Skocz do zawartości

Moja muzyka


Morgo

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zrobiłem sobie dłuższą przerwę w tworzeniu gier i dla odmiany postanowiłem skomponować jakąś muzykę. Jestem raczej początkujący więc nie spodziewajcie się nie wiadomo czego :jezor:. Wypuściłem kilka utworków pod nickiem Mortegor i jedni przyjęli ją ciepło inni już mniej ;P (rzućcie okiem na wpisy w shoutboxie na stronie gdzie publikuje swoją muzykę http://mortegor.xt.pl xD). Stwierdziłem że komuś może się ona przydać więc teraz publikuje ją tutaj ;p.

 

Morbid Paradise

Mortify Me

Lascivious Kiss

 

tutaj przesłuchać i ściągnąć poszczególne utwory:

http://www.jamendo.com/pl/artist/Mortegor

 

Strona poświęcona mojej muzyce, możecie tutaj ściągnąć wszystkie utwory w jakości 320kb/s

http://mortegor.xt.pl

 

Jeśli użyjecie mojej muzyki w swojej grze to proszę dodać mnie do creditsów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morbid Paradise:

Ouć, daje po uszach. Sama melodia jest w porządku, jednak slayer dobija, zapewne nie grzebałeś w jego ustawieniach, aby nadać mu bardziej łagodny dźwięk, zresztą powinieneś także zmasterować, dając przede wszystkim kompresor, bo slayer po pewnym czasie idzie słuchać, jednak daje coraz większe ciśnienie. Poza tym basy - chłopie, boskie by to było z mocnymi basami :D No i przejścia są tragiczne :P

 

Mortify Me:

To samo co wyżej, identico.

 

Lascivious Kiss:

Nie spodobało mi się w ogóle :/

 

Tak więc dwa pierwsze utwory mają potencjał, wydają się jednak jakby czegoś im brakło, tak więc dodaj jeszcze jakąś warstwę dźwięku, jakiś instrument, no i popraw slayer, a będzie z tego coś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za konstruktywną krytykę ;). Teraz w końcu wiem nad czym muszę popracować :P, bo opinie takich ludzi jak w shoutboxie na mojej stronie nic mi praktycznie nie dały ;p tylko mnie zniechęciły ;p.

 

Co do przejść to wiem że są one kiepskie i mało zróżnicowane, ale niestety łatwiej mi przychodzi komponowanie partii gitarowych niż beatów ;p. Ale postaram się nad tym popracować.

 

Jeszcze raz dziękuje za opinię i czekam na następne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia jak Psichix. Melodia jest "pro", ale utwór brzmi źle właśnie przez tą gitarę. Albo ją jakoś złagodnij, albo najlepiej poszukaj jakieś dobrej wtyczki z gitarą elektryczną. No i właśnie rozbudować utwór, chociaż o kilka instrumentów ( jakiś pad, albo dzwonki chromatyczne ) I może jakieś bębny bardziej wyraziste. I wtedy będą fajne te utworki.

edit : I pamiętaj, ja się nie znam na takiej muzyce, więc Ci mówie tylko co by mi tam pasowało . :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wniosek taki że utworki pod względem riffów są ok ale wykonanie stoi na kiepskim poziomie ;P. Najlepiej będzie jeśli odpuszczę sobie fl slayera i zakupię w końcu gitarę elektryczną ;p wtedy efekt powinien być zadowalający. Przydałby się też ktoś do współpracy bo jak widać sam nie jestem w stanie wszystkiego dobrze zrobić. Z resztą jeszcze zobaczymy ;p.

 

Nie będziesz miał nic przeciwko jeśli trochę pogrzebię z audacity przy tych utworach? Tempo, przez equalizer przepuszczę, itpe. Kredki gwarantowane.
Jeśli dodasz mnie do creditsów to nie widzę żadnego problemu :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę szczery - okropne :).

 

Masz bardzo słabe sample (głuchną przy skwierczącym slayerze; nie mają żadnego poweru - są po prostu płaskie) i operujesz tylko podstawowymi wtyczkami, w dodatku - bez większych modyfikacji. Technicznie wypadałoby w tym gatunku trzymać poziom, bo od brzmienia głównie zależy "moc" - no ale kompozycyjnie też jest bardzo ubogo. Brak jakiegokolwiek zróżnicowania - czy to w linii melodycznej, czy to w brzmieniach, mało instrumentów (bas, perkusja, slayer, coś jeszcze?), niedopracowane ewentualne przejścia oraz operowanie tylko jedną oktawą. Wynik? Jednolita i bardzo męcząca papka.

 

Poćwicz i wróć ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYWAL FL SLAYERA ON BOLI

 

Lepsze brzmienie uzyskasz już na midowej Clean Guitar i jakimś przesterze VST ;o

Dzięki za radę, z pewnością wypróbuję :).

 

Będę szczery - okropne smile.gif.

 

Masz bardzo słabe sample (głuchną przy skwierczącym slayerze; nie mają żadnego poweru - są po prostu płaskie) i operujesz tylko podstawowymi wtyczkami, w dodatku - bez większych modyfikacji. Technicznie wypadałoby w tym gatunku trzymać poziom, bo od brzmienia głównie zależy "moc" - no ale kompozycyjnie też jest bardzo ubogo. Brak jakiegokolwiek zróżnicowania - czy to w linii melodycznej, czy to w brzmieniach, mało instrumentów (bas, perkusja, slayer, coś jeszcze?), niedopracowane ewentualne przejścia oraz operowanie tylko jedną oktawą. Wynik? Jednolita i bardzo męcząca papka.

 

Poćwicz i wróć smile2.gif.

Wynika to z tego że jestem jeszcze początkujący ;p. Porównując do GM to jestem na poziomie Catch the clown ;p. Ale każdy kiedyś zaczynał. Trzeba postudiować jakieś tutoriale i może kiedyś wyskoczę z lepszą muzyką :).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...