Skocz do zawartości

HeadBall 1.0 Demo


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: HeadBall 1.0 Demo

 

Gatunek: Sportowa, 2 Players

 

Opis: Jedym z pewnie wielu minusów tej gry jest to, że potrzeba do gry 2 graczy.. no chyba ze ktos sie uprze to moze prawą ręke połorzyc na strzalkach, a lewą na WSAD-dzie i sobie pogra. W grze 2 graczy gra ze sobą w głowową siatkówkę.. można odbijac wszystkimi częściami "ciała", ale głowa jest największa z nich więc najcześciej nią się odbija.

 

Download: https://gmclan.org/up5208_4_headball.html

Rozmiar pliku: 1032KB (1,03MB) :)

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Mazo

Fabuła:
Mazo

Grafika:
Mazo, GM

Muzyka:
brak

Screeny:

https://gmclan.org/up5208_6_hs2.html

https://gmclan.org/up5208_6_hs1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to nędzny żart, do tego jej połowę userzy zrobili za ciebie (wide tematy z Pytań dla początkujących). Tu wszystko jest marne (z grywalnością i grafiką włącznie). Cała plansza powinna być widoczna na raz

1/5

Zaleta jest tylko jedna - to jakoś działa. Jakoś. No i jest lepsze od twojego poprzedniego "dzieła", ale to wciąż za mało

 

Jesteś na dnie. Nie kop dołu, tylko odbij się i zrób wreszcie dobrą grę w czasie dłuższym niż tydzień-dwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego jej połowe userzy zrobili za ciebie

 

https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=16935

 

^- Jedyny temat który pisałem odnośnie tej gry, a w tym temacie jest tylko napisane to, że mam ustawić ludkom Solid.

 

Jesteś na dnie. Nie kop dołu, tylko odbij się i zrób wreszcie dobrą grę w czasie dłuższym niż tydzień-dwa.

 

To co mam kurde GTA SanAndreas zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^- Jedyny temat który pisałem odnośnie tej gry, a w tym temacie jest tylko napisane to, że mam ustawić ludkom Solid.

Faktycznie, tu częściowo zwracam honor, ale...

To co mam kurde GTA SanAndreas zrobić?

MASZ NIE ROBIĆ G**IEN, tylko grywalne gry, a za GTA to ja nie przepadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam ci 2/5 za tą grę. Wiem że pewnie się przy niej namęczyłeś i liczyłeś na trochę więcej tak jak ja kiedyś na The Pakera. Żeby zabrać broń z ręki innym użytkownikom więcej szukaj na forum a się nie pytaj, potem ci powiedzą że "oni zrobili to za ciebie" Rób gierki dla ćwiczeń ale nie dawaj ich na gmclan, ja nic nie daję bo nie chcę słuchać głupich komentarzy niektórych użytkowników(bez urazy) typu "Ta gra to dno/szit/beznadzieja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaklub dobrze mówi zrob coś lepszego,jakiś projekt na dłużej niz 2 tyg to może coś fajnego bedzie.pozdro

 

Nie mam warunków:

1. Nie mam pomysłu

2. Nie mam grafika

3. Nie mam muzyka

A sam nie nawidze grafiki, nie umiem .. o!, a muzyka .. moze bym dal rade, w prawdzie w 4 klasie miałem 6 z muzyki, ale nie mam pojęcia jak ją zrobić.. nie mam zadnego programu do tego, a z reszta nie kreci mnie to.

 

Jedyne co mam to prawie średnie umięjętności programowania w gm-ie.. myślicie że mniejsze, bo widzicie moje gry, a one są tak słabe, że sie wydaje ze ja nic nie umiem.

I nie mówcie, że jak nie mam 1,2 i 3 to mam sie nie zabierac za gry.. lubie je robic i tyle.

A wsadzam je po to, żeby zobaczyć jak ocenicie i co sie komu podoba a co nie.

 

edit: za jakiś miesiąc skończę grę, którą robie już ponad rok (z wielkimi przerwami, czyli średnio około 7minut na dzień:P). Jest to gra MMORPG (sygnatura: kliknijcie jak chcecie zobaczyc screeny), może ona wam sie spodoba ale nie jestem pewien..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie, pała. Teraz napiszę co chcę, bo zapomnę.

 

^- Jedyny temat który pisałem odnośnie tej gry, a w tym temacie jest tylko napisane to, że mam ustawić ludkom Solid.
To po ... pozostałe TRZY STRONY twoich bzdurnych tematów? Robisz TRZY STRONY gier jednocześnie...?

 

Zaleta jest tylko jedna - to jakoś działa.
Pisałem to samo o jego poprzedniej grze :)

 

Co do gry...

- Cudowne animacje ludzików zwiększają grywalność

- Nieprzewidywalna fizyka piłki dostarcza dodatkowych emocji

- Niezwykle trudne do pokonania Ai zapewnia godziwą rozwywkę na wiele godzin

- A to wszystko umila, doskonale odzwierciedlająca grę, muzyka.

