Skocz do zawartości

Zablokowane Chodzenie al mario


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc zrobilem dobry wedlug drobika przyklad dla poczatkujacych

 

no dobra

 

jedziemy :thumbsup:

 

tutaj macie linl

 

http://www.speedyshare.com/692628315.html

 

enjoy!!!!!!

przepraszam za orty ale mam dyslegcje :crying:

 

pliss prosze o wyorzumalosc

 

bot o moj pierwszy przyklad na GMclanie ! :bye1:

 

pozdawiam serdecznie

 

Orty!

gnysek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o żal i pomyśleć, że ja też mam dysleksję...

tak w ogóle błędy które popełniłeś nienależącą do charakterystyki dysleksji, ale to szczegół...

 

dobra ściągnąłem przykład, otwieram i widzę jakiś kwadrat na prostokącie, no dobra sprawdźmy to (myślę sobie), niby jest chodzenie w lewo, w prawo, naciskam strzałkę w gorę a tu nic, sprawdzam inne możliwe klawisze a tu nic, idę w lewo, wychodzę poza prostokąt, a kwadrat wisi w powietrzu, lol XivroX wspomniał o grawitacji, ale tu nawet podskoczyć się nie da!!! Jeszcze przez chwile myślałem, że może coś jest z moim kompem nie tak, w końcu to gm6, wyłączyłem samą grę chcąc zobaczyć kod i wtedy już nie miałem wątpliwości. Klocuchy!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to kurna jest za gówno?

jak mario?

człowieku,za dużo się najarałeś *o ile w ogóle jarałeś bo skoro masz 9 lat to pewnie tylko tak sobie piszesz

a ocenka oczywiście 1/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Właśnie wziąłem się za pisanie silnika z grawitacją, lekką fizyką i elemantami przygodówki. Mam nadzieję, że wiarygodnie napisałem tego posta. Więc oczekujcie na kawał solidnej roboty już w tym miesiącu.

 

Dzięki serdeczne i pozdrawiam gml-owców.

 

Cya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie takie coś to może nawet zrobić ktoś co siedzi w gmie 4 dni!!! Nie ma grawitacji, to nie jest chodzenie jak ala mario tylko jak ala każda platformówka. Na pocieszenie nie dam ci -1/5.

Ps. Na przyszłość nie rób już takich przykładów bo tylko obciążasz gmclan :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Właśnie wziąłem się za pisanie silnika z grawitacją, lekką fizyką i elemantami przygodówki. Mam nadzieję, że wiarygodnie napisałem tego posta. Więc oczekujcie na kawał solidnej roboty już w tym miesiącu.

 

Dzięki serdeczne i pozdrawiam gml-owców.

 

Cya

Nie wiem czy wiesz, ale Mario to platformówka, pozatym nie wiem co to znaczy lekka fizyka :| nie jesteś wiarygodny, ale jeśli naprawdę się postarasz (być może przejdziesz z klocków na kod) to go tu nie dawaj tylko pożądnie ulepsz, bo chodzenie, skakanie, grawitacja i 'lekka fizyka' to nie jest duży problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat schodzi na spam. zamykam bo nic konstruktywnego z tego nie wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...