Skocz do zawartości

Świąteczna Przygoda


R.o.b

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Świąteczna przygoda

 

Gatunek: Platformowa

 

Opis: Ta gra jest zrobiona w około 4 godziny (grafika itd.).

w tej grze trzeba uratować św. Mikołaja.

Mamy do wyboru 2 postacie: Sandre i Roberta. Przed sobą mamy pięć leveli i troche potworków.

Gra specjalnie nie jest trudna (ale kiedy dałem ją koledze to przechodził ją w 2 tygodnie).

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Kraznal

Fabuła:
Kraznal

Grafika:
Kraznal

Muzyka:
Kraznal

Screeny:

 

da34f7f5.gif

 

Myślę że jeden starczy :rolleyes:

 

 

 

 

 

 

 

Download:Świąteczna Przygoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek radze dostosowac tresc do tego szablonu: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopic=13723 :P Radze zrobic to jak najszybciej bo to w chwili obecnej lamie regulamin i mozesz dostac warna, jesli szybko tego nie poprawisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenow jeszcze brakuje.. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link dodany, teraz pozostaje Ci tylko dodać screeny.

 

EDIT:

Na dodanie screenow daje czas 24 godziny - inaczej warn. Przykro mi - zasady to zasady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że nie jest za dobrze :confused: Postać w grze się blokuje, mordą (sandra) może łapać się platform, nie ma żyć ani nic podobnego, przez co jak dotkniemy stworka przenosi nas do menu i wszystko od początku. Nie wysiliłeś się też jeśli chodzi o grafe, jednak rozumiem że jesteś początkujący i te błędy są typowe.

Dam 2/5 na zachętę na przyszłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezła gra! Nie przejmuj się tym co mówią inni. Grafika jest dobra. Muzyka też. Fabuła też niezła. Dodaj dźwięki a będzie świetnie! Ale trzeba cztery rzeczy trzeba poprawić. Żeby kiedy dotknie potwora to się restartuje level, była ograniczona ilość żyć, kamerę która "chodzi" za graczem i sprite Mikołaja bo wygląda jak jakaś niekształtna masa która przypomina czapkę clausa. Nie obraź się. A to mówię do innych: Wciskając guziki F(liczba) przechodzi się do innych poziomów.

Oceny:

Ogólnie:3/5

Grafika:3/5

Muzyka:4/5

Fabuła:4/5

Mam nadzieję że moja ocena ci poprawi humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się że twój kolega tego nie przeszedł 1 życie na całą grę to trochę za mało ale znając gm-owe sztuczki z wciśnięciem F5 przeszedłem ją w 3 minuty. dużo nie poświęciłeś czasu na programowanie. Ekran przesuwa się dopiero gdy bardzo blisko podejdę prawej krawędzi.

 

Plusy:

+ To była raczej twoja pierwsza gra

+ Grafika przynajmniej ładniejsza od mojej

Minusy:

- Prawie wszystko

 

Grafika 3/5

Grywalność 1/5

nie słyszałem muzyki bo już późno dlatego też dam Ci 3/5

 

Dobra a teraz przyznaj się co to za dziewczyna Ta Ola czy jakoś tam dla której robiłeś tą grę?(to jest pytanie retoryczne i nie musisz na nie odpowiadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...