Skocz do zawartości

Star Platform 1.0


OriPL

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Star platform

 

Gatunek:Platformówka

 

Opis: Jesteśmy sobie gwiazdka i skaczemy by dotrzeć do portalu... ale to nie takie proste ponieważ na naszej drodze stoją rożne przeszkody.. zmieniając grawitacje przyciskami staramy się je pokonać.

Sterowanie:

 

Lewo,Prawo,Gora - Proste co nie??

"R" - Restartujemy lvl

 

 

Download: https://gmclan.org/up3309_4_Star_Platform.html

Rozmiar pliku: 3,3 mb

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Ja

Grafika:
Ja, internet

Muzyka:
Internet

Screeny:

 

Zycze milej gry :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przejść 3 poziomu (tam ,gdzie się pojawiają znikające klocki) :( .Było by miło ,gdybyś zrobił poziomy trudnośći do tej gry .Grafika trochę zbyt oszczędna ,ale grunt ,że dobra .

Grywalność - 1/5 (Bardzo trudną grę zrobiłeś .)

Muzyka - 3/5

Grafika - 3/5

Czyli wychodzi około 2/5 - szkoda :( .

 

PS. OriPL ,witaj znowu na GMClanie ^_^ !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie poza dodaniem muzyki, zmianą grafiki i prawdopodobnie kilkoma dodatkowymi poziomami gra niewiele różni się od dema które kiedyś wydałeś. Jednak już demo było całkiem solidnie wykonane więc nie miałeś w zasadzie co poprawiać :P . Gra się przyjemnie, muzyka jest miła dla ucha i pasuje do gry. Poziomy są dość wymagające jednak jak się poświęci odpowiednio dużo czasu to da się je ukończyć, ja stanąłem gdzieś na 7 poziomie. Na przyszłość przed wypuszczeniem gry pozwól w nią zagrać innej osobie i jej pozostaw ocenienie poziomu trudności. Ty stworzyłeś tą grę więc to logiczne że ukończysz ją bez najmniejszego problemu, fakt że Tobie się to udaje nie znaczy, że uda się to komuś kto tej gry nie zna. Mi osobiście się podoba. daję 4 gwiazdki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doszedlem do lvl gdzie sa te kolce, i juz mi sie znudzilo, sposob aby przejsc przez te znikajace klocki jest latwy, wyczuc rytm, i w chwili ggdy sie pokaza, w parwo, tylko bez skakania, i wuala!

mila, i daje pomyslec, wydaje mi sie ze gdzies ta grafike widzialem ale pewno mam dezawu

4/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko troszkę za dużo tych "efektów" i gra się przycina

hmmm u mnie chodzi czyściutko.

wydaje mi sie ze gdzies ta grafike widzialem ale pewno mam dezawu

dezawu xD

Na przyszłość przed wypuszczeniem gry pozwól w nią zagrać innej osobie i jej pozostaw ocenienie poziomu trudności

Człowiek uczy się na błędach ... następnym razem będę wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. jak przejść ten poziom z kranikami? :)
musisz skoczyć na kurek każdego kranu żeby go zakręcić, potem już na pewno się domyślisz co dalej robić.

 

Mi udało się wczoraj ukończyć grę, poziomów jest co prawda trochę mało ale za to każdy niesie ze sobą coś nowego. Jak już mówiłem wystarczy na chwilę przysiąść, czasami trochę pomyśleć i można grę bez problemu ukończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przejść tą grę za pierwszym razem (tylko przedostatni level mnie zirytował). Gra bardzo dobra, przykuła mnie do monitora na parę minut, a w tle przygrywa fajna muzyczka. Mimo, że jest zbyt łatwa, przyznaję 5 gwiazdek. Pozdrawiam!

 

PS: Ta muzyka jest chyba z gry KOPS, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...