Skocz do zawartości

Nasze Teamy


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobiłem ten temat abyśmy mogli poznawać historie naszych Temaów. Zacznę od siebie.

 

Mój team nazywa się DISK PROJECT załozyłem go rok temu. Logo mojego teamu przedstawia niebieska dyskietka na czarnym tle z pomarańczowym napisem na nalepce "DISK PROJECT"

 

Wydane przez DISK PROJECT gry to :

Easy Man 7.1 ocena 2/5

Easy Man 7.2 ocnea 1/5 :P

Strażnicy Olsztyna ocena 3/5

Pongi ocena 3/5

Carzy Pong ocena 3/5

The Dirty Dozen DEMO ocena 3/5

 

Pordukcje w toku:

The Dirty Dozen FuLL zapowiedź ocena 4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOLny temat ale się pochwalę ;p

 

Mój team nazywa się "Atom Games" założyłem go 2 lata temu. Logo mojego teamu przedstawia Napis Atom Games a za nim atom(jak mieliście chemię,to powinniście wiedzieć ocb.)

 

Wydane gry to (Nie będę pisał wszystkich,bo pierwsze były tragiczne):

Crazy Labirynts 3 ocena 3 gwiazdki

Efti ocena 3 gwiazdki

Lollu Adventure ocena 4 gwiazdki

Megaman the fear factory 4 gwiazdki

 

Pordukcje w toku:

Jony Thief and the Magic Triangle no jeszcze długo,bo czegoś mi brakuje...

 

A temat do zamknięcia xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TEAM - DRUŻYNA

 

A teraz zapytam was, kto oprócz Lolika jest w Disk Project.

Prezentujecie gry, zaprezentujcie składy. Wszak "jednoosobowe teamy", mimo że najbardziej trwałe, tak naprawdę nie są teamami.

 

Wiem co znaczy TEAM :)

 

a co do twojej uwagi to mój disk project miał mieć dwie osoby ale jeden pajac się rozmyślił i zrezygnował i tak już zostało :)

 

chyba nie ma w tym nic złego nie ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yea

Mistyk lol team założyłem go 1 minutę temu. Logo to zgniła marchefka na tle białej skórzanej skarpetki z dziurą u małego palca z napisem na dole "lol życie". Szukamy budowlańca, hydraulika, elektryka i sprzątaczki. Przydałby się jeszcze jakiś muzyk który by nam przygrywał dode podczas żmudnej pracy tworzenia toi-toi. Ja obejmuję prace jako tester kiełbasy które zrobimy (zgadnijcie co z nimi robię)

 

 

Wydane Przez nas gry to:

Nie robimy gier ;o

 

Produkcje w t(ł)oku

Kiełbasa Krakowska

 

SUKAM OSUP DO TEAMU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Nasz team nazywa się NewIdea Studio. Został założony w czerwcu tego roku.

Skład:

-Ja

-progio!

 

Od samego początku istnienia naszego teamu pracujemy nad jedną grą:

Lavenguard Project

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmph...

Mój team zwie się "GameBase", a założony został w kwietniu. Mieliśmy zajmować się głównie tworzeniem gier, ale przez mój mózg, który co chwila wpada na nowy pomysł, wydaliśmy na świat parę narzędzi i dodatków (większość do GM). Logo nie przedstawia nic konkretnego... przekrzywione literki "G" i "B" na niebieskim, owalnym tle i obok jakiś napis ;D

 

W teamie mam 3 osoby:

Ja - programista, grafik i "pozyskiwacz informacji"... czyli reverse engineer

SilverSheep - programista

Kofel - programista aplikacji webowych, webmaster

 

Projekty:

Game Protector - 4 gwiazdki

Instant Player Offline - 4 gwiazdki

GM Extractor - 3 gwiazdki

MemExtractor - 4 gwiazdki

GMThreads - 5 gwiazdek

Xtend DLL - brak oceny

(nad wszystkimi sam pracowałem, ale to szczegół xD)

 

i w produkcji mamy:

ChronoSword - RPG akcji (mój projekt)

Imagine Reader - Czytnik RSS (mój i SilverSheepa projekt)

CMS bez nazwy - CMS pisany przez Kofela ;D

 

Nasza strona: http://gamebaseteam.eu

 

lul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim teamem nie ma się co chwalić jedna gra i jeden członek czyli ja

 

Mój team nazywa się grand-studio loga jeszcze nikt nie widział ale jest to czarne drzewko na zielonym tle tu jest jego premiera na gmclanie copyright oczywiście sobie zastrzegam do tego loga.

 

Jak już mówiłem w teamie jestem tylko ja ale przydał by się jakiś grafik ;) bo słabo u mnie z grafiką.

 

Projekty:

The ball kulka - 2 gwiazdy

 

i w produkcji jest:

Crazy Road

 

Zapomniałem o stronie:

www.grand-studio.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, Tuxmany i panowie, pragnąłbym przedstawić nasz team o wdzięczniej nazwie (no nie ;p ?) ŻRYJ TEAM.

