Skocz do zawartości

Zablokowane Co się dzieje?!


ZeroXbot

Rekomendowane odpowiedzi

bigshark zbanowany, patrysław sam odszedł a dziadek zbanowany. Nie traktujcie forum jak jakiejś GRY RPG kiedy ktoś odchodzi z przyjaciół i wielkie żale bo nie zobaczysz go tu. Zawsze wam gg zostaje. PRZECIEŻ ONI NIE UMIERAJĄ!

Pierwszy raz masz moje poparcie. W sumie podejrzewam kogoś ale nie wydam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja może rzucę nieco światła na całą sprawę.

 

Gadałem z dziadem jakieś parę miesięcy temu kiedy postanowił mieć w dupie gmclan i pójść sobie. Z tego co mi mówił ustawił sobie takie hasło żeby zapomnieć i już więcej się nie zalogować.

 

Na kanale #halp na którym bywałem z parę razy też go teraz nie ma. Po prostu znalazł sobie fajną dupę i ciągle za nią lata, olał nawet kompletnie kompa.

 

Wiem tylko tyle że parę osób znało jego hasło na maila i mogło w ten sposób przejąć jego konto. Nigdy zresztą się nie przejął tym, nawet jak globi kiedyś parę razy wszedł mu na konto gmclanu i ogame'a. Powinniście sprawdzić też co ma z tym wspólnego niejaki cirno, który przyznał się wcześniej do bycia Adamem Sikorskim. Na pewno cirno to nie dziadek. Dość podejrzane jest, że to się stało wtedy kiedy akurat marmot stracił moda.

 

A najlepsze jest to, że nic by sie nie stało gdyby ktoś kontrolował modów i sprawdzał czy jeszcze w ogóle coś robią na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, bez watpienia to dziadek. Poniewaz osoba ktora zrobila ta cala akcje zrobila cos czego osoba spoza gmclanu by nie przegapila. Mianowicie: pomyslmy jak ten ktos - "wchodze na gmclan, widze ze jada po mnie w temacie w redakcyjnym, mysle "pewnie wylece" wiec jesli myslec jak dziadek to trzeba sie wyglupic i odejsc w wielkim stylu, dla tego zaczynam masowe przenoszenie tematow w rozne miejsca. pierwsze poszly pytania poczatkujacych do dzialu c++ nastepnie tematy Propy do ligii 24 (do tej pory sprawca chcial tylko pomieszac na forum, zmienic miejsce tematow) ale zaraz zaraz, czemu by nie 'powywalac' wszystkich tematow? w koncu i tak sie nie skapna ze to ja, no wiec potem zaczyna sie proba masowego usuwania, wszystko leci do kosza, mysli sobie ze na forum nie wiadomo co sie dzieje, nikt nie reaguje, wiec mozna kontynuowac 'kasowanie'" - tylko jest jedno ale: gdyby to nie byl dziadek to po kazdym przeniesieniu dzielu do kosza masowo kasowalby jego zawartosc. Ale dziadek jako tako byl przez dlugie lata czlonkiem gmclanowej spolecznosci i jakby nie patrzec nie chcial zrobic swinstwa Ranmusowi, tylko jak to mowilem: odejsc w wielkim stylu i zwrocic na siebie uwage (w koncu mial nieco ponad norme nie pokolei). I dla tego odrzucam wlamanie. Dodatkowo byla przerwa miedzy dwoma czesciami 'ataku' co wskazuje ze zmienil ip i przelogowal sie (co juz Ranma mowil).

Dla tego dziadku - p****** sie!

 

EDIT: reimu/Webzir, zabawne, cos mi sie wierzyc nie chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marrac, jesli cirno to dziadek, oraz cirno to Adam Sikora, to te 3 osoby to dziadek na bank.

Z reszta, zawsze mogla byc sytuacja ze jakos zie przesiadl na innego kompa jesli ma stale ip albo do kumpla polecial czy jak. musiala byc miedzy dwoma kompami nie duza odleglosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze kazde ip ze sladow Adama Sikory bylo jednakowe o.O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia? i 2-3 osoby mialy jedno i te samo IP ?: 90.141.11.46

No bez jaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w sumie to racja, wszystko powoli wraca do normy, wiec nie ma co sie juz roztrzasac.

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...