Skocz do zawartości

Power age


Markar

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Power age

 

Gatunek: strategia

 

Opis: Jest to gra strategiczna, nad którą aktualnie pracuję. Będziemy się w niej wcielać w dowódcę wojsk, będziemy budowali rożne budynki, wojsko, itp. Na razie zaczynam tworzyć tą grę, więc na razie nie spodziewajcie się zbyt wiele.

Fabuła:

 

Dawno, dawno temu, w odległych czasach, powstała starożytna cywilizacja, bardzo szybo się rozwijała. Kiedy nagle, nie wiadomo skąd, ogniste kule zaczęły spadać z nieba, wszystko zostało zniszczone. Przetrwała jedynie mała wioska, która podobno przetrwała, dzięki znajomości potężnej magi. Nagle niewiadomo skąd, zaatakowały ich dziwne istoty, wśród nich rozróżniano smoki. Wioska odparła atak, lecz poniosła duże straty. Wśród ludzi którzy przeżyli, był dzielny

młody chłopiec, który ponoć pokonał jednego smoka. Dziesięć lat później, kiedy powstało już dużo miast, choć w krótkim czasie, mianowano tego chłopca na króla, miał na imię Aragon, rządził dobrze. Wielcy prorocy, a wśród nich wielki Nostradamus, przewidział że niedługo wielkie i potężne istoty

przejmą władzę nad światem, i tylko Aragon, może je powstrzymać...

Na razie mam:

-Poruszanie jednostkami

-Atak jednostek, także atak wrogów(trochę wadliwie atakują jednostki wroga i gracza, ale jakoś atakują :) )

-Życie

-Po zaznaczeniu jednostki, na dole pojawia się pasek z danymi jednostki, ile ma HP, który ma level, jakie doświadczenie.

-Drzewa(na razie jako ozdoba)

-Surowce: drewno, jedzenie, srebro, złoto.

-Możliwość budowy: Wieży obronnej, koszary(na razie nie zrobiłem możliwości rekrutacji jednostek).

-Opis budynków.

Autorzy:

Programowanie: Ja

Fabuła: na razie brak

Grafika: na razie testowa, nie moja, tylko ja animowałem

Muzyka: na razie brak

Pomoc w kodzie: Nirvana93 (tytan)

 

Screeny:

Screen1

Screen2

30 lipca:

Screen3

31 lipca:

Screen4

 

Co sądzicie po screenach? 27 lipca zacząłem robić grę.

 

Dane będą aktualizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba chyba bardziej sprecyzować regulamin, bo każdy po godzinie może zrobić screena skopiować go i wrzucić jak dwa. Trzeba napisać 2 różne screeny przedstawiające co innego. Zgadzam się z user'ami wyżej gra nie jest jeszcze gotowa na zapowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

A skąd mamy to wiedzieć skoro dodałeś tylko drzewa, ja tu nie widzę postępu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Postęp jest dobry, ale tu go nie widzę.

A z tymi pudełkami to na prawdę niezła zagadka, może ktoś to da do jakiejś przygodówki, bo na prawdę trudno się zorientować ocb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem możliwość budowania wieży obronnej, na nowym screenie widać jak strzela, ludzie nie budują budynków, są potrzebni do pokazywania gdzie ma się wybudować budynek, po tym budynek sam się zbuduje i zacznie funkcjonować. Dodałem także 4 surowce: drewno, jedzenie, srebro, złoto.

Nowy screen

Proszę powiedzieć czy jak na 2 godz. czasu zrobiłem dużo(ociągałem się trochę, 2 godz budowanie robiłem). Proszę od czasu do czasu zaglądać do tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiszę że ta gra się źle zapowiada

Nie ma ani fabóły.

Ani grafiki.

Jest robiona dwa dni.

 

Człowieku ty się chyba tak podnieciłeś że robisz tą gę że zapomniałeś w ogóle że to nie jest zapowiedź

Zapowiedź powoduje że chce się na tą grę czekać a nie że dajesz 2 obrazki i mówisz że to gra strategiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...