Skocz do zawartości

Zablokowane Pytanie dotyczące Schizofrenii


Cora Wind

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ze względu że w Valhalli można pisać wszystko, mam do was pytanie ^^

Otóż moja mama dała mi dzisiaj karę za to że mam fotki na fotce.pl . HAHA :D wiem, może to śmieszne ale ja nie mogę z kumplami się spotkać -.- , w ogóle mama mi daje kary za byle co, jak mówię kumplą za to mam karę to się śmieją i mówią że mam poje**ną starą.. Czy to może być objaw schizofrenii? Bo mi się wydaje że tak, i o ile mi wiadomo to 3/4 ludności nawet nie wiedzą o tym że ją mają. Więc to bardzo możliwe..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając tego chaotycznego posta można odnieść wrażenie, że to Ty masz schizofrenię. Jeśli o to Ci chodziło, oczywiście. Poza tym, jeśli zadajesz się z rówieśnikami, którzy eksperymentują z używkami tak jak Ty, Twoja mama robi jedyną słuszną rzecz i, uwierz mi, podziękujesz jej za to... albo znajdziesz sposób, żeby i tak się z nimi spotykać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ci chodzi o schizofremię, a nam o używki. Odpowiedz szczerze:

czy jest możliwość, że Twoja mama uważa, że nie masz się z nimi spotykać bo też jeżdżą na używkach? Jak odpowiesz sobie na pytanie, czy twoi kumple je używają, będziesz mógł i na to logicznie odpowiedzieć.

 

Inaczej mówiąc:

czy twoi koledzy biorą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej mówiąc:

czy twoi koledzy biorą?

 

Nie, oni dają.

 

Może Twoja mama uważa ze masz złe towarzystwo a Ty jesteś jej pupilkiem wiec chce dla Ciebie jak najlepiej.

 

E: Pieter: Schizofrenia to coś podobnego do autyzmu chyba :) Wiec Cora Wind nie masz powodu do obawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, oni dają.

 

Może Twoja mama uważa ze masz złe towarzystwo a Ty jesteś jej pupilkiem wiec chce dla Ciebie jak najlepiej.

 

E: Pieter: Schizofrenia to coś podobnego do autyzmu chyba :) Wiec Cora Wind nie masz powodu do obawy.

olol olol olol... przeczytałeś to chociaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz: czytaj sobie :)

 

Schizofrenia ( schizein, "rozszczepić" i phrn, phren-, "umysł", rzadziej stosowana nazwa choroba Bleulera, łac. Morbus Bleuleri, w skrócie MB) zaburzenie psychiczne zaliczane do grupy psychoz endogennych. Objawia się upośledzeniem postrzegania lub wyrażania rzeczywistości, najczęściej pod postacią omamów słuchowych, paranoidalnych lub dziwacznych urojeń albo zaburzeniami mowy i myślenia, co powoduje znaczącą dysfunkcję społeczną lub zawodową.

 

 

 

Autyzm (z gr. , autos)

* autyzm schizofreniczny - grupa powiązanych ze sobą objawów w schizofrenii - najstarsze historycznie zastosowanie tego słowa

* autyzm dziecięcy - jedna z najcięższych (ale nie najczęstsza) z chorób spektrum autystycznego, określana precyzyjnie jako autyzm dziecięcy lub "autyzm głęboki"

 

Częste przypadki użycia zamiennego:

* autyzm - częste określenie całego spektrum autystycznego (ASD, Autistic Spectrum Disorder), bywa to stosowane jako nieprecyzyjny skrót myślowy, ponieważ czasami nie wiadomo (np. przy opisywaniu jakiegoś objawu), czy chodzi o wszystkie zaburzenia autystyczne, czy tylko o ich najcięższą postać, czy tylko o te które mają przypadkiem w nazwie słowo autyzm

* autyzm (zespół Aspergera, autyzm inteligentny)

* autyzm (HFA) - jedno z zaburzeń rozwoju ze spektrum autystycznego. Zwłaszcza w środowisku niemedycznym (np. w popularnej prasie) stały się one zamiennikami słowa autyzm (np. w sformułowaniu "łagodniejsza forma autyzmu"), pomimo że medycznie stanowią różne diagnozy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym dał karę swojemu dziecku, jakby założyło konto na fotce (: . Sam tam miałem konto, to skasowałem. Durny serwis, odmóżdża. NK jest dużo fajniejsze głównie dlatego, że jest dużo łatwiej znaleźć znajome osoby i szybko, łatwo się z nimi skomunikować, jak się nie ma innych danych kontaktowych do nich (co dla mnie idealne, bo unikam rozdawania gdziekolwiek numeru GG, a korzystanie z komórki nie jest dla mnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle mama mi daje kary za byle co, jak mówię kumplą za to mam karę to się śmieją i mówią że mam poje**ną starą.. Czy to może być objaw schizofrenii?

