Skocz do zawartości

TomTom GFX - Grafikuje


TomTom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

Jestem zainteresowany współpracą przy tworzeniu gier (Nieodpłatnie). Hobbystycznie i conieco zawodowo zajmuje się grafiką komputerową (niedawno udało mi się nawet uzyskac tytuł inżyniera informatyki - specjalizacja grafika komputerowa).

 

Zajmuje się głównie grafiką 3D (Blender) ale od bidy mogę podziergać coś w 2D. Nie oczekuje zapłaty... Szukam jedynie zorganizowanego Team'u. Może być GM ale mile widziane ambitne projekty w innych jezykach programowania (C++ itp.). Szczególnie mile widziane są Open Source'owe silniki 3D. 

 

Jeśli chodzi o rodzaje gry. Różnie. Przede wszystkim jestem graczem. Czasami lubie prosta rozrywkę z platformówkami a nieraz mam ochotę na coś ambitniejszego np. jakis eRPeG. Oczywiście mogę zająć się tworzeniem elementów graficznych do np. klonu Tetrisa jednak to nie jest moim głównym celem. Chciałbym zrobić cos naprawdę ciekawego. Moim jedynym wymogiem jest brak limitu czasowego (oczywiście bez przesady ;) ). Nie zamierzam sie spieszyć... Jeżeli coś robie chcę aby było to zrobione dobrze. 

 

Jeśli chodzi o klimaty, w których czuje się dobrze... Sci-Fi, Cyber-Punk, Post-Apocaliptic, Fantasy. To czytam w to gram to oglądam. 

 

Czasem mam pomysły na gry (brak mi jednak przekonania, że ktoś chciałby w takie grać). Pomysły jak to zazwyczaj bywa przeganiają umiejętności programistyczne (jestem głównie wizjonerem). 

 

Aktualnie mam jeden pomysł na grę, w którą chciałbym zagrać. Mogę się nim podzielić z Teamem (ogarniętym), który uznam za godny :P . 

 

Próbki moich możliwości przesyłam na maila. Odpowiadam na każdy. 

 

rezzmeister@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze TomTom!

Dokładnie takich osób jak ty potrzebuje nasz team - PureStudio. Tworzymy gry w 3D Game Studio, profesjonalnym programie pozwalającym tworzyć naprawdę wspaniałe gry 3D. W ciągu najbliższych dni wystartuje nasza strona w wersji online, na razie żeby Cię zachęcić, wyślę ci na PW linka do naszego forum, mimo że jest jeszcze ono puste, znajduje się na nim w miarę dokładny opis naszego aktualnego projektu. Odezwij się jeśli uznasz naszą ofertę za odpowiednią. :)

 

Pozdro,

PurePain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojedyncze osoby są od razu na straconej pozycji? Nic dziwnego, że nawet Maciek nazwał sam siebie teamem.

 

 

 

Poprostu wolałbym team. Jeśli okarze się, że cos jest nie tak jak trzeba... W koncu robie to free :P ... 

 

 

 

Tak czy inaczej nawiązałem już współpracę. Dzięki za odzew. Jak skończe z tym chętnie pomogę w innym projekcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze ... nie jestem pro ... nigdzie tak nie napisalem...  A jeżeli sie tak upieracie  jesli chodzi o probki .. prosze bardzo ... 

 

Robiłem kiedyś grafikę do gry dla dzieci. Gość pisał w Blitz3D. Modele w Blenderze.  Teksturki poza jedna na drzewie (modyfikowana leciutko w PSP) wlasnorecznie malowane. 

 

http://picasaweb.google.pl/rezzmeister/GraDlaDzieci#

 

A to te graficzki, które mam na kompie w pracy (reszte podesle po godzinie 16.00) 

 

http://picasaweb.google.pl/rezzmeister/Blender#

 

I przestańcie jęczeć. Powtarzam. Nie uwazam sie za pro ani tymbardziej "pro". A to co jest napisane wyżej odebrałem jako obraze. To, że nie zamieściłem grafik nie znaczy, ze sciemniam (tak wiem wiem.. jesteście uczuleni na takich ludzi i doskonale to rozumiem). Znam swoje możliwości. Poprostu nie chciałem ich pokazywać wszystkim... Zresztą ... whatever ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...