Skocz do zawartości

3D prośba :)


Broccatee

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, chyba nie proszę o zrobienie mi silinika, a o znalezienie jakiegoś. WIDZISZ różnicę? :blink:

 

To dlaczego na pw mi takie coś wysyłasz?

 

'Witam,

 

mógłbyś mi wysłać swoje projekty 3D?

 

Mam pomysł na ich dokończenie, mógłbym Ci później za nie zapłacić.'

 

Nie rozumiem o co chodzi,chcesz podstawić coś pod gotowy silnik i nazwać to twoją grą pewnie.Uwierz było takich miliony ale żaden tu nie przetrwał.Dla takich jak ty polecam 3d game maker.Satysfakcja gwarantowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego na pw mi takie coś wysyłasz?

 

'Witam,

 

mógłbyś mi wysłać swoje projekty 3D?

 

Mam pomysł na ich dokończenie, mógłbym Ci później za nie zapłacić.'

 

Nie rozumiem o co chodzi,chcesz podstawić coś pod gotowy silnik i nazwać to twoją grą pewnie.Uwierz było takich miliony ale żaden tu nie przetrwał.Dla takich jak ty polecam 3d game maker.Satysfakcja gwarantowana.

Nie do końca mnie zrozumiałeś ^_^

 

Skoro Ty nie chcesz kontynuować swojego projektu, szkoda żeby się zmarnował, prawda? Zapewne zostało wiele do zrobienia, więc mógłbym go dokończyć, Ciebie wstawić do creditsów i ew. jeśli coś z tego wyjdzie zapłacić. Ponawiam więc moją prośbę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huder ten drugi screen to gra w game make'rze ? Bo grafa jest cudna ale szczerze bym nie powiedzial ze to game maker raczej c++ :P

 

Oczywiście że to nie game maker, ten komp na którym działała by ta gra kosztowałby 30 tys. zł a nawet drożej takiego kompa nie ma to jest screen pewnie ze strony Ultimate3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...