Skocz do zawartości

Filmik z użyciem fotografii


LolikZabijaka

Filmik z użyciem fotografii  

63 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest najważniejsze w filmiku z udziałem "postaci" LEGO

    • Ilość posiadanych klocków
      1
    • Wykonanie (płynność, jakość obrazu itp.)
      35
    • Fabuła
      7
    • Pomysłowość (budowle ciekawe auta itp.)
      5
    • Nie mam na ten temat zdania, jednak uważam że pomysł jest idiotyczny
      3
    • Nie mam na ten temat zdania, jednak uważam że pomysł jest dobry i warto wziąć się za "twórczość"
      11
    • Nie mam zdania, i mam gdzieś ten pomysł
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kompletnie nie jesteś śmieszny. Co drugi wyraz to przekleństwo. Sory bardzo, ale jak masz 15 lat, to niezbyt dojrzały jesteś...

 

tylko w pierwszej części w pozostałych trochę się pohamowałem a poza tym trzeba jeszcze rozumieć te przekleństwa i to że ludzie pokroju Kurowskiego często bluzgają. I nie radzę Ci się więcej do mnie rzucać bo jestem przekonany, że nie zrobiłbyś tego lepiej, o ile w ogóle byś zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No comment. Gość tylko wyraził swoje zdanie, a to ty się do niego rzucasz.

 

Może i by nie zrobił czegoś takiego. Co z tego? Opinie moze wyrazić i to po to założyłeś chyba ten temat...

Ja też bym nie zrobił Internet Explorera a mimo to uważam że to szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie jesteś śmieszny. Co drugi wyraz to przekleństwo. Sory bardzo, ale jak masz 15 lat, to niezbyt dojrzały jesteś...

Przecież to jest 21 wiek. Większość polaków nie potrafi się wysłowić bez prostego przekleństwa, więc to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest 21 wiek. Większość polaków nie potrafi się wysłowić bez prostego przekleństwa, więc to normalne.

 

No już nie przesadzaj, jakoś na tym forum wszyscy muszą się obejść bez przekleństw. Np. ja, a w życiu codziennym często klnę, głównie na to swoje pseudogimnazjum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory bardzo, ale jak masz 15 lat, to niezbyt dojrzały jesteś...

 

Tym samym obraziłeś innych 15-sto latków łącznie ze mną.

Jeśli wg. Ciebie wiek się liczy, to współczuję.

Tak jak już ktoś z tego forum powiedział (nie wnikam kto), te Twoje 18-ście lat określa Twoją pełnoletność, nie dorosłość. Równie dobrze osoba w wieku 13 lat może być dorosła a taki 18-sto latek może być mały dzidziusiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgodzę z Pentalem. Niestety już nikt wam nie pomoże, skoro dla was przekleństwa są językiem codziennym. Tak, od czasu do czasu przeklnę, ale co jest śmiesznego w przekleństwie co drugie słowo?

@Bagno - Znowu pokrzywdzony... Nie ze chce kłótni ale nie wiesz jak to wkurza, gdy codziennie czytam "Obraziłeś mnie", "Obrażają mnie", "Czuje się urażony".

Nawet nie zrozumiałeś o co chodziło Pentalowi. Jemu nie chodzi o to ze 15 latkowie nie są wystarczająco dorośli aby przeklinać. Jemu chodzi o to, ze człowiek w wieku 15 lat powinien już opanowywać swój jerzyk. A nie rzucają bluzgami tu i tam.

 

 

 

Aha,

ja, a w życiu codziennym często klnę

Oh jaki ty dojrzały :3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się zgodzę z Pentalem. Niestety już nikt wam nie pomoże, skoro dla was przekleństwa są językiem codziennym. Tak, od czasu do czasu przeklnę, ale co jest śmiesznego w przekleństwie co drugie słowo?

@Bagno - Znowu pokrzywdzony... Nie ze chce kłótni ale nie wiesz jak to wkurza, gdy codziennie czytam "Obraziłeś mnie", "Obrażają mnie", "Czuje się urażony".

Nawet nie zrozumiałeś o co chodziło Pentalowi. Jemu nie chodzi o to ze 15 latkowie nie są wystarczająco dorośli aby przeklinać. Jemu chodzi o to, ze człowiek w wieku 15 lat powinien już opanowywać swój jerzyk. A nie rzucają bluzgami tu i tam

 

A czy ktoś powiedział, że ja rzucam bluzgami?

Czy ktoś tu mówi, że ja tego nie umiem opanować (ironia losu).

Sam 15-stki za pasem nie masz a udzielasz się na ten temat.

 

Aha,

Oh jaki ty dojrzały :3.

 

Moi rodzice też klną każdego dnia.

 

E: Poza tym, temat nie dotyczy Waszego jazgotu na temat bluzgów lecz "Filmików z użyciem fotografii".

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagno, skoro nie rzucasz bluzgami to po holere czujesz sie obrazony? Pental nie kierowal tego do 15 latkow, lecz do dzieci ktore w swoim wieku powinny juz byc dojzale, ale dalej nie opanowuja swojego jezyka. KURDE CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!

 

To ze twoi rodzice caly czas przeklinaja oznacza ze teraz maja problemy z wychowaniem swoich dzieci, itd itp. Tez to mowi cos o ich dojrzalosci.

 

 

Sam 15-stki za pasem nie masz a udzielasz się na ten temat.

Jeśli wg. Ciebie wiek się liczy, to współczuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bagno, skoro nie rzucasz bluzgami to po holere czujesz sie obrazony? Pental nie kierowal tego do 15 latkow, lecz do dzieci ktore w swoim wieku powinny juz byc dojzale, ale dalej nie opanowuja swojego jezyka. KURDE CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM!

