Skocz do zawartości

skarby misia


mallo

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł:Skarby misia

Gatunek:odgórówka?

Opis:Misio odnalazł jaskinię w której są skarby.

Chce tam pójść i oczywiście je zebrać. Ale nie dla forsy! O nie! Chce kupić lekarstwo dla misiuni!

Autorzy:

Programowanie:Mallo

Fabuła:Mallo

Grafika:Mallo

Muzyka:Z neta

Download:Tu!

Screeny:

schowek03dh1.pngschowek01cz5.png

Drugi screen trochę kiepskiej jakości Ale tak jakoś wyszło...

 

EDIT:Za co ten raport??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wstawisz grę przemyśl to. Moje ocena:

Grafika: 1/5 wszystko z gm nawet beczki wziąłeś ze shotera

Fabuła: 1/5 już nigdy nie będzie nic oryginalnego?

Muzyka: 3/5 dobrze dopasowałeś muzykę ;d

Programowanie: 1/5 Jak się chodzi to przycina się miś poza tym to chyba przeróbka maze (nie jestem pewien)

Ogólnie: 1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mallo idzie krok w krok za bratem, gra Korodzika podobala sie ludziom, a ta tutaj chrzanicie.

Pochwale cie za to ze jest grywalne, ale niestety GMC juz nie jest taki jak byl 3 lata temu. Wszyscy wymagaja od ciebie wiecej niz mozesz.

Kto to spiewa to "Nanana" :)

Jest ok, podoba mi sie ten poziom z bomba, troche adrenalinki gdy dochodzi do 200 poczulem :)

Da sie pograc, nie wiem jak mozna oceniac po grafice. Jedyny problem to to ze sprostowujesz misia do kratki dopiero kiedy przestaje sie ruszac. Przeczytaj przyklad ze stronki, jest tam ladnie wyjasnione co i jak aby to ladnie wygladalo.

3/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że gra zasługuje na 2/5 :). Poczytaj parę tutoriali, poucz się, nie śpiesz....Wszystko przyjdzie z czasem.

@btw:

1.Dlaczego skarb wygląda jak beczka na odpady nuklearne?

2.Po co punkty, skoro nie ma rzeczy nie wymaganych w grze, za które dodają/odejmują punkty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo ! :D . Moje Demo to "SyF" według Ciebie, tak wiec wchodzac tutaj myslalem, ze ta gra to wypas. Tu ZonK! Grafa z GM itd. Nastepnym razem zastanow sie nad ocena innych. Mnie zawsze powtarzano "niepokazuj na innych, popatrz na siebie."

 

Pozdrawiam!

 

Moją grę też dopiero co obalił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo ! :D . Moje Demo to "SyF" według Ciebie, tak wiec wchodzac tutaj myslalem, ze ta gra to wypas. Tu ZonK! Grafa z GM itd. Nastepnym razem zastanow sie nad ocena innych. Mnie zawsze powtarzano "niepokazuj na innych, popatrz na siebie."

 

Pozdrawiam!

 

Ma prawo ocenić Twoje demo jak uważa, nawet jeśli jego gry leżą i kwiczą. A wręcz nie powinien porównywać ze sobą, `ja tak nie potrafiłbym nawet tak, więc to jest mistrzostwo!`, mówiąc o najgorszym gniocie. Nie jest zabronione krytykowanie, no chyba, że człowiek kompletnie nie zna się na tym co ocenia. Ale z drugiej strony, taka obiektywna opinia szarego człowieka również się często gęsto przydaje.

 

Ocena nie ma nic wspólnego z umiejętnościami oceniającego, serio. Żeś się oburzył, w jego oczach to jest syf, nie musisz się tym przejmować.

 

Tak btw, mallo nigdzie nie napisał, 'SyF'. : O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...