Skocz do zawartości

Tablet


Morro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić jakiegoś tableta możliwie jak najtaniej a jak najlepszy (oczywiście z tych najtańszych). Mam do wydania 150 zł (może być więcej zależy jak pójdzie aukcja ze sprzedaży). W oko mi wpadł TEN bo jest bardzo tani (chyba używany) a z tego co mi się wydaje jest dobry. Macie jakieś inne propozycje?

 

ED:

Ten jest jeszcze tańszy

http://www.allegro.pl/item701418228_hit_zn...l_za_139zl.html

 

Ta firma Medion jest dobra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE PATRZ NA CENĘ!!!

Za tyle to ty nie kupuj tabletu, nie kupuj też medionów czy innych takich badziewi, później zwykle jest problem z gwarancją, reklamacją i takie tam.

Najlepsze z tablotów to pentagramy, wszystkim polecam to i tobie polecę, a konkretnie to model O'PEN WIDE, duży i stosunkowo tani, nawet chyba większy od tytan XXL(projektant chyba nie miał pomysłu na nazwę), mam o'pen wida i jestem z niego zadowolony, poczytaj sobie o nim w internecie, po a tym 1024 stopni nacisku o czymś świadczy

 

E:lepiej uzbieraj sobie te 400zł i kup profesjonalny sprzęt, który ci sie nie zepsuje, niż jakieś badziewie, za 100zł

E2:Nie, medion nie jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do wydania 150 zł (może być więcej zależy jak pójdzie aukcja ze sprzedaży).
Za 150 kupisz sobie nowy Bamboo Wacoma (w pełni funkcjonalny i bardzo dokładny, droższe brałbym tylko, jeżeli interesuje cię większy rozmiar), omijaj aukcje szerokim łukiem ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tyram oldschoolowym tabletem pentagrama bez mieżenia siły nacisku (a raczej z mieżeniem ale zero-jedynkowym) i chyba nawet taki wole, alphe sobie ustawiam w wphotoshopie i macham nim jak długopisem, ale to pewnie przyzwyczajenie, za to duży jest i czasem wariuje ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...