Skocz do zawartości

Błąd programu


Dawka83

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko reinstalka windowsa... Też tak miałem, nie da się nic zrobić. Zaden program nie działał, nawet cmd... Więc lepiej zrób to szybko. Ale i tak nadal Soldata mi tak samo wywala XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde mam kompa świeżo po formacie :(

Edit:

Napisał by mi ktoś jak prawidłowo zrobić format, bo ja nie umiem?

Jeśli chcesz PRAWIDŁOWO to nie jedną partycję, lecz cały dysk. Widzę, że masz XP, a więc musisz zrobić system plików FAT32 i jeszcze jeden dysk NTFS, oraz żeby dobrze się formatowało to zrób normalne formatowanie, a nie szybkie. Powinno zadziałać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 dyski C i D (jeżeli w ogóle jest to istotne)

Nie dyski, ale partycje (to nie istotne...). Wywal całe dwie partycje (2 dyski) i zrób 2 nowe o tej samej nazwie i tym systemem plików, jaki Ci podałem w moim poprzednim poście. Nic innego nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak je "wywalić"?

Znaczy czy z poziomu windowsa czy biosa?

Przy instalacji systemu powinieneś mieć takie coś... Jeśli Windows jest po Polsku, to zrozumiesz instrukcję. bardzo łatwo to zrobić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, z biosu XD

Edit:

e nie umiem robić formata nawet nie wiem jak odpalić tą płytkę... Przestawiłem w biosie ale i tak jest źle. Skończyła mi się kasa, formata miałem dwa tygodnie temu... Ogólnie przegrana sprawa. Za kilka dni pewnie nie będę mógł odpalić żadnego programu więc zostaje mi się chyba tylko pożegnać. Do zobaczenia za rok :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...