Skocz do zawartości

Czesio Tha Game:Tha 1st


adrianpl

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Czesio Tha Game:Tha 1st

 

Gatunek:Platformówka

 

Opis:Gra to prosta platformówka o Czesiu (widamo kto i jego kolegach. Jest jak na razie 1lvl i to tylko demo. Premiera będzie ok 01.08.09r

 

Download: https://gmclan.org/up5395_4_Czesio.html

Rozmiar pliku:2.9MB

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Ja

Grafika:
Ja

Muzyka:
Niema ale będzie

Screeny:https://gmclan.org/up5395_4_RC4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszło za dobrze :(

Posłuchaj:

1. Postacie nie mają animacji (wiem że jest to trudne, ponieważ masz ich tylko zdjecia) ale da się np. zrobić rękę co się podnosi i opada kiedy chodzisz.

 

2. Jak się pokonuję panią Frau? Bo kiedy jej dotykam to -1 życie.

 

3. Na pewno jesteś fanem tego serialu. Mogłeś dać jakąś fabułę.

 

4. Zamiast kamyczków z Zeldy możesz dać muchy, które latają po mapie. (Będzie trudniej)

 

2/5 :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ERROR in

action number 1

of Draw Event

for object nowa:

 

Error in code at line 14:

t10 = '1 - # 2 SAVE GRE - Load game (if any) # 3 - Do not save'

 

at position 12: Unexpected symbol.

 

Przy wybraniu English.

Poza tym, różnorodność wielkości postaci jest tak duża, że niektórymi w ogóle nie da się grać.

I kiepsko wycięte te postacie.

Niestety, ale wystawiam Ci 1/5 i nie interesuje mnie, że to demo, jak to nawet do zapowiedzi się nie nadaje, poprostu shit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech :/ Bardzo to słabe. Grafika beznadziejna i jeszcze do tego to wykrywanie kolizji :/ No i bardzo, krótkie nawet jak na demko.

Grafika: 1/5

Muzyka: ----

Fabuła: 1/5

Gameplay: 1/5

-pkt za wykrywanie kolizji

+pkt za nawet przyzwoite menu z funkcją wczytania gry :)

Ogółem: 1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nie wytrzymałem, aż ściągnąłem.

 

- Przy wyborze postaci niektóre mają różowe piksele wokół siebie. Do tego ten niski w kraciastym swetrze chodzi po ekranie, gdy wcisnąć strzałkę.

- Postać zaczepia się o platformy uchem, ręką, swoją starą i wszystkim innym.

- O co chodzi z tą flagą?

- O co chodzi z tą panią? Dotykanie jej albo nic nie robi, albo ją zabija, albo nas zabija (wybierane losowo chyba).

- English lengłydż nie działa. Do tego plik English.txt wygląda wybitnie tragicznie (pełno błędów).

 

1/5.

 

P.S. Lol, screeny jako pliki BMP po 3 megabajty każdy i jeszcze trzeba je ściągać w pliku RAR, świetny żart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem, zagrałem i ocena:

1/5, ale gwiazdki to nie wszystko:

-Demem tego nie nazywaj. Jak dla mnie to nawet beta nie jest.

-"Włatcy móch" mają już trochę odcinków, więc da się w miarę ludzkie animację zripować. Jak nie animacje, to chociaż postacie skierowane w różne strony,

-Brak dźwięków i mp3,

-Zahaczasz się o wszystko,

-Tło niezbyt pasuje,

-Nie każda postać nie wszędzie wchodzi. Najlepiej zmniejszyć postacie do 50% i dać im wysoki skok,

 

Jest za to jeden plus całości(nie związany z grą):

Nie mam pomysłu na projekt, więc mam wolny czas, żeby Ci ewentualnie w czymś pomóc, więc jakby co- pisz.

