Skocz do zawartości

Potrzebna Pomoc!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!! Razem z dwoma kumplami założyliśmy Team Crystal-Sector Programers Studio. Mamy już projekt gry i teraz jednak potrzebujemy większego wsparcia. W Teamie znajdują się trzy osoby I am Vader, Kordian i ja. Potrzebujemy jednak jeszcze minimum dwie osoby... Jedną która umie tworzyć muzykę oraz dźwięki i druga osoba która potrafi pisać skrypty w GML'u. Chciałbym dodać jednak że za pomoc nie zapłacę, jednyna rzecz którą mogę zrobić to umieścić na liście autorów. Wiem również, że wiele osób jest materialistami i zapewne oburzy się że nią zapłacimy za pracę... Więc współpraca nie jest płatna... Ci którzy chcą nam pomóc prosimy napisać a gdyby chciał się zemną skontaktowac osobiście to nie pisze na to GG: 4472601 :sp_ike:

 

9. Nigdy nie nazywaj tematu "Pomoc", "Help me!". Regulamin należy czytać. Warn

Mimek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TERAZ POTRZEBNY NAM JUŻ TYLKO MUZYK... OCZYWIŚCIE WSZYTKO DOTYCZY DO PIERWSZEGO POSTA!!!

 

 

Nie krzycz, czyli nie pisz WIELKIMI LITERAMI. "4. Nie pisz bzdurnych postów, które nie wnoszą nic nowego do tematu lub nie mają nawet jednego rozbudowanego zdania. Nie powielaj opinii innych nie dodając nic od siebie. Nie pisz tylko WIELKIMI literami. Posty typu "pierwszy" są również zakazane" Regulamin...

Mimek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoba która potrafi pisać skrypty w GML'u

 

Nie wiem czy mam rację ale brzmi to przynajmniej tak jak byście założyli "team" nie mając pojęcia o GML'u i szukali kogoś kto zrobi grę za was. Watro byłoby napisać czy programista będzie pracował sam czy już ktoś w teamie się tym zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skovv, właśnie udowadniasz swoją hipokryzję :0 Ciebie jedynie blokady kilkudniowe zatrzymują przed zasypywaniem forum nowymi tematami traktującymi o tym co było lub o czymś co można zapisać w jednym topicu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...