Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Taka dawka gmowych śmieci, które raczej do niczego mi się nie przydadzą. Używajcie jak chcecie, byleby creditsy (=D) się dla mnie znalazły. Pewnie jeszcze trochę ich opublikuję, na razie tyle.

zawiera:

- Moles - mojego najstarszego gmowego klona wormsów (2006 rok)

- Geostomp/Super Geostomp - takie moje cuś robione na złość Makreli (2007-2008 rok)

- JTetris - klon tetrisa na ligę 24 (2008 rok)

- Sky Madness - turlanie kulki w 3d (2008 rok)

- Goomrace - pierwsza multiplayerówka, mało co zrobione (ale grać przez sieć już się da), reaktywacja demka z 2005 roku (2008 rok)

- Mario 3D - jakieś tam testy platformówki w 3d (2008 rok)

- Time Slip Z - klon homebrew z pierwszego plejstejszyn, na yoyo compo, nie zdążyłem (2008 rok)

- Fire Luigi Armageddon - z ligi 24, ma poważnego buga (łatwo go usunąć) (2008 rok)

- This Game Contains FAIL - też z ligi 24 (2008 rok)

http://www.uploader.pl/?d=B38DFD511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niektóre te gry są fajne tylko szkoda, że wszystkie to platformówki. 4/5

LOL WAT

Pogrubione to platformówki

- Moles - mojego najstarszego gmowego klona wormsów (2006 rok)

- Geostomp/Super Geostomp - takie moje cuś robione na złość Makreli (2007-2008 rok)

- JTetris - klon tetrisa na ligę 24 (2008 rok)

- Sky Madness - turlanie kulki w 3d (2008 rok)

- Goomrace - pierwsza multiplayerówka, mało co zrobione (ale grać przez sieć już się da), reaktywacja demka z 2005 roku (2008 rok)

- Mario 3D - jakieś tam testy platformówki w 3d (2008 rok)

- Time Slip Z - klon homebrew z pierwszego plejstejszyn, na yoyo compo, nie zdążyłem (2008 rok)

- Fire Luigi Armageddon - z ligi 24, ma poważnego buga (łatwo go usunąć) (2008 rok)

- This Game Contains FAIL - też z ligi 24 (2008 rok)

Jakaś połowa gier jest TYLKO z widokiem od boku. Jeśli nie rozróżniasz gatunków, to o nich nie pisz, bo właśnie miałem dobry humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputerowa gra platformowa (zwyczajowa nazwa platformówka) to gra zręcznościowa polegająca głównie na poruszaniu bohatera po wielu mniej lub bardziej urozmaiconych lokacjach, często po wielopoziomowych platformach - stąd nazwa gatunku, unikaniu pułapek i likwidacji bądź unikaniu przeciwników, a zbieraniu różnych nagród i dodatków - takich jak choćby pieniążków, kamieni szlachetnych, dodatkowych żyć czy powerupów.

 

Do kanonu gier platformowych zalicza się takie tytuły jak na przykład: Super Mario Bros, Donkey Kong.

Śmieci jak śmieci :P Mi się nie przydadzą, może komuś innemu tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku chyba tobie gorzej. To, że napisałem platformówki to znaczy, że od boku <_<. Zresztą co ja będę z tobą gadał.

Gry, w których jest inny widok niż w 2D platformówkach (pogrubione):

- Moles - mojego najstarszego gmowego klona wormsów (2006 rok)

- Geostomp/Super Geostomp - takie moje cuś robione na złość Makreli (2007-2008 rok)

- JTetris - klon tetrisa na ligę 24 (2008 rok)

- Sky Madness - turlanie kulki w 3d (2008 rok)

- Goomrace - pierwsza multiplayerówka, mało co zrobione (ale grać przez sieć już się da), reaktywacja demka z 2005 roku (2008 rok)

- Mario 3D - jakieś tam testy platformówki w 3d (2008 rok)

- Time Slip Z - klon homebrew z pierwszego plejstejszyn, na yoyo compo, nie zdążyłem (2008 rok)

- Fire Luigi Armageddon - z ligi 24, ma poważnego buga (łatwo go usunąć) (2008 rok)

- This Game Contains FAIL - też z ligi 24 (2008 rok)

Mario 3D bo napisałeś "od boku". A to jest tak bardziej "od pleców".

WIĘC:

SHUT THE **** UP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tymciu: jak wiesz z doswiadczenia - Ci na prawde dobrzy koderzy, nigdy lub prawie nigdy nie koncza swoich projektow bo co chwila przychodza pomysly na coraz nowsze, lepsze rozwiazania :D

Brawo Jaklubie! ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale Jaklub akurat ma możliwości na ich dokończenie. Choćby Sheepy Track. Z kodem sam sobie przecież poradzi. Większą część grafik ma, częściowo może jeszcze używać starych, a resztę przecież bym zrobił. Ja muszę tylko widzieć, że coś robi i wiedzieć czego dokładnie potrzebuje. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, fajne rzeczy w tym śmietniku! :D

Ja też tak mam, że nie kończę. Skończyłem jak na razie tylko 1, na jakieś 150 (przed utratą danych sprzeda paru dni liczyłem foldery :D). Na pewno skończę The Legends of Arkanoid :P

I zgodzę się z Tymkiem - mógłbyś wreszcie skończyć jakąś grę Jaklub. Robisz same fajne gry - wszystkie mi się podobały (które widziałem). Tylko szkoda właśnie, że nie były skończone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zgodzę się z Tymkiem - mógłbyś wreszcie skończyć jakąś grę Jaklub. Robisz same fajne gry - wszystkie mi się podobały (które widziałem). Tylko szkoda właśnie, że nie były skończone.

Na razie muszę wreszcie się zebrać i spróbować zrobić multiplayera w JWormsach (no i dokończyć samą grę), później zajmę się takim Sheepy Trackiem. Na Gravtrotera już raczej nie ma nadzei, ale kto wie. Maddo House takim wygrzebanym projektem był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...