Skocz do zawartości

Invincible Warrior


bigshark

Rekomendowane odpowiedzi

INVINCIBLE WARRIOR to mini-gra w którą grali już mieszkańcy Marsa, Wenus, Merkury, Plutona, a także całej naszej galaktyki. Nareszcie przyszła pora na planete o nazwie Ziemia. Jest to gra w której galaktyczni wojownicy walczą o miano Niezniszczalnego wojownika. W tym celu trzeba posiadać największą niewyobrażalną moc. Świat jak i gracze komputerowi są za każdym razem inni co jest pewną zaltą gry. Jeyną powtarzającym się elementem jest Zielona Planeta, olbrzymia , trudna do zniszczenia. Po jej zniszczeniu następuje koniec gry. Jeśli chodzi o grafikę to nie nnależy spodziewać się tu niczego wielkiego. Gra musi mieć ciągle 30 FPS a więc super wybuchy , ładne efekty graficzne zostały wyeleminowane. Dlatego też grafika jest tylko symboliczna. W końcu to tylko mini-gra.

Więcej o grze tutaj: PRZEBIEG GRY

 

STEROWANIE:

gracz1('J','L')-sterowanie wojownikiem

U-klawisz mocy

O-odnawianie

 

gracz2('keypad 4','keypad 6')-sterowanie wojownikiem

page downn-klawisz mocy

keypad 0-odnawianie

 

Q-WŁĄCZNIE RANKINGU

W-WYŁĄCZENIE RANKINGU

F6 - Load Game

 

 

 

Podczas grania w invincible warrior powinno się powyłączać programy i aplikacje działające w tle

Na początku gry kilka razy(od 2-do 3) może pojawić się komunikat o niskim FPs. później powinno wszytko wrócić do normy.

 

Link:

bigshark.pl/invincible_warrior.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem ze trzy razy 'przebieg gry', ściągnąłem grę, rozpakowałem i zacząłem grać. Recenzję zacznę od rzeczy dobrych, t.j. od oprawy. Grafika jest prosta, ale w porządku. Mógłbyś poprawić za to logo (te białe pixele nie wyglądają zbyt estetycznie). Muzyczka jest standardowa. Podejrzewam, że po pewnym czasie zaczyna wkurzać, ale ja akurat tego nie zaobserwowałem - grałem jakieś 5 minut. Dlaczego? Tu nie ma kompletnie żadnej grywalności! Nie mówię nawet o tym, że kiepsko wyjaśniłeś przebieg rozgrywki, ale po prostu o wszechobecnej nudzie. Przysłowiową czarę goryczy przepełniły błędy w helpie (przede wszystkim literówki - hańba w tak "poważnej" produkcji) i error, który nagle wyskoczył mi w menu (jeśli ktoś pożąda szegółów wystarczy, że napisze mi maila albo PW).

 

Ocena: 4/10

 

Grywalność: 2

Grafika: 6

Dźwięki: 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać recenzje ale zrezygnowałem po 4 min gry...

Gra polega praktycznie na naciskaniu 1 klawisza :boxed: ogólnie nuda w dość dobrej oprawie graficznej...

Ocena: 5/10 (Spodziewałem się więcej po tobie)

 

EDIT

A ja naliczyłem 3 klawisze: skręcanie to 2 i moc czy coś tam to 3...

Ale mi chodziło o to że najczęściej tylko tego się używa (brak uników czy innych sztuczek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać recenzje ale zrezygnowałem po 4 min gry...

Gra polega praktycznie na naciskaniu 1 klawisza :boxed: ogólnie nuda w dość dobrej oprawie graficznej...

Ocena: 5/10 (Spodziewałem się więcej po tobie)

A ja naliczyłem 3 klawisze: skręcanie to 2 i moc czy coś tam to 3...

I jeszcze zapomniałem dodać: ta gra ma chyba najlepszą grafikę ze wszystkich gier biga :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...