 

Nasz team zajmuje się przemytem plastikowych bąb heleowo-kwantowych z afganistanu na wyspy Puka-Puka które znajdują sie w oceanii. Miejscowe prymitywne ludy w zamian sprzedają nam niewolników - których to następnie wymieniamy na towary w watykanie, luksemburgu i południowej Malezji

 

Obecny skład:

-Globi (szerzej znany jako Wyziew Południa)

-Marrac (Tubylcy z wysp puka-puka, a zwłaszcza z Wysp Dziewiczych nazywają go: Skalny Dewiant)

 

Żeby dołączyć do naszego teamu musisz posiadać:

 

- Tatuaż w kształcie lewego palca u nogi tuxmana

- Koło od malucha

- Ponton

- Kałasz na pedały

- Głośniki z pirytu

 

Obecnie staramy wymienić niewolników na nową (starą ?) karte graficzną dla Marraca - gdyż jego marzeniem jest posiadanie karty z rodziny Voodoo - jego zintegrowany syf nie dorasta tej karcie do brody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co wam tyle osób. W moim teamie w zasadzie jestem ja, oraz tymczasowo mam pomocnika wolontariusza dodatkowo na stanie i prowadzę pertraktacje z paroma grafikami wolontariuszami, którzy by byli chętni do graficzenia jak skończę silnik pisać wraz z pomocą pomocnika wolontariusza. Ja tam nie widzę sensu więcej osób mieć w teamie, bo i po co. Nawet sam mógłbym pisać, a tylko grafików wynająć, ewentualnie muzyków jakby mi się nic nie udało zrobić, ale pomoc na razie się trochę przydaje przy ogólnym braku czasu. A jak kogoś to ciekawi, to mój team nazywa się Halve Studio, oficjalnie jestem w nim tylko ja, a w rzeczywistości nie tylko ja dbam o produkcję. Jak na razie został wydany tylko Resource Protector, ale to się zmieni, może w ciągu roku jak się uda wyrobić ;x . Są trzy projekty, z czego dwa zostały zaczęte, a jeden w planach tylko. Zobaczy się jak pójdzie, może coś będzie, może nic. Ja mam nadzieję, że chociaż jeden z tych projektów wypali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Lol i że niby masz 17 lat ? MATKO. CO DOPIERO BYŁO GDY MIAŁEŚ 10 :o Musiałeś być głupiutki jak doda, baaa, nawet bardziej :/ Weź się ogarnij stary, udajesz śmiesznego, nie jeden 10-12 latek na tym forum ma mniej nasrane we łbie niż Ty :o Matko, znowu mam ochotę wyjść po jego poście.

 

I co, ulżyło ci? Warn.

Woock.

 

Baa, nawet nie wiesz jak. lol różowy lol

 

@Temat:

 

Sunline Studio

-Przetłumaczone kilka tomów mangi Pokemon Advance.

-Projekt w który zaangażowanych jest kilka b. znanych osób z forum. Przygodówka Point'n'click

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

POŁĄCZONO TOPIC Z ORYGINALNYM

 

ja zaczne,więc dużo osób ciągle marudzi,że kogo mam w teamie no to

 

DROBIK TIM:

-to ja

-brat

-kolega

 

kolega robi grafike

brat modele,c plus,3dsmax,blender,u3d,cinema 4d,true vision

ja robie modele,grafike,postacie,gameplaye,muzyke,testy,doradzam i rządze

jeszcze mój pies,pociesza mnie,daje mi inspiracje,czasem robi kupe

 

jak masz swój team to możesz go przedstawić tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Był już taki temat.

2. Nie robię gier, więc nie mam teamu.

3. Wspójczuje bratu i koledze.

EDIT:

kolega robi grafike

ja robie modele,grafike

Ciekawe kto więcej oO

brat modele,c plus,3dsmax,blender,u3d,cinema 4d,true vision

:mellow:

ja robie modele,grafike,postacie,gameplaye,muzyke,testy,doradzam i rządze

Nom, rządzisz stary, dawaj dalej!

jeszcze mój pies,pociesza mnie,daje mi inspiracje,czasem robi kupe

I'm sorry, but i can't comment that...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chyba pierwszy topic : https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...74&hl=teamy

 

1. Nie robie gier, wole zabawe kodem.

 

to co tutaj robisz? dry.gif

 

a kto powiedział ze na tym forum przebywają osoby tylko te ktore tworzą gry? śmiem twierdzic ze połowa albo i wiecej nie planuje ani nie tworzy zadnej gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie osoby które w tej chwili nie robią żadnej gry ale są takie które żadnej nigdy nie zrobiły i takie osoby potem oceniają gry w sposób np. zrobiłbym to lepiej!, kod badziewny... można było to zrobić lepiej, albo np. nie no weź grafikę lepszą by mój pies narysował... jak jesteście tacy pr0 to pokażcie jak wasz pies rysuje grafikę i jak piszecie super niebadziewny kod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesujące oceny ;]

Żadne gry jakie powstały w PB Game Studios nigdy nie pojawiły i nie pojawią się na łamach GMC ^^

 

* cough

Bullshit :D

 

PB Game Studios to nie "tim". Jak dotąd nie wydaliśmy żadnej gry, jedna powstaje. Jest nas 18-stu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są takie osoby które w tej chwili nie robią żadnej gry ale są takie które żadnej nigdy nie zrobiły i takie osoby potem oceniają gry w sposób np. zrobiłbym to lepiej!, kod badziewny... można było to zrobić lepiej, albo np. nie no weź grafikę lepszą by mój pies narysował... jak jesteście tacy pr0 to pokażcie jak wasz pies rysuje grafikę i jak piszecie super niebadziewny kod.

Czasem jak mam czas co sobie coś tam zmaluje ale wiem jak się gry robi dlatego wiem jak je oceniać, przecież kacz de klałnowi nie wstawie 5...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...