Skocz do zawartości

Studia w Gdańsku


zbysheck

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe ja byłem na drzwiach otwartych czy tam dniach nauki i na uniwerku mieli fajną armatkę z której taki pan strzelał ale zanim strzelił to se zawsze wziął łyk denaturatu, potem tam była taka pani ze smyczkem i można było se dźwięk zobaczyć i ja chciałem to se smyczek pociągnołem ale pod kątem i sie włosia popsuły to ona na mnie zaczeła krzyczeć, dlatego osobiście odrazam...

i jeszcze mnie oszfabili w grach logicznych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Gnysek powinien się tutaj wypowiedzieć, bo on jest z Gdańska, studiuje na ichnim uniwerku i też miał taki dylemat.

 

Hehe ja byłem na drzwiach otwartych czy tam dniach nauki i na uniwerku mieli fajną armatkę z której taki pan strzelał ale zanim strzelił to se zawsze wziął łyk denaturatu, potem tam była taka pani ze smyczkem i można było se dźwięk zobaczyć i ja chciałem to se smyczek pociągnołem ale pod kątem i sie włosia popsuły to ona na mnie zaczeła krzyczeć, dlatego osobiście odrazam...
Ile masz lat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu mają służyć te dywagacje na temat mojego wieku, byłem tam i takie są moje subiektywne odczucia tego miejsca dla tego osobiście mu odradzam uniwerek ze względu na panującą tam niemiłą atmosferę (moim zdaniem ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pytam się dlatego, bo pierwszy raz słyszę jakoby ktoś przy wyborze wyższej uczelni kierował się opinią o jakimś panu heńku pijącym denaturat czy wrzeszczącej pani bo wsadziłeś paluchy tam gdzie nie trzeba, miast jakości nauczania, oferowanych kierunków i specjalizacji, renomy oraz szansy na pracę po ukończeniu danych studiów. Po prostu śmierdzi mi tu refleksjami podstawówkowicza, który poszedł na dni otwarte dla "fazy"... Uczelnia to nie muzeum technologii, gdzie można "se na dźwięki" popatrzeć, tam się robi co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Ja jestem na UG, nie narzekam, chociaż studia marzeń to to nie są. Ale z chłopakami z lidzbarka sie dobrze wódkę pije, więc zapraszam na UG :D

Nie ma fizyki, to jest plus, nie dostaniesz inżyniera, to jest minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Nie, bo to nie uczelnia techniczna. Na MFI jest Informatyka (jedyna słuszna), i na Finansach jest Infa z Ekonometrią ale z tego co wiem to Excel jest głównie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Siatkę zajęć masz na stronie UG. Na pierwszym roku są bazy danych (postresql), wstęp do programowania ( c ), języki programowania (znów C), Środowisko programisty (bash, .git, html, haml), wstęp do matematyki, algebra liniowa, matematyka dyskretna, analiza matematyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może nie powinienem się pytać ponieważ mam dopiero 13 ale sam z ciekawości już szukam na jakie studia mam iść. Jestem z małopolski ale mam gdzieś to bo jak będzie trzeba bede jeździć nawet do anglii byle mieć jak najlepsze studia informatyczne :P Lubie być powiadomiony :-) Może ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh nie no spoko nie mowie zebys nie szedl na informatyke, po prostu ja sam siebie tam nie widzie, tak samo wszyscy ktorych znam co poszli na informatyke szybko zaczeli tego żałować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu trzeba iść na bardziej życiowe kierunki. Jeszcze nie idę na studia, ale wystarczająco dużo się nasłuchałem, żeby stwierdzić, że po informatyce na uniwerku, to co najwyżej nauczycielem zostanę, bo się nic nowego nie dowiem, a do tego, w większości będę poznawać teorię zamiast ćwiczyć w praktyce. Dlatego zamierzam iść na polibudę, na kierunki inżynierskie, pokroju automatyka czy robotyka. Dowiem się z zakresu informatyki w zasadzie podobnie dużo, a będę dodatkowo miał wiedzę, która pozwoli mi znaleźć jakąś dobrą pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...