Skocz do zawartości

Zablokowane Pomysły na grę


Japanstache

Rekomendowane odpowiedzi

Wasze pomysły na fabułę/rozgrywkę których nigdy nie wykorzystaliście. Ewentualnie ciekawe smaczki, rozwiązania czy minigierki które można wykorzystać w innych produkcjach.

 

Po śmierci rodziców w pożarze domu, sierota zostaje chłopcem-pochodnią w cyrku. Biegamy stojąc w płomieniu by mieć gotówkę na leczenie oparzeń trzeciego stopnia. Fotorealistyczna grafika oparzeń. W kolejnych poziomach skakanie przez płonące obręcze, nad dołami z wężami itepe.

 

Podstarzały facet by uratować swoją żonę porwaną przez wietnamskich terrorystów wyjeżdża do dżungli gdzie dostaje się do niewoli. By się wykupić i uratować żonę musi walczyć z tygrysami w bambusowych klatkach. Uświadamia sobie, że żona to gruba świnia, ucieka z azjatką. Happy end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chciałem zrobic taką gre, gdzie było sie zwykłym żołnierzem i po kolei awansowało się na coraz wyższe stanowiska, aż w końcu miałeś takie wpływy że można wyło wyleciec w kosmos i rozpocząc walke z innymi ( kosmitami ). Wiadomo, marzenia ściętej głowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Cały świat - z wyjątkiem pomieszczenia, w którym właśnie przebywałeś - przestał w jednej chwili istnieć. Przeżyj jak najdłużej (a więc zadbaj o jedzenie, picie, sen), wykorzystując tylko to, co akurat znajdowało się w pomieszczeniu. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post delete by lionx

 

Guzik mnie obchodzi, że nie stosujesz interpunkcji. Warn, bo to jest tragedia...

gnysek

 

@gnysek

To nie czytaj przecież nie przykładam ci pistoletu to głowy i nie każe ci tego czytać nie nie stosuje interpunkcji bo mam takie widzimisię po prostu nie umiem ale od dziś nie będę dawał już dużych tekstów

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole digimony a zwłaszcza renamon'ke

Renamon sux. Kyubimon, Guil/Growl/Wargrowl-mon i Megagargomon rox.

 

Ja zamierzałem zrobić strzelankę jak Quake III Arena, ale z większą ilością elementów zręcznościowych i taktycznych. 3D niezbyt mi idzie (do tego GM!!!) , a 2D... nie chciało mi się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ten temat skończy się na nieśmiesznych pomysłach.

 

Ja chyba miałem więcej zaczętych projektów, niż pomysłów, ale moim zdaniem ciekawa była strategia side view, w której nie wysyłamy jednostek, żeby rozbijały się o bazę wroga, tylko tworzymy pięcioosobowe oddziały ( max 9 na mapie) i wykonujemy nimi sporo akcji na mapie, takich jak plądrowanie domów czy fortyfikowanie się w okopach. Do wyboru było sporo jednostek, gra miała utrzymywać się w realiach pierwszej wojny światowe, ale po woli zacząłem od tego odbiegać i nagle poczułem ogromne lenistwo. Szkoda, że projekt szybciutko upadł i nie wiem jak się za to teraz zabrać.

ludesxlr1.png

nationsinfantrynj9.png

hudfull3ix2.png

battlefieldew7.png

gostekvr1.png

gostekfrenszbf0.png

gostekbritiszfg7.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem zrobić grę piłkarską, ale ci od Sensible Soccer zabrali mi pomysł.

 

A ja chciałem stworzyć GTA tylko Rockstar mi pomysł ukradło. ;)

 

A tak na poważnie to chciałem stworzyć coś w stylu właśnie GTA tylko że by były przepisy ruchu drogowego i w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...