Skocz do zawartości

opłata SMS lub Bank


KozakPL

Rekomendowane odpowiedzi

z tego co TU wyczytałem to to jest do zakupów w internecie...mi chodzi o to że ja to wstawię do siebie na stronę i jeśli ktoś będzie chciał pobrać aplikację to musi wysłać sms i zaraz mu przychodzi sms z kodem...wpisze kod to może ściągać ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość firm z takimi płatnościami, ma możliwość zapisania na osobę fizyczną, więc nie musisz się martwić, że nie dasz rady zrobić tego na siebie czy rodziców, tylko warunki mogą być mniej korzystne, niż na firmę, np.limity przychodu miesięcznie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
z tego co TU wyczytałem to to jest do zakupów w internecie...mi chodzi o to że ja to wstawię do siebie na stronę i jeśli ktoś będzie chciał pobrać aplikację to musi wysłać sms i zaraz mu przychodzi sms z kodem...wpisze kod to może ściągać ;]

 

Oferta usług Premium SMS i MMS :) http://www.dotpay.pl/files/oferta/Dotpay_O...ugi_SMS_MMS.pdf

Oferta płatności przez telefon komórkowy http://www.dotpay.pl/files/oferta/Dotpay_O...zez_Telefon.pdf

 

Ale chyba o tym pierwszym mowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chodzi mi o to aby MI płacili xD Nie ja im xD

 

chyba jednak konto w banku...jak mam połowę kasy im oddawać...puff

 

Dziex all za pomoc ;] Aaaa...znacie jakiś dobry i darmowy bank internetowy?Taki że potem bez problemów mogę sobie kupować w internecie i z niego pieniądze by szły ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...