Skocz do zawartości

Riposty


Harv

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś jakieś dobre riposty na odzywki typu "twoja stara", "twój stary"? Jak ktoś wyzywa moich rodziców to po prostu wkurzam sie maksymalnie, i takiego kogoś uderzyłbym po twarzy, ale wiecie, szkoła, rodzice, dyrektor.

Szukam ripost, o!

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co taka jedna dziewczyna z mojej klasy powiedziała do mnie : "twoja stara to *****"

To ją za szyje jednak się nie dała i jej powiedziałem : "Twoja stara robi w burdelu i jest *****

 

Warn za słownictwo.

Woock

 

Boże, po co jest funkcja spoiler, nie powiniem się wtrącać, ale dwa warny to za dużo, apropo kogo z gmc tym obraziłem?? Chyba ta dziewczyna nie jest użytkowniczką gmc -.-.

Bass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

riposty które skutkują zawsze i wszędzie:

1# '**********' lub '***********' - klasyk

2#' '******* sie' - równie klasyczne, ale nie tak fajnie brzmiące jak typ nr 1

 

przetestowane przez miliony ludzi, skuteczność przeważnie 100% szczególnie w dyskusji na żywo. polecam :thumbsup:

 

Pilnuj się.

Woock

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2#' '******* sie' - równie klasyczne, ale nie tak fajnie brzmiące jak typ nr 1

Można jeszcze dodać "na ryj".

 

W ogóle teksty o twojej starej są tak ********* jak bassmaster i jego riposta:

No co taka jedna dziewczyna z mojej klasy powiedziała do mnie : "twoja stara to *****"

To ją za szyje jednak się nie dała i jej powiedziałem : "Twoja stara robi w burdelu i jest *****

Idź pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

njalepiej to sam pojdz do dyrektora, i beda mieli po "zembach" :)

najlepszy ripost na swiecie, gdy ktos tobie powie "twoja stara...":

"You pervert, (zrob przerwe ale nie pozwol mu odpowiedziec) ouuuuuuuuuuuuu!"

gosciu padl ze smiechu to ja go ze schodów zepchnąłem :), niestety nic mu sie nie stalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Harv: Olej to, albo jeśli jesteś bardzo wytrzymały psychicznie - śmiej się razem z innymi. Jeśli potrafisz zachowywać się dziecinnie - zatkaj uszy XD

 

Ja zazwyczaj odpowiadam "Tak...", "Jasne...", "A ja Mateusz, miło mi", "Przepraszam, nie dosłyszałem imienia", albo coś co jest najbardziej wkurzające, czyli "Naprawdę?", "Oszukujesz!", "Żartujesz!", "Serio?". Mów to głośniej niż ktoś, kto cię obraża i wtedy gwarantowana eksplozja gniewu. Można też w ostateczności: "Słyszałem, że jesteś pół-sierotą. Mi też zdechł pies."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz wpadła mi do głowy taka "riposta":

Atak: "Twoja stara ....."

Obrona: "Moja mama nie żyje. Umarła na raka... nie powinieneś się z tego śmiać" (mówiąc poważnym, i przygnębionym głosem) po czym się odwróciłem.

Zadziałało..., kolesia po chwili poniosło sumienie i przepraszał, a ja sobie jaja z niego robiłem. Czyli jak widać, nie trzeba od razu kierować obelg do drugiego. Jak ktoś jest głupi, to łatwo go można zrobić w konia.

Oczywiście moja "stara" żyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z twojej starej sie smialem jak pierwszy raz te teksty uslyszalem. Teraz juz mnie juz tak nie smieszy, ale jest taki jeden koles u nas :). Jak stoimy np. na podworku, to kto by nie przeszedl to wreszczy : "twoja stara jest taka stara ze jest starą mojej starej" i inne. Teksty sa srednie, ale ta jego smialosc mnie rozbraja. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...