Skocz do zawartości

Pomoc W Robieniu Gier


mallo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli potrzebujesz pomocy przy robieniu gry poproś innych użytkowników o pomoc tutaj, prosząc o e-maili wysyłając im plik do game makera. Ale uwaga! Pytaj też o wersję game makera!!!

Na przykład ja proszę psychiX-a o pomoc przy robieniu gry platformowej. Jaką masz wersję game makera? Oraz jaki masz e-mail? Proszę o odpowiadanie w PW! :]

 

PS:Na serio proszę o pomoc psychiX-a. :) A po co? Bo mi dał najwięcej warnów i założę się o głupi obrazek kosmitów że mi da jeszcze jednego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie wiem czy to nie jest jakas podpuszczka, ale spytam: o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ja zawsze moge pomoc jesli to nie zajmie kupe czasu (bo czas to pieniadz, zwlaszcza ostatnio) i jeszcze jedno: po co mam podawac mojego maila? daje go tylko wybranym, nie rozdaje na lewo i prawo (jak sie ktos zaraz przyczepi ze po co go dalem w publicznie widoczne miejsce tam gdzie dalem, to osobiscie ustrzele :P). Rownie dobrze jest PW na gmclanie. I ja wyznaje zasade wobec kazdego: chcesz pomocy? to ja pokaze metode, a Ty nia wykonasz zadanie, rzadko daje gotowy kod. Jesli jednak juz daje gotowy kod to zadam w zamian, abys przeanalizowal go i wyciagnal wnioski, bo inaczej nic sie nie nauczysz, a mi sie nie bedzie chcialo powtarzac tego samego w kolko. Z tylu ludzi, ilu chcialo bym ich czegos nauczyl to rzadko kto sie kwapil do analizowania kodu, a potem tylko pisza ze nie rozumieja, czy ze cos robia zle, nawet jesli maja poprawne rozwiazanie podane pod nosem - ba, czasem nawet mi wmawiaja ze ja zrobilem blad w kodzie. jesli faktycznie robie blad to staram sie go przeanalizowac jeszcze raz i poprawic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up: zgadzam się z Tobą :) w koncu Ty mnie sporo nauczyłeś :P Twoje metody są dobre ^_^ sam sie przekonałem jednak niekiedy jest mi ciężko cokolwiek zrozumieć. mallo: pytaj jeśli czegoś nie wiesz bo "nikt za Ciebie gry nie zrobi" nikt Ci nie bedzie podsyłał co chwila kody :P musisz do tego dojść z tutkami i helpem ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomoc masz na całym forum i dokumentacji. A jeżeli już naprawdę z czymś sobie nie dajesz rady piszesz o tym temat. To co mówisz nazywa się korepetycje a za to się płaci :) poszukaj korepetytora w game maker :) ile za godzinę dajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...