Skocz do zawartości

FK: The Fast and Fourios Beta


tomalas

Rekomendowane odpowiedzi

Fordon Killer: The Fast and Fourios

Moja pierwsza poważniejsza gra, wersja beta nie wiem czy kontynuować ją powiedzcie co o niej myślicie. Pamiętajcie ,że to moja pierwsza gra taka trochę lepsza :D, więc nie wymagajcie za wiele. Dzięki za komentarze.

 

Screeny:

 

Screen1

Screen2

Screen3

Screen4

 

Link do Gry:

 

PLIK

 

Sterowanie:

 

GÓRA - Przyspieszenie

DOŁ - Zwolnienie

LEWO/PRAWO - Skręcanie

SPACE - Hamulec ręczny

 

Narazie wersja beta, żadnych wyścigów tylko jazda po mieście.

 

A w wersji pełneij zamierzam zrobić:

- Drugie miasto (większe)

- Więcej samochodów

- Wszystkie opcje menu

- Wyścigi w mieście

- Most Wanted - Czyli taki jakby highscores ;P

I pewnie kilka pomysłów mi się nasunie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

No zaczyna się dobrze, mam nadzieję ze też się tak skończy. Znajoma muzyczka z NFS:U. A pozatym to moim zdaniem zbyt wolno samochód się rozpędza i zbyt słabe ma skręty. Ale pozatym to narazie jest dobrze i oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden rodzaj samochodu tylko ? Gra sądząc po screenach ma niewiele wspólnego z filmem Fast and Furious.

Yyy na screenie są dwa rodzaje samochodów :] I w pełnej wersji dorobie kilka, a kto mówił ,że to o filmie :] poprostu to się kojarzy z samochodami. A Fordon Killer ma byc seria roznych gierek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematyka gry jest ciekawa, lecz na Twoim miejscu pomyslalbym juz teraz nad innym rozwiazaniem, poniewaz obecna wersja demo za dlugo uruchamia sie i rozmiarowo jest za wielka. Grafike gry oraz muzyke i dzwieki utworz w osobnych katalogach. Samo wykonanie gry jest estetyczne i dosyc precyzyjne. Oby nieskonczylo sie tylko na demie. I na koncu pomysl nad jakas ikonka programu.

Aby tak dalej. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko chce dodać że tytuł gry jest źle napisany. Powinno być the fast and furious, a nie the fast and fourios. A poza tym sądze że samo the jest też nie potrzebne, chyba że tytuł nawiązuje do jednej konkretnej osoby.

 

Tyle co do moich rad z wiedzy języka angielskiego. Sama gra jest niezła, jednek popracowałbym troche nad fizyką jazdy. No i zmniejsz wage pliku bo loadingi są strasznie długie i na początku myślałem, że wogóle gra się zacięła przy ładowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gra waży dużo no bo muza :]

Sprobuj oddzielic muzyke i grafike jak pisalem wczesniej, bo mialem takie same wrazenie jak Gooman. Trwa to tak dlugo, poniewaz wszystkie dzwieki, muzyka, grafika i dodana czcionka musza rozpakowac sie do tempow. Jakbys wykonal to inaczej to skrocisz czas ladowania i wielkosc samego exe-ka. Jest tylko jeden minus tej calej zabawy, przy ladowaniu juz konkretnej muzyki, lub grafiki trwa to troszeczke dluzej, ale mysle ze warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...