Skocz do zawartości

Zablokowane The Square


g-Enjoy

Rekomendowane odpowiedzi

direct-image-asd1235269556r.jpg

 

Pomysł na grę, warto zaczynać projekt czy nie?

A teraz łaskawie opis:

Rysunek przedstawia pomysł na grę. Celem gracza jest portal, przed dotarciem do niego najpierw musi zniszczyć wszystkie działka, zebrać paczki energii, a następnie uchronić się przed obroną portala. Gracz nie może się poruszać po podłodze, jedynie skacząc można się poruszać w powietrzu.

 

Więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ********, co za offtopiarnia. To mój pomysł na grę, pytam się czy warto zaczynać czy nie. Pytam się czy pomysł jest dobry.

Z waszego punktu widzenia to idealna okazja do wyśmiewania kogoś (o boże jak na ironię zawsze tak jest), albo obrażania.

 

Niewystarczająca cenzura. Warn.

Woock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z się z niego naśmiewać, chłopak wam nasuwa pomysł na grę, a Wy tak mu się odwdzięczacie, mówię serio, nic wam się nie chce robić i tylko krytykujecie innych, popatrzcie się lepiej na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z się z niego naśmiewać, chłopak wam nasuwa pomysł na grę, a Wy tak mu się odwdzięczacie, mówię serio, nic wam się nie chce robić i tylko krytykujecie innych, popatrzcie się lepiej na siebie.

Ale skoro plan gry jest do dupy to co. :3

 

Anyway. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając te wszystkie posty, aż mi się żal was zrobiło, zachowujecie się jakby co najmniej żal wam ****** ściskał, z GMClanu robicie noobiarnie, a potem jeszcze płaczecie i dziwicie się że na innych portalach wyśmiewają się z GMClanu i Game Makera, patrząc na to jaki popis żeście tu dali, trudno się im dziwić, bo to właśnie tacy jak wy psują opinie Game makera.

 

co do pomysły.

hmm gra wydaje się nie najgorsza choć opis krótki domyślam się że na każdej planszy będzie trzeba powtarzać ten schemat znaczy „niszczenie dział , zebranie energii ,ochrona portalu ” tylko coraz to bardziej rozbudowane, może być ciekawie, no ale zależy to od wykonania, więc powodzenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie z się z niego naśmiewać, chłopak wam nasuwa pomysł na grę, a Wy tak mu się odwdzięczacie, mówię serio, nic wam się nie chce robić i tylko krytykujecie innych, popatrzcie się lepiej na siebie.

Serio, nasunął nam pomysł JEDNYM dupnym obrazkiem, opisując jakimiś dziwnymi skrótami. WTF?

 

Czytając te wszystkie posty, aż mi się żal was zrobiło, zachowujecie się jakby co najmniej żal wam ****** ściskał, z GMClanu robicie noobiarnie, a potem jeszcze płaczecie i dziwicie się że na innych portalach wyśmiewają się z GMClanu i Game Makera, patrząc na to jaki popis żeście tu dali, trudno się im dziwić, bo to właśnie tacy jak wy psują opinie Game makera.

A no, PRZEPRASZAM CAPS LOCK MI SIĘ ZACIĄŁ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio, nasunął nam pomysł JEDNYM dupnym obrazkiem, opisując jakimiś dziwnymi skrótami. WTF?

Miał was na tyle inteligentnych że pomyślał, że pewnie zrozumiecie ale się pomylił, każdemu zdarza się robić błędy ciekawe czy tu jesteś taki idealny.

a jak nie wiesz co to, to ten obrazek to tzw. rozrysowanie gry i zasad działania, czasem prościej opisać coś wizualnie niż testowo.

A no, PRZEPRASZAM CAPS LOCK MI SIĘ ZACIĄŁ.

Właśnie potwierdziłeś to o czym pisałem.:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...