 

Twoja stara jest opętana przez szatana. Zawołaj księdza zanim zacznie się jeszcze bardziej troszczyć o ciebie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, prędzej można nazwać to zwykłą troską/zmartwieniem matki, niż schizofrenią. A Cora Wind cierpi na syndrom nastolatka buntownika :S

 

Może po prostu porozmawiaj z mamą poważnie (a nie: "łeeeh, ale każdy tak robi!11"), wytłumacz po co jest ten portal (nasza-klasa.pl miała chociaż jakiś normalny cel, ale niestety została opętana w dużej mierze przez młodzież; są jednak i ludzie normalni), wyłóż jakiś argument, pokaż, opowiadaj itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ze względu że w Valhalli można pisać wszystko, mam do was pytanie ^^

Otóż moja mama dała mi dzisiaj karę za to że mam fotki na fotce.pl . HAHA :D wiem, może to śmieszne ale ja nie mogę z kumplami się spotkać -.- , w ogóle mama mi daje kary za byle co, jak mówię kumplą za to mam karę to się śmieją i mówią że mam poje**ną starą.. Czy to może być objaw schizofrenii? Bo mi się wydaje że tak, i o ile mi wiadomo to 3/4 ludności nawet nie wiedzą o tym że ją mają. Więc to bardzo możliwe..

 

Powiem Ci jedno,Twoja mama nie jest na nic chora,jedyne co tu nie pasuje to Twoje zachowanie i kumpli,żałosnych kumpli,gówniarzy.Przejrzyj w końcu na oczy i olej tych 'kumpli' a nie zrujnujesz sobie życia i dorośniesz.W ogóle co to za tekst-masz pojebaną starą,za takie coś powinni od razu oberwać a Ty na to pozwalasz.Uwierz mi słuchaj matki,bo najlepiej na tym wyjdziesz w życiu,'koledzy' są tylko gdy są pieniądze,alkohol,używki a gdy człowiek jest w potrzebie mają go w dupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@I am vader:

Za to po Twoim poście widać, że masz 14 lat. Mogę się założyć, że co najmniej 90% tych Twoich kumpli wypnie się do Ciebie tyłkiem chociażby w sytuacji, kiedy będziesz załamany psychicznie, bo zerwała z Tobą dziewczyna, z którą byłeś parę miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dała mi krem przyśpieszający opalanie, bez filtrów, kiedy miałem poparzenie na klacie -.- To troska o syna?-.- nawet nie wie co podaje..

A koledzy rzadko biorą, bo się boją i tylko lekkie.

Może po prostu porozmawiaj z mamą poważnie (a nie: "łeeeh, ale każdy tak robi!11"), wytłumacz po co jest ten portal (nasza-klasa.pl miała chociaż jakiś normalny cel, ale niestety została opętana w dużej mierze przez młodzież; są jednak i ludzie normalni), wyłóż jakiś argument, pokaż, opowiadaj itd.

Jak mam z nią pogadać, jak ona odrazu wyjeżdża w pyskiem, a mnie to wk**wia nieziemsko -.-

 

Powiem Ci jedno,Twoja mama nie jest na nic chora,jedyne co tu nie pasuje to Twoje zachowanie i kumpli,żałosnych kumpli,gówniarzy.Przejrzyj w końcu na oczy i olej tych 'kumpli' a nie zrujnujesz sobie życia i dorośniesz.W ogóle co to za tekst-masz pojebaną starą,za takie coś powinni od razu oberwać a Ty na to pozwalasz.Uwierz mi słuchaj matki,bo najlepiej na tym wyjdziesz w życiu,'koledzy' są tylko gdy są pieniądze,alkohol,używki a gdy człowiek jest w potrzebie mają go w dupie.

Jest w tym coś prawdy ^^ tylko że jak bym robił tak jak mi mama każe to bym był pośmiewiskiem społeczności -.-

 

skoro dostajesz kary za korzystanie z fotki to módl się, żeby mama się nie dowiedziała z czego jeszcze korzystasz.

Znów o dragi chodzi? ;s Już wie bo raz przyszedłem naćpany do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@upx2 Udajesz idiotę, czy nie widziałeś napisu pod rangą? Mam 14 lat. Kolegów mam tylko kilku, więc nie będzie zawodu. Czemu? Bo to ja wypinam tyłki do tych, którzy są tak zwanymi "pijawkami energetycznymi", albo jak ktoś chce po prostu mnie do czegoś wykorzystać. Załamania psychiczne i bez tego mam a i tak pół miasta mnie kocha. ale to nie temat o mnie.