 

Zapomniałem jeszcze o jednej "drobnej" uwadze:

 

żle:

/*************
*Czesio Tha Game:Tha 1st offical lang. polish. 21:30 11.July.2009*
*************/ 
t1='1-Nowa Gra'
t2='2-Wczytaj'
t3='3-Wyjdz'
t4='1-Graj'
t5='Wyjscie'
t6='Zycia:'
t7='Wynik:'
t8='Doszlesz do konca Czesio Tha Game:Tha 1st'
t9='Doszles do konca levelu!'
t10=' 1 - ZAPISZ GRE# 2 - WCZYTAJ GRE (jezeli istnieje)# 3 - NIE ZAPISUJ'
t11='Odcinek:'
t12='Punkty:'
t55='Szczalki wybor postaci'
t99='0.97 X2DA 9.14

 

dobrze:

/*************
*Czesio Tha Game:Tha 1st offical lang. polish. 21:30 11.July.2009*
*************/ 
t1='1-Nowa Gra'
t2='2-Wczytaj'
t3='3-Wyjdz'
t4='1-Graj'
t5='Wyjscie'
t6='Zycia:'
t7='Wynik:'
t8='Doszedles do konca "Czesio Tha Game:Tha 1st"
t9='Doszedles do konca poziomu!'
t10=' 1 - ZAPISZ GRE# 2 - WCZYTAJ GRE (jezeli istnieje)# 3 - NIE ZAPISUJ'
t11='Odcinek:'
t12='Punkty:'
t55='Strzalki wybor postaci'
t99='0.97 X2DA 9.14

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszyłeś the end Czesio Tha Game: Tha 1st

 

Doszyłeś the end Czesio Tha Game: Tha 1st

 

Doszyłeś the end Czesio Tha Game: Tha 1st

 

Nawet jeżeli jakiś angol się połapie ocb, to i tak mu nie wyświetli polskich znaków ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesio Tha Game: Tha 1st już sam tytuł o amerykańsko - gangsterskim wybrzmieniu stworzył w moim umyśle obawy, że ściągnę to i okaże się, że to kolejna gra z serii "JestemNowyRobięGryJedenDzień".

 

1. Po pierwsze to tytuł mógłby nawiązywać do serialu, coś w stylu "Czesio kondra nauczydziele", "Śmierdź mondziołom" albo ostatecznie żeby dać coś innym do zrozumienia: "Robilem tom gre tycień".

 

2. Muzyka jest jaka... jej nie ma. Dźwięków zresztą też.

 

3. Wszystkie większe postacie np. Anusiak nie mogę wejść na niektóre platformy. Chyba tylko Czesiem da się grać. Musiałeś wytrwale testować swoją grę skoro nie zauważyłeś tego błędu. Głównego błędu. Błędu przez który nie można normalnie zagrać.

 

4. Zabawne ile błędów "kompozycyjnych" można zrobić w planszy. Tło nie pasuje do platform, platformy do kamyczków, kamyczki do postaci, postaci do platform itd. Każdy element wyjęty jakby z innego świata.

 

5. Strzelanie wychodzi losowo. Raz w górę, raz w dół, raz w bok i szczerze mówiąc nie odkryłem od czego to zależy. Wyszedł Ci najbardziej losowy kod jaki widziałem i nie wiem na jakiej podstawie wylicza kierunek.

 

6. Nie działa wersja angielska. I moje skromne pytanie z tej okazji: Po co w ogóle angielska wersja jak Włatcy Móch to produkcja polska?!

7. Postacie są kiepsko wycięte i przebija pixelami różowe tło dookoła, jednak przy wszystkim poprzednim to mały szczegół.

 

Oceniam na: 1. Twoja produkcja ma taką szansę na sukces jak to... że Twoja produkcja odniesie sukces :/ Mam nadzieję, że łapiesz ironię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jot Pe 2, będziesz recenzował także moje gry jak je w końcu zacznę robić?

 

Jeśli chcesz. Tylko zrób tak, żebym mógł ocenić na 4 i żebym nie widział grafiki "la paint", muzyki bez muzyki i silnika sklejonego z kilku przykładów Tymona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo to część gry. Nawet jeżeli będzie miała milion leveli, jej całokształt się nie zmieni. Czy w innych levelach będzie to samo? Możesz także dorobić jakieś questy czy coś w tym stylu.

 

DEMO jest ściślej mówiąc wizytówką gry. Kargul ma rację. DEMO ma pokazać graczowi to czego może się spodziewać po Twojej grze, wystawiasz jej więc takie świadectwo. Jeżeli Twoje DEMO mówi: "Jestem do kitu" to znaczy, że mówi: "Gra którą przedstawiam będzie do kitu, nie ściągać mnie bo nawet nie ma sensu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...