Skocz do zawartości

Zablokowane Lime Entertainment - Nabory otwarte


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co?

 

Ja zacząłem się uczyć GMa półtora roku temu.

Opanowałem w ok. rok, do teraz zdobywałem "doświadczenie".

 

Morał?

Uczyłem się od Ciebie mniej, zadałem mniej pytań na forum, i spokojnie mogę stwierdzić, że wiem więcej od Ciebie.

 

Ed: A przez ten czas zdążyłem się nauczyć PHP w stopiu wystarczającym, HTMLa, oraz podjąć kilka prób nauki cpp - z czego każda skończyła się przez mój słaby angielski.

Czyli jednak w rok da się z zerowej wiedzy na temat komputerów dojść do mojego stanu, ze się tak skromnie wyrażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha uczyłeś sie mniej odemnie? ja zacząłem z gm-em jak sie zarejestrowałem na gmclanie czyli w styczniu 2009. to niecałe 5 miesięcy. I ja też opanowałem.. funkcje. Ale mam mniej rozbudowane myślenie i czasami jak debil o cos zapytam co jest logiczne i łatwe, albo czegos łatwego nie umiem wykombinować.

e: ale jakby mnie od 'Pytania początkujących' odizolowac to w koncu sam bym sobie poradzil. bo mam taki odruch ze jak cos nie wiem to nie kombinuje tylko pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj sobie Twoją liczbę pytań w "Pytaniach początkujących" (i "zaawansowanych") z moimi.

 

Ja się uczyłem SAM - nie znając angielskiego, dochodziłem co robi która funkcja z helpa.

 

I przez dłuższy od Ciebie czas zadałem duuużo mnie pytań, a zaraz sprawdzę dokładnie, ile... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc aktualnie nie nadajesz się na programistę. Jako programista musisz myśleć logicznie, znaleźć sposób, żeby coś rozwiązać i napisać odpowiedni algorytm/program. Co do tego, co mówiłeś o 39dll... Szkoda mi słów.

@Dawidds: Co do angielskiego i HTML'a wydaje mi się, że przebijam Bagna ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, co mówiłeś o 39dll

Kiedyś. a potem w koncu zaqmalem i juz umiem. moze bedzie tez tak z innymi rzeczami.

 

ale dobra przestanmy sie klocic. bagno przyjdzie i zdecyduje czy dojde czy nie. nie musicie komentowac. jakos pentala cw nie skrytykowaliscie tylko moje, a wszystko mozna łatwo skrytykowac. doczepiacie sie poprostu do mnie.

e: napiszcie swoje cw tez sobie pokrytykuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak:

Dawidds: 20 tematów przez półtora roku

XxMichałxX: 113 tematów przez 5 miesięcy.

 

Zrozum, że pytając się kogoś o zdanie, korzystając z przykładów, zabijasz własne myślenie.

Proste pytanie - jak uczyłeś się 39dlla?

Zgaduję, że z jakiegoś przykładu mmo.

I teraz, nie myśląc, robisz własne gry mmo, działające dokładnie tak samo, jak to, na czym się tego nauczyłeś.

W ogóle nie myślisz o tym, że można to napisać inaczej.

Choć w sumie, trochę zły przykład... xd

 

Choć muszę przyznać, wydawało mi się, że dłużej na GMC siedzisz... :P

 

A tak btw to pamiętacie jeszcze, że to temat o naborach do Lime?

Bo ja właśnie się zorientowałem =d

 

Ed:

Nieraz mnie pomysłowością nieźle zaskakujesz
Daj 5 przykładów... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w c++ umiem zrobić drobne programy konsolowe

Ok, zapodaj mi jakiś swój "dobry program konsolowy" chętnie się czegoś od ciebie nauczę :P

Nie rozwiązał byś najłatwiejszych zadanek z OIG

 

HTML dobrze znam, w PHP coś od czasu do czasu poskubię

Poskubać to ty sobie możesz orzechy

 

Ale mam mniej rozbudowane myślenie

To się leczy :P

Dobra fakt, że jesteś jeszcze młody, i normalne, że masz "mniej rozbudowane myślenie" i to się jeszcze poprawi. Ale ja czasem mam wrażenie że ty nie masz kompletnie rozbudowanego myślenia. Jak chcesz być dobrym informatykiem to musisz już w tym wieku wyróżniać się wśród rówieśników bardziej logicznym myśleniem, a ja mam wrażenie że dla ciebie dobry informatyk to taki który obkuje na pamięć całą strukturę jakiegoś języka i to znaczy, że już go umie.

A Dawidds osobiście pamiętam jak kiedyś wspomniał w jakimś temacie, że osobiście w GM nigdy nic nie robił, ale próbował pomóc jakoś myśleniem. I to było całkiem niedawno. A w tej chwili w GM już nieźle wymiata z tego co widzę, a starszy od ciebie dużo nie jest.

 

No ale dobra. Może się jeszcze wyrobisz jako to przysłowiowe gówno w betoniarce. :)

 

EDIT:

 

Michał, po prostu się ciebie czepili tongue2.gif . Ja tam sam nie wiem, co o tobie sądzić tongue2.gif . Nieraz mnie pomysłowością nieźle zaskakujesz, a czasami zadajesz takie głupie pytania.

 

A ja nie wiem co o tobie sądzić. Nie raz pomysłowością zaskakujesz, a czasami założysz jakiś idiotyczny temat i zgrywasz idiotę po to by sprawdzić czy mamy cie za łoma. WTF?

 

 

Przepraszam, jestem złym człowiekiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś redaktorem. Musisz być miły.

Pff, nie musi :P

 

A co do mojego wcześniejszego posta, to skoro Dawidds mnie sprostował że to Shoker zrobił większość, a Bagno "zaniżył poziom", to zwracam honor :) szkoda tylko że nie moge zobaczyć jak wyglądała wersja gry Shokera :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PsychiX: Cough, grafika + PKGi, cough.

Nie mogę wręcz, no nie mogę. Może tak łaskawie skończymy bo nic dobrego z tego nie wyjdzie?

Aktualnie potrzebujemy tylko muzyka.

@Dawidds: No nie oszukujmy się, tak miało wyglądać TLOA.

@up: Wut? =D Zmienię sobie na Afghanistan, nudzi mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilu muzyków, tyle różnych stylów komponowania. Dla tego muzyka zatrudnia się jednego.
Jak już chcą jechać w profesjonalizm - muzyka się nie zatrudnia, tylko wynajmuje ;)

ŹLE: Elo zią dołącz do naszego timu

DOBRZE: Mamy grę, wydanie za dwa miesiące, masz miesiąc na soundtrack w tym stylu, załączam designdoc i tracklist ze szczegółami, cztery dychy za minutę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...