 

Dała mi krem przyśpieszający opalanie, bez filtrów, kiedy miałem poparzenie na klacie -.- To troska o syna?-.- nawet nie wie co podaje..

 

Pan idealny i bez skazy się znalazł. Na pewno nie robiła tego specjalnie. Inaczej biłaby Ciebie i zatapiała się w alkoholu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Znów o dragi chodzi? ;s Już wie bo raz przyszedłem naćpany do domu.

 

Brawo. Jeszcze się dziwisz, czemu się tak zachowuje? 

 

 

 

 

 

 

 

 

A gibonowi chyba chodziło o pokazanie różnicy między "kumplem do piwa", a przyjacielem. Ci pierwsi są z tobą zazwyczaj gdy masz pieniądze/stawiasz picie itd. Dla takich szkoda po prostu czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@upx2 Udajesz idiotę, czy nie widziałeś napisu pod rangą? Mam 14 lat.

Z takim jak Ty to szkoda czasu na dyskusję. TAK UMIEM PRZECZYTAĆ CO MASZ POD RANGĄ. O dziwo, UMIEM TEŻ PRZECZYTAĆ TWOJEGO POSTA i o dziwo JESTEM TAKIM IDIOTĄ, ŻE KOMBINUJĄC OBA DOSZEDŁEM DO PEWNEGO WNIOSKU. W całym poście chodziło mi o to, że masz DOPIERO 14 lat więc można z Twojego wieku wywnioskować, że jeszcze nie zdążyłeś się przejechać na "kolegach", dlatego Twoje wnioskowanie, że Gibon jest nołlajfem, bo zaleca nie ufanie takim kolegom jest bezpodstawne. Szczególnie teraz to się wydaje dziwne, bo w zasadzie poniekąd potwierdziłeś jego słowa własnym przykładem, bo sam mówisz, że nie należy takim ufać. Już nie wiem co myśleć o Twoich wypowiedziach, z każdej można wyciągnąć zupełnie inne wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dała mi krem przyśpieszający opalanie, bez filtrów, kiedy miałem poparzenie na klacie -.- To troska o syna?-.- nawet nie wie co podaje..

A koledzy rzadko biorą, bo się boją i tylko lekkie.

 

Jak mam z nią pogadać, jak ona odrazu wyjeżdża w pyskiem, a mnie to wk**wia nieziemsko -.-

 

 

Jest w tym coś prawdy ^^ tylko że jak bym robił tak jak mi mama każe to bym był pośmiewiskiem społeczności -.-

 

 

Znów o dragi chodzi? ;s Już wie bo raz przyszedłem naćpany do domu.

 

Zdaje Ci się ale gdy będziesz pełnoletni i dorośniesz to zmienisz zdanie,bycie porządnym człowiekiem nie oznacza,że człowiek od razu jest pośmiewiskiem czy nolajfem.Można przebywać z towarzystwem i można przebywać z 'towarzystwem'.

 

A gibonowi chyba chodziło o pokazanie różnicy między "kumplem do piwa", a przyjacielem. Ci pierwsi są z tobą zazwyczaj gdy masz pieniądze/stawiasz picie itd. Dla takich szkoda po prostu czasu.

Dobrze myślisz.

Z takim jak Ty to szkoda czasu na dyskusję. TAK UMIEM PRZECZYTAĆ CO MASZ POD RANGĄ. O dziwo, UMIEM TEŻ PRZECZYTAĆ TWOJEGO POSTA i o dziwo JESTEM TAKIM IDIOTĄ, ŻE KOMBINUJĄC OBA DOSZEDŁEM DO PEWNEGO WNIOSKU. W całym poście chodziło mi o to, że masz DOPIERO 14 lat więc można z Twojego wieku wywnioskować, że jeszcze nie zdążyłeś się przejechać na "kolegach", dlatego Twoje wnioskowanie, że Gibon jest nołlajfem, bo zaleca nie ufanie takim kolegom jest bezpodstawne. Szczególnie teraz to się wydaje dziwne, bo w zasadzie poniekąd potwierdziłeś jego słowa własnym przykładem, bo sam mówisz, że nie należy takim ufać. Już nie wiem co myśleć o Twoich wypowiedziach, z każdej można wyciągnąć zupełnie inne wnioski.

 

chorągiewka i tyle,nie ma co analizować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...