Skocz do zawartości

WarSim


PoxiPol

Rekomendowane odpowiedzi

NIE WIECIE CO TO JEST SYMULATOR ! WYPIERDALAM Z TEJ STRONY BO TUTAJ SĄ SAME NOOBY

miło było poznać. dużej straty nie odczujemy :) swoją drogą, oboje patrzymy na tę grę z innych stron i oboje mamy racje a zarazem sie mylimy. Widzisz, Ty masz na myśli symulator, gdzie gracz ma pełną kontrolę nad przebiegiem gry. Ja mam na myśli symulator, gdzie mamy znikomy, niemal zerowy udział w grze. Oba te typy gier są symulacjami, ta gra jest symulatorem bitwy, jesteśmy w niej bohaterem do czasu aż wejdziemy na mine, wtedy boom i zaczyna się przedstawienie, pozostające poza naszą kontrolą. Tak więc to nadal jest symulacją, bo symuluje mini wojne. Tego nie możesz zaprzeczyć :P

 

PSICHIX GDYBYŚ BYŁ MĄDRY TO BYŚ MI PRZYZNAŁ RACJĘ I BYŁO BY PO SPRAWIE.

tomku gdybyś był mądry to byś mnie uznał za swego boga i było by po sprawie.

Tak samo chore stwierdzenie jak Twoje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Wiem ze dym ma byc, i dlatego tez mnie troszku korcilo aby zlapac za dekomplikator, gdyz strasznie mi sie twoj dym podobal. Ale juz go zdazylem gdzies schowac : O wiec sie ciesz.

I tak wlasnie se wymyslilem jak takowy zrobic : D

To proste szare kółeczka, które się powiększają, z różnym speedem idą w jedną z 180 stron i powoli zmniejsza im się alpha. Żadna filozofia. Ale żre niestety trochę RAMu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.gmclan.org/up2845_4_d5dad3fa99.html

NOWA WERSJA : DDD

Podziekujcie YXE za ladna bombe atomowa, oraz dymek.

Na poczatku "wojny" ten dym to nie koniec swiata, to granaty dymne lol, mialy powodowac ze ludziki strzelaja na oslep, i mniej wiecej tak jest.

Wpiszcie BOMB albo BOOM aby wybuchla bomba atomowa. Wybucha ona rowniez przy 50000 stepie. Dosyc dlugo, hah 27 minut przy full fpsie : P.

Moj maly problemik:

Nie naciskajcie guzikow b m i o dla jaj. Przypadek, i juz bomby nie odpalicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że tak mało w tym gry bo wygląda fajnie. nie da sie strzelać?

acha i z tym dymem przegiałeś bo raz że nic nie widac a dwa sie scina :(

no i wpisuje boom i bomb i nic sie nie dzieje

edit

I jak bedzie jakas nowa wersja to daj fullscreena chociaz :)

a skoro przy czepianiu sie jesteśmy to te bomby spadają za szybko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odrzucać obiekty

Too much phisics.

 

te bomby spadają za szybko

Oke poprawie ; )

 

co do Boom i bomb, dziwne, mi dziala za kazdym razem, tylko nie mam pomyslu jak zrobic aaby wyszukiwal slow boom albo bomb w np slowie bmomobbombb. Dajcie pomysla.

Granaty chyba wyrzuce, albo dam ich mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dym na poczatku za czesto i za gesto sie robi, muli jak cholibka. atomowke mogles pod jakis klawisz dac a nie kombinacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Dym na początku za duży, ale już wybuchy bomb świetne. Z kolei atomówka jest idealna (chociaż to tak w zasadzie mniejsza niż J-dam'y i atomówką tego nazwać nie można). Proponuję zrobić symulator wojenny w stylu Operation Flashpoint / Armed Assault, z dowodzeniem drużyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kolei atomówka jest idealna (chociaż to tak w zasadzie mniejsza niż J-dam'y i atomówką tego nazwać nie można).

Postarams ie poinstruowac Poxiego jak tej atomowce rozmiar zwiekszyc, trzeba wtedy zwiekszyc tez rozmiar dymu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku, jak wlazłem na minę to prawie z krzesła spadłem, bo miałem słuchawki :D . Przy tym dymie na początku miałem 10 FPS a normalnie ok 23, za dużo go. Według mnie pociski powinny być szybsze, szczególnie te od czołgów. Po wybuchu atomówki się tak cicho zrobiło, ptaki zaczęły ćwierkać, chodziaż drzew już nie było :D . Postawię ci 5 :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

GOOD NEWS! (albo tez i bad news)

Łorsimtu Nadchodzi!

PoxiPol posrtanowil wziasc sie za jeden ze swoich starych projektow, bo Gejmower mu sie znowu znudzil lol. Wlazlem w folder projekty, zamknalem oczy i kliknalem: na WarSim : D

Postanowilem dodac przynajmniej mala interakcje gracza w stylu tej gry

http://www.kongregate.com/games/urbz/mud-and-blood-2

Bedzie ona podobnie rozwinieta. Tchorzliwi francuzi, granaty, oraz moze nawet dodam jakas kampanie.

Ale jak wiadomo, nigdy tego nie skoncze bez grafika : ( Copo se gdzies poszedl, a nie bede juz dekompikowal jego gier. Na razie bede pisal calyt silnik od nowa, z grafika jaka mam, lecz jesli sa chetni (Fajnie by bylo jakbys mial nick KubaGM :3 ) To prosze skladac oferty na PW.

Na razie moge zdradzic ze pierwsze co dodam to rozne tereny, bedziemy bronili portow, Atakowali kosciol, oraz bawili sie w chowanego na cmentarzu : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra może być, ale ma wielki minus że nie ma fabuły, to opisuje grę. Kolejnym minusem jest znaczek w lewym górnym rogu "Psichics" chyba. Nie lubię takich sterczących rzeczy :P

 

Ogólnie jest okej :thumbsup:

 

Oceniasz, gdy nie dało się jeszcze pobrać ? Ciekawe... nie jestem w stanie sprawdzić o której Poxi dodał link, więc nie ma warna, ale uważaj.

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogóle to w którą stronę trzeba isc?

I gdy zginę i zaczynają się te 'walki', liczba obiektów na ekranie przekroczyła 1500 i nadal rosła, a fps spadło mi do 6-9.

Chyba musisz pomyśleć nad optymalizacją jakąś :P

Chcecie : p?

Nie :P

 

Kargul ch. grał, kleju dwie minuty po jego poście napisał w shoucie, że uploaduje, więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przy 2k obiektów było 30 FPSów.

Chyba musisz pomyśleć nad nowym sprzętem jakimś.

Nie, to autor powinien pomyśleć przy tworzeniu gry nad optymalizacją.

Nie każdy ma kompa z kosmosu, i twórca przy tworzeniu takiej prostej gierki 2D przede wszystkim powinien o tym pamiętać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to autor powinien pomyśleć przy tworzeniu gry nad optymalizacją.

Generalnie obowiązuje zasada, że "gra musi działać na sprzęcie developera", a że to nie jest komercha ani nic na większą skalę, więc nie musi się martwić aby działało na sprzęcie sprzed 5 lat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...