Skocz do zawartości

Zablokowane Z *.exe do *.gm6


Rekomendowane odpowiedzi

Jakby nawet taki program istniał, w co szczerze wątpie, to byłby on nielegalny bo mógłbyś sobiue podpatrzyć kod jakiejkolwiek gry zrobionej w GM i tym samym naruszyć prawa autorskie, więc raczej musisz się pogodzić z losem i zacząć od nowa, ewentualnie jeśli kasowałeś plik niedawno to spróbuj go odzyskać jakimś narzędziem do odzyskiwania danych (np. Easy recovery)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu pliki *.gb1 , *.gb2 i tak dalej. :) Można ustalić w Preferences liczbę backupów, którą GM ma tworzyć.

 

A ty, wiesiek, poszperaj w ukrytym folderze Recycled na twoim dysku. Albo wczytaj backup. Albo zajrzyj do kosza. Ta historia jest na 100% naciągana. Albo to jest zupełny n00b.

 

Skasowałem zbędne posty tzw. "nie na temat".

//Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha najgorsza żecz jaka mozna zrobić :] Skasowac sobie kod źrudłowy własnej gry... dlatego ja robie zawsze kopie zapasowe na płyte w kazdym stadium tworzenia gry. Masz szanse odzyskac jeszcze swoją gre bo o ile sie nie myle gdzieś w Windows/Temp powinna ci sie zrobić automatyczna kopia zapasowa. (choć nie jestem pewien czy żeczywiscie tam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gdy zapisujesz jakąś grę to nie tylko się zapisuje to jako gm6 lub gmd ale też do pliku gb1

Uruchom GameMakera, Kliknij Open tam gdzie jest pasek wyboru typu plików wybierz Backup Files

Mam nadzieję że ci pomogłem.

 

Dzięki. Jakoś to odnalazłem. Pozdro. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...