Skocz do zawartości

Flame Thrower V.0.1


Darlix

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Flame Thrower v.0.1

 

Opis: Latasz gosciem po planszy i masz zniszczyć jak najwięcej w określonym czasie... Fabuła moze sie zmienic. Jest to wersja testowa by odsłonić nieco jak to będzie wyglądac ale głównie chodzi mi o to by powidzieć co trzeba poprawć i czy płaca sie dalej ją tworzyć :) Gra bazuje na moim własnym (i Slaxa w małym stopniu) silniku "UHX 3D Core v.0.3.1"

 

Programowanie: Ja + Silnik, pomoc By PsichiX

 

Grafika: Ja, textury internet

Muzyka: Narazie brak

 

Proszę nie oceniac zbyt surowo gdyż to tylko wersja testowa i ulegnie wielu modyfikacjom.

Chcę byście mi powiedzieli co mam poprawic, co usunąć, co dodać. :)

Pozdrawiam :P

 

Download: Download

 

Screeny:

60563756so1.jpg

52778620zu8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma screenów?

 

W ciemno nie ściągam.

 

Edit:

 

screemy są więc ściągnąłem i ku mojemu zdziwieniu podoba mi się. i nie tylko że grafika 3d, ale dlatego że ma fajne efekty roztrzaskiwania się tych kul miotanych o budynki.

dobra zapowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mój sprzęt nie nadąża z odświeżaniem waszych óber 3d gierek? Te płomienie się chyba nie usuwają gdy wylecą za mapę, bo mega lagi są gdy trochę postrzelamy. Postać blokuje się na ścianach, skacze prawie na dachy budynków i ledwo chodzi na boki. Jakbym miał wystawić ocenę to dałbym 1.

Co z tego, że 3D (w dodatku bardzo obleśne), skoro jest to tylko chodzenie. Zapowiedź też niczego sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie z tym mam problem :P Muszę coś zrobić z tymi cząsteczkami zeby je usuwał po jakimś czasie...

 

Flaque: Chodzenie ma być utrudnieniem i jest przynajmniej realistyczne co do chodzenia z miotaczem, ponieważ wcale nie jest on lekki. A drobiazgi typu wysokie skakanie, zatrzymywania sie na scianach to poprostu zapomniałem zmienic :)

Wbrew pozorom czeka mnie jeszcze sporo pracy :> teraz biorę sie za poprawki bo wiem co mam poprawic ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...