Skocz do zawartości

strzelanka 3D


Skovv

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt za ciebie gry nie zrobi.Ale poza tym to przykładów nie warto przerabiać,chyba że gruntownie(są one po to abyś mógł się z nich czegoś nauczyć). Najpierw dobrze poznaj 2D,a potem 3D,bo jak na razie to kiepsko ci idzie :D

Wszyscy tak piszą. "Najpierw naucz się 2d, a potem myśl o 3d.", "Nikt za ciebie gry nie zrobi." itd.

Mi jakoś PsichiX zrobił sterowanie myszką do mojej gry 3d (no dobra, poprawił, bo było źle. Ale zrobił). Co do Skova, to radzę ci, żebyś zmienił przykład. Ten jest dość cienki. Wejdź na game maker community, albo na 64 digits (nie wiem, chyba zamknęli digitsy, dawno nie bylem na kompie). Poszukaj. Ten przykład jest cienki. To tyle ode mnie. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to moge Ci zrobić plansze, napisać fabułę, zrobić muzykę, fajne efekty :D tylko jest jeden problem... tego wszystkiego nie potrafie :( <haha>

 

A teraz poważnie... nie wyznaczaj sobie celów których nie zdołasz osiągnąć :) wiem bo sam tak wiele razy robilem :P najpierw spróbuj samemu pokombinować a jak czegoś nie będziesz wiedział zapytaj na foeum... ale nie pytaj o wszystko co CI do gry potrzebne... spróbuj wykonać cos samemu :) pzdr

 

I kliknij "Edytuj" a nie spamuj! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...