 

Ed:

1. Nie mam pomysłu
Lol, zrobiłeś już tyle gier, wystarczy, że wykorzystasz poprzednie pomysły, tylko tym razem wykonasz je dobrze...

2. Nie mam grafika
Jeśli gra będzie dobra nikt nie będzie patrzył na grafikę, zaufaj mi.

3. Nie mam muzyka
Muzykę możesz wykorzystać czyjąś, nikt Cię za to nie powiesi.

 

"prawie średnie umięjętności"

'prawie' czyni... :)

 

"programowania"

łoł

"sie wydaje ze ja nic nie umiem."

:)

"lubie je robic i tyle."Robić możesz... :)

 

"co sie komu podoba"

... [cisza]

 

"a co nie."

Włącza się (:

 

"za jakiś miesiąc skończę grę"

Żadna nowość... ^^'

 

"którą robie już ponad rok"

O.O

 

"wielkimi przerwami"

~1 rok

 

"Jest to gra MMORPG"

aaa...

 

Dobra, pozostaje czekać na MMORPGa, bo ciekawi mnie on. Tylko mam nadzieję, że nie będzie to example...

 

Admini, po kija robiliście zabezpieczenie przed napisaniem większej ilości cytatów niż 10 ;/ ? Bez sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam warunków:

1. Nie mam pomysłu

2. Nie mam grafika

3. Nie mam muzyka

A sam nie nawidze grafiki, nie umiem .. o!, a muzyka .. moze bym dal rade, w prawdzie w 4 klasie miałem 6 z muzyki, ale nie mam pojęcia jak ją zrobić.. nie mam zadnego programu do tego, a z reszta nie kreci mnie to.

 

Też nie mam warunków. Jak wielu innych userów. I mimo że moje gry mają grafikę beznadziejną nie przeszkadza im to dostawać przyzwoitych ocen.

 

Jedyne co mam to prawie średnie umięjętności programowania w gm-ie.. myślicie że mniejsze, bo widzicie moje gry, a one są tak słabe, że sie wydaje ze ja nic nie umiem.

Nie. My tak myślimy sądząc po tematach które piszesz.

 

I nie mówcie, że jak nie mam 1,2 i 3 to mam sie nie zabierac za gry.. lubie je robic i tyle.

A wsadzam je po to, żeby zobaczyć jak ocenicie i co sie komu podoba a co nie.

To co ty w tej chwili robisz to są gry "dla treningu", żeby się nauczyć. Takich rzeczy się nie wstawia na GMClan, bo jasne że to zjadą. Jak chcesz by ktoś inny poza tobą samym wstawił ci wiece niż 2 gwiazdki to nie rób gier na siłę. W końcu całkowicie przypadkowo wpadnie ci do głowy jakiś fajny pomysł. Ale to musi być twój pomysł żeby coś z tego wyszło. Jak ja bym chciał móc zrealizować wszystkie swoje pomysły... Ale to jest niemożliwe.

Usiądź, pomyśl, doszlifuj pomysł. Później się bierz za wykonanie.

 

 

Co do gry...

- Cudowne animacje ludzików zwiększają grywalność

- Nieprzewidywalna fizyka piłki dostarcza dodatkowych emocji

- Niezwykle trudne do pokonania Ai zapewnia godziwą rozwywkę na wiele godzin

- A to wszystko umila, doskonale odzwierciedlająca grę, muzyka.

Zajechało moja recką Dawidds xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mi sie i tak wydaje że wszystko odgrywa grafika

 

 

 

Nigdy jeszcze nie widzialem zadnej gry stworzonej przez Ciebie

 

Bo nie umieszczam gier raz na tydzień.

Jeden projekt zajmuje mi co najmniej pół roku, a zwykle więcej.

I zwykle nie kończę gier z powodu że rzygam robieniem grafiki.

Aktualnie pracuję nad czymś.

I od jakiegoś miesiąca myślę nad samą fabułą.

Ale proszę, oto dobry przykład:

http://www.victorygames.eu/Triplo-Kugel

 

Moja duma :) Mimo, że grafika jest koszmarna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Czemu mam wrażenie że zarejestrowałeś się tylko po to żeby pochwalić tę grę?

 

Dobra ściągnę ją może wreszcie.

 

Wiec tak:

Ludzik zacina się na "siatce". Przesuwający się ekran to najgorsze co mogłeś zrobić w tego typu grze. Grafika chyba najlepsza w porównaniu do poprzednich gier, jednak nie zasługuje na nic innego niż tłuściutką pałę.

Wrzuciłeś to jako demo. Czy masz zamiar to kończyć?

Spróbuj. Zrób jakieś serwy, odbicia, ściny a nie zwykły klocek bonuce.

Popraw grafę i wszystkie bugi. Może uda ci się to wyciągnąć na tróję. Ale proszę cię. Postaraj się, a nie wrzucasz takie byleco.

 

Przyznaję: uwziąłem się na ciebie. Ale nie wiem czemu postanowiłem cię nauczyć myślenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...