 

To ze twoi rodzice caly czas przeklinaja oznacza ze teraz maja problemy z wychowaniem swoich dzieci, itd itp. Tez to mowi cos o ich dojrzalosci.

 

Wiesz, mój ojciec siedzi za kratkami a moja mama wychowuje 3 synów. Łatwo by Ci było?

A teraz proszę o powrócenie do tematu.

 

Pomysł jak dla mnie dobry, sam widziałem wiele takich filmów i mi się podobały. Nie mam zdania na ten temat ponieważ nie należę do tej "branży" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Poxi nie jest na tyle dojrzały żeby nauczyć się poprawnie pisać? ;3 Przeklinanie mówi o dojrzałości tyle samo co pisownia.

Pental na pewno dojrzałym czy dorosłym nie jest, po prostu nauczył się wytykania innym 'niedorosłości', albo myśli, że osoba dorosła to taka, która na forum nie bluzga i jest zawsze poważna.

 

W filmikach popraw płynność, kurde Lolik >;o Wiem, że trudno jest zachować płynność przy czymś takim, ale staraj się o to jak najbardziej:)

Nic mnie nie rozśmieszyło, bluzgi mnie śmieszą tylko w nerwowych sytuacjach w życiu codziennym, na filmikach nie, szczególnie nie w tych z ivoną. Byle dzieciak potrafi nawypisywać bluzgów i kliknąć "czytaj". Rozumiem, że chciałeś zachować naturalność polskiej mowy, ale nie wykorzystuj do tego pana Jacka, bo on naturalny nie jest:). Żeby nie było, że tylko marudzę to dodam, że motyw ze strzelbą którą "trzeba trzymać do góry, bo naboje wylatują" mnie rozśmieszył:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już ktoś z tego forum powiedział (nie wnikam kto), te Twoje 18-ście lat określa Twoją pełnoletność, nie dorosłość. Równie dobrze osoba w wieku 13 lat może być dorosła a taki 18-sto latek może być mały dzidziusiem.

 

To ja byłem :P

 

A filmiki mi się za bardzo nie podobają jakoś tego typu humor mi nie pochodzi...

Wykonanie to inna sprawa. Na dobrej drodze jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Post prostujący wszelkie wątpliwości.

 

@Platyna: Możliwe, że humor przedstawiony w moich filmikach Cię nie śmieszy, o gustach się nie dyskutuje.

 

@Pental: Co według Ciebie oznacza ludzka dojrzałość? Wysoki zasób słownictwa? Np. Kiedy ktoś chce przejść w autobusie to nie mówi "przepraszam" tylko rozgaduje się na całego(a po co, a kiedy, a gdzie,) to według Ciebie jest dojrzałość (ja to tak odbieram) Poza tym jak zdążyłeś zauważyć, to w drugiej części ograniczyłem ilość przekleństw, a w trzeciej praktycznie ich nie ma, i nie mów mi tu o dojrzałości, bo ja chcę w swoim filmiku przedstawić ludzi, którzy żyją w bloku 13, a tacy ludzie nie przebierają w słowach. I jeszcze jedno, trzeba umieć zrozumieć nie tylko przekleństwa, ale także inne humorystyczne scenki panie "dojrzały" Mówiłeś że jesteś dojrzały, a rozumiesz w moich filmikach tylko przekleństwa, więc o czym to świadczy, o dojrzałości?

 

@Flaque: Dbam o płynność, nie martw się :)

 

@Poza tym moja projekcja się opóźniła, przepraszam. W sobotę biorę się za zdjęcia i montaż :)

 

EDIT prawie skończyłem zdjęcia do IV części, powiem tylko że będzie małe nawiązanie do II wojny światowej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dziś skończyłem zdjęcia do V części, myślę, że montaż skończę jutro ;) a teraz małe przedstawienie wszystkich bohaterów "Życia w bloku numer 13"

 

1. Kurowski - zawodowy zamiatacz chodników, gustuje w tanich trunkach (głównie pije leśnego dzbana) przez co wywołuje problemy z kanalizacją, porywczy typek, tylko patrzy żeby komuś złoić tyłek. :D

 

2. Rychu - jeden z głównych bohaterów, jest pomysłowy, i czasem za dużo gada, lubi piwo, nie cierpi Romka.

 

3. Marian, nosi przepaskę na oku, wygadany i czasem trochę narwany typek, również nienawidzi Romka.

 

4. Pan Szczepan Żyleta - adwokat, na pierwszy rzut oka wydaje się sztywniakiem, jednak pozory mylą, często pomaga chłopakom dowalać ich wrogom, pija drogie trunki, w latach 1990 - 2000 miał maleńką firmę adwokacką, dopiero w latach 2000-2005 zaczął zarabiać większe pieniądze. Jeździ przerobionym autem, jest do niego bardzo przywiązany.

 

5. Romek - prostak i świnia, podaje się za mądrego, jednak wcale taki nie jest.

 

6. Sawczuk - policjant, od czwartego odcinka pracuje w drogówce, ogólnie rzecz biorąc jest burakiem.

 

7. Maciek, przyjaciel Rycha i Mariana, lubi kapelusze, 3 lata pracował w Niemczech zbierając truskawki.

 

8. Horacy - szkielet, zginął w 1944 roku, podczas obrony bloku numer 13 w okresie dwudziestolecia między wojennego przyjaźnił się z Felkiem i Jankiem, lubił popijać wino u Anatola z domu 14, w 1936 roku skończył służbę w woju.

 

I to chyba wszyscy stali bohaterowie serialu Zycie w bloku numer 13 :) dam znać kiedy będzie V część :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...