Skocz do zawartości

Super Mario Fighter


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

O widzę, że konkurencja rośnie dla Buziola. Nie powiem gra jest wciągajaca, ale i podobieństwo do Mario Forever też jest. :] Chyba grafikę z tego samego żródła braliście :D Ale do rzeczy. Trzeba byłoby poprawić jednak poruszanie się tych stworków. Często zwisają. To samo dzieje się z kulkami samego Mario. Albo wykonałeś to na tym samym objekcie, albo użyłeś ten sam scrypt. Skakanie naszego bohatera, też należałoby bardziej urealnić. I jeszcze jedno, jeśli jest to gra dla wielu graczy to niestety przydałaby się konfiguracja klawiszy. W tedy nie trzeba byłoby walczyć o klawiaturę. :D Tak ogółem pomysł dobry, ale wykonanie trochę gorsze, no i te błędy co Pawli napisał musisz niestety je poprawić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorze, zrobię wszystko, żeby poprawić tą grę. I jeszcze jedno:

Ja grafikę brałem z Super Mario Bros 3

a Buziol z Super Mario All Stars na SNES

 

EDIT

Naprawiłem error, ale nadal przy skaaniu jest wymachiwanie nogami i dziwne ruchy :(

 

Nie rób podwójnych postów, używaj EDIT ;) //Tymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy ty przypadkiem nie dałeś tu linka do Mario War?? Którą zrobił ktoś inny?? eh... mniejsza. Słuchaj tak sie składa ze akurat wczoraj zacząłem podobny projekt i jak narazie zrobiłem tyle że da sie kopać i rzucać skorupami... a zamierzałem coś podobnego jak ty.... co powiesz na to żeby połączyć siły?? moj nr gg to 7730328 narazie nie mam neta... za tydzień będe miał, zawsze szukałem wspólnika do gier o mariu bardzo bym prosił o to żebyś sie zgłosił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZy ty przypadkiem nie dałeś tu linka do Mario War?? Którą zrobił ktoś inny?? eh... mniejsza. Słuchaj tak sie składa ze akurat wczoraj zacząłem podobny projekt i jak narazie zrobiłem tyle że da sie kopać i rzucać skorupami... a zamierzałem coś podobnego jak ty.... co powiesz na to żeby połączyć siły?? moj nr gg to 7730328 narazie nie mam neta... za tydzień będe miał, zawsze szukałem wspólnika do gier o mariu bardzo bym prosił o to żebyś sie zgłosił ;)

Fajnie by było z tobą pracować. Wyślij mi w załączniku posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
błedem zaistejest tesh woooolny serwer proponuje zmienic hosta na ovh.org

Oooo, chyba jakiś japoński język widzę na tym forum. To może ja też coś Ci napisze:

Superato piszusz, prawato jako Hobikato. Ty możeto z nim do szkoleto chodzitsu. Ale myślu, że damy radu, tolko troche nauczytsju Twego jazyka. Pozdrawlanieju Tiebia i Twaju radzinu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zesce mnie zrugali ja nie pisze koncowek bo mi sie nie chce na pocz tylko ł napisalem nayklem jush do opuszczania polskich znakow kiedys na kompi nie mialem jezyka pl

Ja cię rozumie, że nie piszesz końcówek, ale dlaczego nie piszesz liter w środku zdania. A więc radzę Ci zacząć jeszcze raz, czyli: wylogować się z forum, następnie zalogować się ponownie. Powiedzieć ładnie dobry wieczór i napisać ładnie pościka po polsku. I powiem jeszcze jedno warto to zrobić, bo naprawdę, jest tu wiele wspaniałych ludzi. A więc czekamy. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...