wyczuć czy się w nich w ogóle trafia

 

nie oceniam

ale jakbym miał to dałbym 3

 

Edit: a i nie wiem czy tak miało być ale w 2 levelu nie mam broni

i nie idzie grać w ten level

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahhaha... Ty robiłeś tekstury ? Ty zrobiłeś model postaci z Halo ? W muzyke to bym jeszcze uwierzył... Po kij instalacja dla gry która zajmuje 22MB ...

Po 2 minutach niebieski ekran śmierci, myślałem, że szlak mnie trafii ale chwała Ci za to, że na Se7en działa. Daje Ci 3/5

 

@Edit nie ocenie bo nie chce mi się okienko otworzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tektur i modeli , tekstury z darmowych źródeł i 1 model reszta jest moja a autora nie muszę umieszczać bo nie został podany napisał tylko że to darmowe tekstury , na razie zamykam temat do wydania patcha a co do tego 3d to trochę przesadziłeś przecież model nie jest najgorszy może w patchu poprawię parę modeli z bratem to na tyle :sp_ike: a to że masz jakieś błędy w grze to nie moja wina tylko twojego kompa a po 2 ta instalacja nie dodaje nic do rejestru więc nie pisz " po kij "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...