Skocz do zawartości

Czy da się 3D?


Moro

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie - jetetm nowy w programi GAMEMAKER i chciałem spytać czy da się w tym programie zrobić grę TPP?? Jeżeli tak to prosiłbym o informacje jakim programem można zrobić grafikę 3D i czy wogóle się da zrobić? Chciałem zorbić grę o dinozaurach i pytam, gdyż RPG nie będzie robiło zbytniego wrażenia. A czy wogóle da się także zorbić RPG? Dziękuję za każadą odp.

 

Pozdrawiam - Moro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj jest takie cos jak SZUKAJ i przypominam ze w gm da sie wszystko pozostaje pytanie jak...

 

 

ps. do ranmusa dzis dostalem PW:

 

Masz nową prywatną wiadomość od Loleq

 

Key :/

Elo kolo mialbys moze keya do GM'a? Albo linka gdzie takoby moglby byc? Na rejestracje. Napisz tutaj w PW oks?

 

Loleq jest użytkownikiem grupy Members i napisał 0 postów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Loleq: Nom ... nie popieramy tutaj nielegalnie zdobywanych kluczy więc albo poszukaj sobie sam albo nie pytaj się o to innych użytkowników. A już z pewnością nie chwal się tym ...

 

Do Moro: Chciałem tylko dodać że funkcje 3D są dostępne jedynie w zarejestrowanej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo przechscił sie na jachwe-zielonoswiątkową :P

 

a tak powaznie :) dziwie sie tym co zmieniaja nicki jak rekawiczki to tak jak zmieniac swe nazwisko co tydzien :P

 

ja mam swego nicka juz ponad 8 lat i nie zamiezam zmieniac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moro, chyba da się zrobić 3D, ale by je zrobić, musisz wybulić 15 euro na rejestrację GM-a. Jeśli masz 5.x (rozszerzenia) i 6.x (rozszerzenia i wbudowane 3D). 4.x nie wymaga rejestracji (czyli nie trzeba na to płacić) , tylko nie wiem, czy w ogóle można znaleść rozsz. 3D do 4.x. A do GM 5.x, bez płatnej rejestracji, możesz ściągnąć Gadget 3D. To jest w FPP, ale raczej da się zrobić TPP. Używa ono głównie klipów 2D, ale modele 3D też da się robić. 1-kolorowe. Więc:

- albo bulisz na rejestrację nowego GM-a,

- albo usiłujesz szukać na necie rozszerzenia do GM 4.x,

- albo ściągasz Gadget 3D i używasz klipów 2D,

- albo dajesz sobie spokój,

- albo przechodzisz na 2D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P O D S U M O W U J Ą C

 

Aby móc robić gry 3d musisz mieć zarejestrowanego GMa. JAk już będziesz go miał to możesz to robić na kilka sposobów: Albo poprszez wbudowaną funkcję 3d, albo poprzez zewnętrzne silniki. O tych wszystkich rzeczach była już mowa na forum.

A co do pytania o RPG:

W gmie da się wszystko, to od twoich umiejętności zależy czy będziesz potrafił zrobić RPGa

 

A co do Bruca:

hahaha dobił mnie kompletnie. Sam został zbanowany za podanie nielegalnego keya(czyli zachęcał innych do korzystania) A teraz jaśnie pan pokazuję jaki to on jest uczciwy i szlachetny. Tym bardziej jest to żałosne, że pokazuje to na forum(chce tym samym pokazać wszystkim jak bardzo jest szlachetny) A powinien to zgłosić w prywatnej wiadomości do Ranmusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam został zbanowany za podanie nielegalnego keya(czyli zachęcał innych do korzystania) A teraz jaśnie pan pokazuję jaki to on jest uczciwy i szlachetny.

 

A gdybyś np. zabił kogoś i poszedłbyś do więzienia na pindziesiąt lat to nadal byś mordował i tolerował zabójstwa? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niewiedzialem ze to zabronione a goscia "bruce" spytalem sie gdyz gdzies w jakims temacie widzialem ze cos tam mowil o cd keyu ;) A chwalic sie niechce o rejestrem ani nic takiego tylko w ku*wia mnie jak np przyklad multiplayera uruchamiam i tu jakis blad bo rejestra nie mam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh tyle zamieszania w sprawie tego keya :P

tydzien postu i masz keya orginalnego :P

 

chyba da sie wytrzymac bez tego picia,palenia i ćpania :P te 7 dni hehe :D :twisted:

 

 

 

co do GM to da sie zrobic wszystko doslownie :D sam zaczynalem chyba ze 20 motywow ale nie konczylem :P bo albo sie zacinałem na czyms albo znudzil mi sie projekt :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...