Skocz do zawartości

Zablokowane drobix


drobiu

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: DROBIX

 

Gatunek: gatunek (bijatyka jakby coś jak matrix,efekty)

 

Opis: To moja nowa gra co robie,bijatyka będziemy się bić postaciami różnymi,ludzie i inne stworzenia jak roger z tekena,postacie posiadają jakby nadludzkie moce,tzn mogą wzbijać się jak bocian do góry i kopać w powietrzu,różne efekty matrixowe są w grze,głównie slommoszyn

Autorzy:

DROBIU,drobik tim

Screeny:

NIE MA ALE BEDA A TERAZ JEST GAMEPLAY Z WALKI UCHWYCONY

 

https://gmclan.org/up5029_4_walka2.html

 

https://gmclan.org/up5029_4_walka3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

1. Zajmij się jednym, albo nie dawaj przy każdej okazji zapowiedzi...

 

2. Zniechęcająca nazwa.

 

3. Walka wygląda co tu dużo mówić, dziwnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna jego bijatyka, i po paru postach będzie pisało "NIE KONTYNUUJE GRY BO WSZYSCY MÓWIĄ ŻE TO SYF", rób se co chcesz, nie interesuje mnie jak potoczy się los tej gry, ale pewnie będzie kolejny syf...

EDIT: To wygląda jakbyś sobie jaja robił...

EDIT2: Ta gra wygląda jak syf, postacie sie dziwnie ruszają, graficzki nie są takie fajne, przenikają czasem przez podłogę...2/5

EDIT3: Widząc że drobiu wstawił sobie 5, ja wyrównując automatycznie daje 1. Dziękuje panu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna jego bijatyka, i po paru postach będzie pisało "NIE KONTYNUUJE GRY BO WSZYSCY MÓWIĄ ŻE TO SYF", rób se co chcesz, nie interesuje mnie jak potoczy się los tej gry, ale pewnie będzie kolejny syf...

EDIT: To wygląda jakbyś sobie jaja robił...

EDIT2: Ta gra wygląda jak syf, postacie sie dziwnie ruszają, graficzki nie są takie fajne, przenikają czasem przez podłogę...2/5

 

to jest początek a nie demo <_<

a tak w ogóle zastanawiaj się wcześniej a nie edetuj posta 5 razy,nawet byś takiego syfu nie zrobił,jedyny syf to masz na twarzy,dlatego twoja ksywa to grabarz,bo siedzisz w dziurze i nikt nie widzi cie

ta gra to będzie hit i tyle,możecie sie śmiac z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak:

Zapowiada się ciekawie. Ty nie dałeś tak jak wszyscy screenów, na których nic nie widać. Popieram wrzucanie gameplay'ów. Czekam, co z tego wyjdzie.

PS. Tak trochę dziwnie (niedopracowanie?) walczą. Popraw to.

 

Na razie 4/5 (głowa mnie boli, to się zlituje i dam to 4 :) )

 

EDIT:

a tak w ogóle zastanawiaj się wcześniej a nie edetuj posta 5 razy,nawet byś takiego syfu nie zrobił,jedyny syf to masz na twarzy,dlatego twoja ksywa to grabarz,bo siedzisz w dziurze i nikt nie widzi cie

ta gra to będzie hit i tyle,możecie sie śmiac z tego

Chłopaki, uspokójcie się. Możecie się wyzywać na PW albo GG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema to jak mala prowokacja co? to nie jest film z gameplaya tylko na szybko wydziergana animacja w jakims programie do grafiki 3d.

 

jak wyglada atak w grze komputerowej? - wciskasz klawisz - postac wykonuje animacje. a tu mamy jedna ciągłą animacje, bez przerw ktore musialy by wystapic podczas gry gdy gracz wcisja przyciski kolejnych atakow... zycze sukcesow w robieniu kolejnych animacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest walka czy "macanka"? tragicznie wygladaja udezenia i poruszanie sie bohaterem..., i gdzie jakas normalna grafitacja O_o, bo w jednym momencie gosc unosi sie w powietrze i wymachuje rekami (PS. to mialo byc uderzenie? >_>) Jedyne co zasluguje na pochwale, to grafika, to jest dobre ;)

 

PS. NIe chce Cie zniecheciec, rob dalej :)

PS2. W czym robisz ta i inne gry? bo nie wydaje mi sie zeby GM uciagnol takie modele :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niema to jak mala prowokacja co? to nie jest film z gameplaya tylko na szybko wydziergana animacja w jakims programie do grafiki 3d.

 

jak wyglada atak w grze komputerowej? - wciskasz klawisz - postac wykonuje animacje. a tu mamy jedna ciągłą animacje, bez przerw ktore musialy by wystapic podczas gry gdy gracz wcisja przyciski kolejnych atakow... zycze sukcesow w robieniu kolejnych animacji...

 

to animacja szkieletowa liczona w czasie rzeczywistym,grałeś w spore coś na takiej zasadzie,a ciosy delikatne bedą bez krwi bo to dla dzieci gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabarz:

Powiedziałem, że dam czwórkę, bo mnie głowa boli :)

Już przeszło, to trzeźwa ocena:

Grafika fajna, ciekaw jestem, czy twoi koledzy sami robią modele, czy też ściągają z neta. Walka do poprawy, jak już napisałem. Ale mógłbyś dodać do credits twojego brata i kolegów. Naprawdę. Ja popieram ten projekt, mam nadzieję, że wyjdzie coś fajnego z tego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był modem byś dostał warna za double-temat combo z prowokacją.

Ale na szczęście, nie jetem...

 

Już widzę, że kamera tak działa w czasie rzeczywistym, a postacie kilkoma klawiszami mają tak bogaty zakres ruchów.

 

To jest ta sama gra - także mogę zacytować swoją poprzednią wypowiedź, którą (jestem z siebie taki dumny... ^_^) sprowokowałem autora do "przerwania prac nad grą". Cudzysłów celowo.

Ta gra nigdy nie wyjdzie, a jak wyjdzie, to będzie zwykłym syfem.

Nie traktuj tego źle, możesz (właściwie możecie) to przyjąć jako motywację do działania, no ale, takie jest moje zdanie.

 

I jeszcze zobaczycie, że będę miał rację... ^_^

 

Filmik nie przedstawia walki, tylko kilka razy tą samą animację.

A jedyne 5 sekund alki w grze jest zrobionych super-dennie.

 

A poza tym - nie wyobrażam sobie realistycznego wyglądu bijatyki nie na animacji szkieletowej...

Ale jakby nie było, powodzenia.

Z tą różnicą, że teraz jest to cały czas animacja, a nie kilka razy ta sama... :)

 

Nie drobiu, nie odpisuj na ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był modem byś dostał warna za double-temat combo z prowokacją.

Ale na szczęście, nie jetem...

 

gdzie jest double post dzieciaczku?słabo śledzisz moje tematy bo dp się wziął z usunięcia postu pomiędzy,

z twoim podejściem i obiektywizmem nie nadawałbyś się nawet na sprzątaczke bo byś nie wiedział od której podłogi zaczynać :sp_ike:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
byś dostał warna za double-temat

gdzie jest double post dzieciaczku?

Już rozumiesz?

z twoim podejściem i obiektywizmem nie nadawałbyś się nawet na sprzątaczke bo byś nie wiedział od której podłogi zaczynać

To, to ja bym powiedział o Tobie, nie wiesz co chcesz robić, tylko ciągle zaczynasz coś od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...