Skocz do zawartości

3 gry w 1 - Moje pierwsze gry


Knatu

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Moje pierwsze gry 3 w 1

 

Gatunek: 1 Gra - Samochodówka 2 Gra - Logiczna 3 Gra - Zręcznościówka

 

Opis: W grze numer 1:

Musisz jechać autem,tak by się nie rozbić, W grze numer 2:

Musisz zgadywać co ci przypomina dany przedmiot.

W grze numer 3:

Jest 1 błąd ale wkrótce go naprawie,gdy tylko dostanę szybki internet.Musisz naciskać klawisze które podaje ci obrazek.

 

Download: http://www.k-natu.pl/biggames/gry/xd/pierw...pierwszagra.exe - dałem taki,bo mój jeszcze w Gmclanowym Uploadzie jeszcze nie działa

Rozmiar pliku: 2,22MB

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Knatu i PATRZ NA SAM DÓŁ

Fabuła:
brak

Grafika:
Knatu

Muzyka:
brak

Screeny:
Knatu

chaos.JPG

look.JPG

click.JPG

Użyłem z przykładu autora: nie pamiętam niestety ale przykład zapisywał się pod nazwą CAR,umieszczę jak będę wiedział nick ;/ Użyłem przykładu jako naukę,była o poruszaniu się autem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

"Chaos of Car" (też mi nazwa <_<)

- Co to za żółte kreski z przodu samochodu? Światła reflektorów czy co? Ale w takim razie czemu dotykają ścian, jakby były ciałem stałym?

- Nie znam takiego słowa: "peniać".

- Gdy kliknę na "peniam", okienko nie znika (tj. znika tylko na chwilę, a za moment znów się pojawia, bo samochód wciąż dotyka wyjścia z planszy.

- Plansze niechlujnie zrobione (przerwy między klockami).

- W 5. planszy jakoś dziwnie trafiłem w narożnik między dwoma ścianami i utknąłem.

- Nie ma dźwięku, nie ma muzyki. Odlotowo.

- Ten "znajdziek", który wygląda jak koncentryczne kółka, jest szpetny (koła nie są równo ustawione). Krzyżyk też jest nierówny. Samochód też zresztą paskudny.

 

"The Look and Press" (to ma być angielski?)

- Pomysł jest ogólnie żałosny. Widzę np. czerwoną krechę, to wpisuję "kreske" - ale nieeee, mam odgadywać, który z 1094874598 możliwych przedmiotów miałeś na myśli. Litości. Nie wierzę, by to się dało przejść, jeśli nie jest się tobą.

- Nie mówiąc o tym, że gdy pojawia się okienko z pytaniem, nie można wyjść normalnie z gry. Trzeba przez Ctrl+Alt+Del.

 

Ocena: 1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszmarna gra. Koszmarny angielski. No może nie koszmarny pomysł ale koszmarnie wykożystany. Czy jazda samochodem jest aż tak mroczna (powiedziałbym że tutaj koszmarna) żeby nazywać grę koniecznie ze słowem Chaos? Tak samo jak Korodzik za cholerę nie odgadnę o co ci do cholery chodziło z tą kreską. Jak nie umisz angielskiego lub "nauczyłeś" się go z Tibii/Metina 2 (of course od graczy) błagam - PISZ PO POLSKU NAZWY. na początku myślałem że dam ze 3 ale niestety po tym co zobaczyłem dam 1/5

 

EDIT:

Koleeego, jak tobie to przypomina igłę to fajnie masz w domu... do spirali prędzej bym doszedł ale to i tak nie pierwsze słowo jakie przychodzi na myśl. Nie chcę nawet komentować gry Click, bo jest dramatycznie gorsza od poprzednich. Te strzałki lecą 2 na raz, non stop tak samo w dodatku tak wolno że się można powiesić, pojechać na kostnice, mieć pogrzeb i dopiero by następne przyleciały. W dodatku tamta gra już się nie kończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurz spod samochodu wylatuje a jedziemy po czarnym tle - super ! Pierwszą grę przeszedłem ale na drugiej już utknąłem bo jest nie do przejścia. W ogóle się nie namęczyłeś ponieważ pierwsza gra to tak naprawdę przykład nie twojego autorstwa i nie chce mi się dalej gadać o tych beznadziejnych "grach". :)

 

Ogólna ocena 0\5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no sorry ale takich shitów, sry "gier" nie powinno się wystawiać na neta bo i tak nie dostaniesz dobrej oceny ;o

nawet nie ściągam bo screeny mnie wcale nie zachęciły, tak jak i komentarze oraz ocena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 gry w cenie 1-ej ;) Zapowiadało się ciekawie. Zapowiadało... powiadało... wiadało...

 

1. Grafika. Wspominałem o tym? Nie rób grafiki sam jeżeli nie bardzo Ci idzie. Poszukaj na GM Clan kogoś kto umie i może Ci pomóc.

Od dziś motto: "NIE UMIESZ ZROBIĆ GRAFIKI? POSZUKAJ KOGOŚ W DZIALE MULTIMEDIA/GRAFIKA!"

 

2. Chaos of Car. Chyba lepiej było by Car of Chaos? Lepiej brzmi Auto Chaosu niż Chaos Auta. To tylko nazwa, wiem i może źle to sobie tłumaczę z angielskiego. Autem można się zaciąć w ścianie i potem trudno wyjechać. Żadnych oznaczeń co jest czym: zielony prostokąt to się domyśliłem, że wyjście. Na początku gry mogłyby być jednak oznaczenia bo występuje też tarcza i krzyżyk (tak, wiem co to jest bo zebrałem, żeby sprawdzić).

 

3. ZA mało ZA łatwych plansz.

 

4. Myślałem, że na początku gry będzie się wybierało w co się chce zagrać, a nie po kolei. To tak jakby grając w "Mafię" nagle po 3 misjach przejść w "Pasjans Pająk" a potem w "Heroes 3". Wiem, że są gry w których takie przejścia to celowy zabieg np. tu na GM Clan produkcja "Game Over", ale wtedy wszystko musi być spójne.

 

5. Przegrałem z drugą grą.

"Co Ci to przypomina?"

-pasek

-kreska

-kreske

-czerwona kreske

-czerwony pasek

-czerwony kresko-pasek

-czerwona pasko-kreska

-czerwona kreska

-czerwony pasek

-moneta (tak, zacząłem w tym miejscu myśleć abstrakcyjnie, że to czerwona moneta widziana kantem)

 

Oceniam na: Zgodnie ze swoją zasadą oceniam tylko gry które przeszedłem. Tutaj zatrzymałem się na drugiej części czyli nie przeszedłem całości. Nie oceniam więc bo nie mam pełnego obrazu o grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...