Skocz do zawartości

Odtwarzacz MP3


Exigo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę mi się zbytnio szukać,ale jak już będziesz wybieral to tylko Philips lub Creative'a.

Po za tym odtwarzacze Mp3 są na dzisiejszy dzień bardzo tanie,za mniej niż 200 zl,napewno coś kupisz porządnego.

 

P.S:Sam posiadam Odtwarzacz Philipsa,mam go juz ponad 2 lata,i nigdy nie mialem z nim problemów.

 

Nie kupuj nigdy produktów firmy M-Power.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dobrych kilku lat mam Sandisk Sansa i nie narzekam, bardzo dobry sprzęcik. A dźwięk ma bardzo dobry - czy to z włączonym SRS WOW, czy z wyłączonym. Nawet na bardzo tanich słuchawkach słychać bardzo ładnie dźwięk, a na słuchawkach z wyższej półki cenowej to po prostu miód (:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem zadowolony ze swojego Creative Zena. Tylko czemuś w każdych słuchawkach prawa mi po jakimś czasie zdycha ;/

Olol, myślałem, że jestem jedyną osobą na świecie, która ma takie problemy. Miałem chyba ze 3 różne empetrójki i milion słuchawek, gdzie ciągle psuła się prawa ;DDDDD

załóżmy sektę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... po "długim" rozważaniu nagle wyskoczył mi przed oczy PENTAGRAM Vanquish R Touch. Podobno dobra maszynka pod względem ceny, no i była zwycięzcą jakichś tam testów(chyba komputer świata). Co o tym myślicie?

 

Dla ciekawych tu jest jakiś opis wyciągnięty żywcem z aukcji.

Zwycięzca testów PC World Komputer!!!

Praktyczny, ergonomiczny i niezawodny!!!

 

Jedyny tak wszechstronny produkt na rynku! Teraz możesz go używać dosłownie wszędzie!!!

 

To nie jedyne wrażenie z użytkowania PENTAGRAM Vanquish R Touch. Dzięki nowatorskiemu dotykowemu panelowi obsługi, powierzchnia odtwarzacza jest idealnie płaska, a obsługa urządzenia to czysta przyjemność. Prostą nawigację zapewniają nie tylko dotykowe przyciski, ale także polskie menu.

 

Urządzenie posiada szereg innych cech, które z pewnością zyskają uznanie wśród użytkowników. Na uwagę zasługuje bezpośrednia obsługa formatu mpeg-4 (avi) gwarantująca wysoką jakość odtwarzania. Czytelność obrazu zapewnia także pełnokolorowy, 2.4-calowy ekran, a dzięki wbudowanemu wejściu na kartę pamięci micro SD (TF) zyskujemy dodatkowe miejsce na ulubioną muzykę i filmy.

 

Odtwarzanie muzyki wzbogacono o rozbudowany equalizer z obsługą efektów 3D, możliwością zastosowania własnych ustawień oraz graficzną prezentację charakterystyki dźwięku w czasie rzeczywistym.

 

Obok tego odtwarzacz wyposażony jest w radio, dyktafon, przeglądarkę plików graficznych, ebook z możliwością odczytu plików tekstowych oraz popularną grę. Co ciekawe podczas korzystania z ebooka i przeglądarki zdjęć, nie trzeba wcale przerywać słuchania muzyki.

http://www.allegro.pl/item545798495_pentag...kowy_panel.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo podobnego pentagramika - nie wiem, jak to jest z tym modelem - ale odradzam, sporo uciążliwych błędów/niedopatrzeń: np. odtwarzanie losowe kompletnie wysiada przy 3 podkatalogu, poza tym przeszukiwanie większego katalogu jest zajęciem na dobre kilkadziesiąt sekund. Módlcie się, aby wasze ulubione piosenki zaczynały się na Z* :). Dotykowe - w takiej formie - nigdy więcej.

 

* - jeszcze jedno, nowe wgrane utwory zawsze lądują na koniec, niezależnie od nazwy. Nie ma siły, żeby bez ponownego kopiowania całości zmienić ten porządek rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To słuchajcie ciszej :o . Mi jakoś od 4 lat korzystania z tych samych słuchawek, nie wysiadły jeszcze.

Słucham ja stosunkowo cicho, tylko że jak noszę grajka w kieszeni, to mi się z kabelkiem dziwne rzeczy robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...