Skocz do zawartości

Zablokowane MAM PROBLEM


kranu

Rekomendowane odpowiedzi

cześć mam taki problem bo wyslalem psp z tylnim nowym zakupionym panelem i z pszedni m tez wyslalem ja do serwisu bo w tylnim panelu jak wykrencalem śróbki zeby zdjonc pszedniom obódowe uwalilem przez pszypadek tak podstawke co czyma sróbki no dobra wyslalem to psp do tego serwisu czekalem 7 dni i dzis wlasnie mi przyszla konsolka otwieram paczke wiedz moaj konsolke pienknie zlozona i wogule ale bylo troche brudu pod obudowa i zaczełem rozkręcać psp pierwsza srubka z boku poszla bez problemu ale te srubki były jakes inne druga lewej strony poszla bez probalemu i tez byla jakas wieksza i dziwna i u gory jak ta z lewej strony juz nie chciala isc odkrecilem ja bo czułem ze jósz jest odkrencona ale nie chial wypaśc noto zaczełem odkrecać z prawej strony puściły oby dwie na dolel i na gurze ale tez nie chciały wypaśc wiec pociongłem lekko za obudowe i ja sciongłem ta jedan srubka z lewej wpadała z psp ale te z prawej cały czas były w psp i nie mogłem je wyciongnac prubowalem na wszystkie sposoby ale nic tylko je obrobilem i wogule te śrubki były wieksze i grubsze i tam zaraz z lewej strony patszac z gury na psp z przodu to ta srubka z lewej u dołu koło ekranu obrobiła mi cała to ramke srebrna i utkwila w tylnie obudowie psp i ta u gory tak samo tylko ze nic mi nie obrobial ale zostala w psp tylko ze te srubki sa obrobione i nie wiem czy mi wyciongnac je z psp w tym serwiscie co mi te zle srubki dali oni mi powinni za to za placic ze zle srubki wkrecili ???? bo teraz ich nie moge wyciongnąć i nie wiem co mam robic czy naprawia mi to w tym serwisie konsolke juz wyslalem jak ktos mail podobny przypadek to prosze o pomoc czy mu to na prawili w serwisie czy jak on to zrobil z gory dzienki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Globi, idź stąd ;|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokuj, łatwo go było sprawdzić - poza tym Globiemu nigdy sie to nie znudzi :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...