Skocz do zawartości

podręczniki do klas 1-3 gimnazjum


trolu122

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
hehe skarbówka kładzie łapy na serwisy aukcyjne to ludzie uciekają na gmclan :P (ja też mam na sprzedaż z gimnazjum jak coś :) )
Do tego skarbówka akurat nie może się przyczepić, bo sprzedaż własnych szkolnych książek jest działalnością nieciągłą bazującą na przedmiotach używanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak jest na świstaku ale jak na allegro mam płacić 2zł za założenie aukcji, jeszcze odciągną mi jakiś % za to że sprzedałem a książke sprzedma za 8zł w najlepszym wypadku ( o ile ktoś w ogóle kupi) to co to za interes? a jeśli nikt nie kupi to tylko bede strany :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle, debilny temat. Jestem 100% pewien, że tutaj nikomu nie sprzedaż żadnej książki. Pierwsze - Zacznijmy od tego, że prawie w każdej szkole obowiązują inne książki (rzadko te same) -> To teraz spójrz, z ilu różnych miast są ludzie z gmclanu ? Dwa - Większość i tak preferuje kupno nowych podręczników. Trzy - Kto ci się będzie bawił w kupowanie podręczników przez internet i kogoś nieznajomego ? Teraz widzisz bezsens i debilność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem kiedys na kiermaszu w szkole sprzedac podrecznik od polskiego za 3 zl, jak widzialem brak zainteresowania to po prostu nim rzucilem, lezal sobie tak caly dzien na srodku korytarza i nawet nikt sie nie schylil :( co prawda bawilem sie nim w roznych zestawach z dlugopisem, nozyczkami i wiertarka, ale nie byl az taki zly, każda strona czytelna i niczego nie brakowalo :( ja bym sie skusił i oszczędził jakieś 15 zł jakbym taką znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...