Skocz do zawartości

Przykład Driftu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kiedyś ściągnełem fajny przykład RPG tylko ostatnio miałem formata i mi się usunoł :crying: :crying: :crying:

No i teraz jest mi on bardzo potrzebny a szukałem go chyba godzine i nie mogłem znaleśc.

przykład ten wyglądał jakoś tak: \/

bez_tytu_u.png

gdyby ktoś znalazł ten przykład i dał mi link to byłbym wdzięczny.

 

 

Czy naprawde nikt nie zna tego przykładu :crying: :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek.S Raczej nie

MisieK-GM No znalazłem go już trochę dawno info: tam chodziło się tym zielonym kwadratem można było zabic tego niebieskiego i jak go się zabiło to wylatywało takie czerwone kółko co symbolizowało jabłko które uleczało można było też zebrac taką chyba niebieską tarce i miecz (podobny do czerwonej kredki) i jak się zebrało to pojawiało się w tym pomarańczowym plecaku i jak się kliknęło np. na miecz i się kliknęło załóż to pod nim pojawiał się taki czerwony kwadracik. Chyba tyle info wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

potrzebuje takiego przykładu że:

jest glut który ma skakać, ale żeby ładnie to wyglądąło ma to wyglądac tak

1-glut idzie ma animacje chodu

2- kiedy licznik random określający skok przybierze jakąs wartość skok sie uwaktywnia i animacja gluta zmienia sie na odrywającą sie od ziemi - glut sie wydłuża ale nadal jest przyssany do podłoża

3- animacja odrywania sie kończy glut przybiera animacje szybowania (jest wydluzony i merda ogonkiem tak bezwładnie w powietrzu) i vspeed-=np.10

4 - glut leci i spada, kiedy styka sie z podłozem animacja zmienia sie na przyczepiania do podłoza (taka jak odrywanie tylko na odwrót) glut przyssany do podłoza skraca sie zbijając sie w kupe i gdy ta animacja sie skonczy znowu przybiera animacje ruchu

za pomoc będzie credits :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...