Skocz do zawartości

Czy Warto Zrobić Remake?


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, niegdyś (jakoś ponad rok temu) zrobiłem grę, która byłą częścią pierwszą całej trylogii, ale później wpadłem na pomysł, żeby od razu całą zrobić w jednej grze 3d. Gierka według mnie miała to coś jednak równocześnie miała bugi, które nie dawały już zbytniej radości z grania. No i graficznie nie była rewelacja :D ale hej, tak sobie pomyślałem, że może mógłbym zrobić remake tej gry, odświeżyć grafikę, naprawić istniejące bugi i po dodawać kilka nowych funkcjonalności i mogła by być z tego całkiem przyzwoita gra? :D

 

Oto link do tej gry: https://gmclan.org/up1105_4_PsichiX___The_New_Force.html

 

Przetestujcie i powiedzcie czy warto odnowić tą grę :)

Z góry dziękuję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy jakby ten remake wyglądał. Gierki nie oceniam ciężko powiedzieć czy gra ma to coś bo znikające kwadraty masakrycznie wkurzają i nie potrafie zabić 1 przeciwnika, przewaznie wystarcza mu pół sekundy zeby mnie ubić.

EDIT.

No dobra, nastukałem pierwszego ale zaraz potem wyskoczyło dwóch kolejnych. Tej gry sie nie da przejść! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, ta mgla to najwiekszy bug xD ja zmienie na bank, pojdzie na pierwszy ogien, bo i mnie wkurza. i fakt wszystko jest totalnie za szybkie. no i ta gra na bank pozostanie 2d ;) Jeszcze jakies sugestie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, a propos mnóstwa wybuchających rzeczy... Dojdźcie do końca gry - tam to jest najlepsze jak wszystko wokół wylatuje w powietrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, zajrzę w kod gry i Wam podam kody :D

 

OK, kody dla tych, którzy na sucho tej gry nie przejdą (w tym ja xD):

Wciśnijcie klawisz * na klawiaturze numerycznej, potem wpiszcie jeden z poniższych kodów i zatwierdźcie.

 

live - daje 100% życia

winlevel - wygrywasz level (przechodzisz do następnego)

kill - zabija wszystkich przeciwników na planszy

gift - dostajesz wszystkie dostępne dla tej planszy itemy

key - dostajesz klucz do statku w strefie 2 (klucz sie przydaje tez w innych miejscach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to byly? nie zauwazylem xD wybaczta ;P ale z kodami da sie przejsc cala, wiec nie marudzcie ze sie nie da hehe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedlem do miejsca po filmiku:

"Kim jestem?

Czym jestes?

Jestem gotowy...

By byc!"

Cudem zbieglem na dol zielem lom, i zabilem gostka w bialej koszuli, otworzylem drzwi i... magiczna moc mnie zabila.

Jakos sevy nie dzialaja, i widac pociski przelatywaly przez sciany :) wiec sobie przyspieszyles rooma. Ale i tak, gra jest super, mi sie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przeszedles trening i jestes w pierwszej misji :D poruszaj sie kanalami wentylacyjnymi (jak masz lom to podchodzisz do kraty i sie otwiera). w tej grze najwazniejszy jest element skradanki - musisz jak najmniej byc widocznym, czyli poruszaj sie kanalami wentylacyjnymi to nie wzbudzisz alarmu u ochroniazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciśnijcie klawisz * na klawiaturze numerycznej, potem wpiszcie jeden z poniższych kodów i zatwierdźcie.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

W to się nie da grać :P

Co nie znaczy, że Remake nie można zrobić, bo w końcu umiesz dużo więcej to i remake będzie dużo lepszy :P Btw. widzę, że przechodzi już moda na Almory, teraz czas na gry Alienopodobne xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...